Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kucio nie wiem co bierzesz, ale powinieneś to odstawić. Jeśli nic nie bierzesz to zacznij ;-)

 

Rose Ci się podobał? 18 punktów na 22 rzuty.

 

AD głownie broni Bogut i Ezile, AD miał idiotyczny wybór rzutów w tym spotkaniu. McHale powiedział coś takiego "He couldn't grow enough to guard me" o Greenie i w kolejnych spotkaniach będzie to widać gdy będzie miał na przeciwko większych PF, który potrafią rzucać (choć wielu w lidze ich nie ma), jak skakał do Davisa to jego ręka była maksymalnie do jego łokcia. A Davis wyrobi się i w kolejnych spotkaniach będzie to lepiej wyglądać.

 

Perk rządzi!

 

GSW grało przeciwko 9 NOP, to trochę mało zawodników. Widać jaka zmiana zaszła na widowni w GSW w 4Q sporo pustych miejsc było. Curry ma chyba jakoś fundacje, która promuje no name PG, w finałach Dellavedova, teraz Ish Smith.

 

Jeśli chodzi o dzisiejsze spotkania to sporo jest ciekawych:

 

SAS vs OKC, dwa pierwsze, które wymieniłeś (ostatnio osłabła moja fascynacja Bucks), NOP vs PTB, LAC vs Kings i pojedynek rycerzy parteru z zachodu Minnestoa vs LAL.

 

Co do jarania się jak pochodnia przyłączam się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Parker może bić się o ROTY?

 

Nie może, podobnie jak Griffin parę lat wstecz,zresztą Jabari rozegrał parę meczy w tamtym sezonie, więc nie wiem za bardzo skąd to pytanie ;]

 

edit: sorry znowu mi się z tym Blejkiem pojebauo, tak czy siak Parker nie może.

 

 

To jest konkurencja dla random shit, czy o co chodzi z tym tematem?

 

Nie, to jest temat dotyczący obserwacji i wrażeń ze spotkań, jak mniemam.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie miał służyć właśnie temu "random shit"?

 

random shit służy wszystkiemu, a to może spowodować, że będziemy tam mieli niemały bałagan gdy zaczną się dyskusje na trzy różne tematy

Czyli konkurencja dla tematów zespołów, random shit i jazdy, jazdy. Może niech się twórca tematu wypowie o co mu chodzi

 

ów twórca założył już coś takiego rok temu i też były podobne dyskusje ;]

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może, podobnie jak Griffin parę lat wstecz,zresztą Jabari rozegrał parę meczy w tamtym sezonie, więc nie wiem za bardzo skąd to pytanie ;]

 

edit: sorry znowu mi się z tym Blejkiem pojebauo, tak czy siak Parker nie może.

 

 

 

Nie, to jest temat dotyczący obserwacji i wrażeń ze spotkań, jak mniemam.

a to szkoda bo byłby moim pewniakiem do roty a tak chyba okafor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wydawało mi się, że zawsze był jakiś temat ogólnie o sezonie. Wrzucanie przemyśleń dot. meczów. Niektórzy nie mają drużynowego tematu to sobie opis mogą tutaj wrzucić etc. Jak nie chcecie to zawsze mod może zamknąć i tyle:)

 

Domyslnie takie zawsze było założenie random shit, nawet w poście założycielskim było to napisane, o ile mnie pamiec nie myli.

 

 

@kucio - w żaden sposób nie deprecjonuje 40 punktów Currego, Curry to strzelec natchniony. Ale w obronie się nie przemęcza.

 

Co to znaczy się nie przemęcza, Curry to zupełnie kompetentny obrońca jak na PG. To się tak fajnie mówi, że gracz MVP caliber to najlepiej jeszcze powinien tyrać w obronie, ale właśnie od tego, żeby nie musiał biegać za topowymi zawodnikami ma się role playerów. Dla zespołu byłaby to strata, gdyby sam musiał to robić.

 

 

Forum jakiś czas temu coś odpierdala z cytatami i nie mogę zacytować dwóch różnych osób w jednym poście. Muszę napisac dwa jeden pod drugim i dopiero wtedy się łączą. Please investigate.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem cholernie ciekaw który grajek będzie tegorocznym Demarcusem Cousinsem, będzie miał superzajebiste pierwsze 3 tygodnie i całe forum będzie żyło tematem "czy X jest top 10 ligi?" Can't wait

 

giphy.gif

Utah zaczynają od meczu z Pistons, więc obstawiam Drummonda.

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.