Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2015/2016 - back to back ?


Tasma

Rekomendowane odpowiedzi

Jak trzeba bronić LBJ-a zdecydownaie lepsze andre, ale jak trzeba będzie bronic westbrooka to już niekoniecznie.

No i pozostaje jeszcze organizacja gry w ataku, o ile jestem w stanie się zgodzić że andre wazniejsze w obronie to w ataku o wiele więcej jest w stanie (moim zdaniem) wykreowac livingston

 

Herezje! Po prostu herezje! Mimo że Iggy gra na SF to jest tam równoprawnym kreatorem z Greenem czy Currym. Ba, to nadal jedyny obok Curry'ego dobry kreator z dobrym kozłem i umiejętnością wejścia pod kosz oraz podania. W tym nadal przebija Greena czy Klaya. A Barnes ponad Bogutem to kolejne jaja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak trzeba bronić LBJ-a zdecydownaie lepsze andre, ale jak trzeba będzie bronic westbrooka to już niekoniecznie.

No i pozostaje jeszcze organizacja gry w ataku, o ile jestem w stanie się zgodzić że andre wazniejsze w obronie to w ataku o wiele więcej jest w stanie (moim zdaniem) wykreowac livingston

no troche tez nie bardzo bo jesli zagraja z OKC to tez by sie ktos przydał do bronienia Duranta. No i w ataku tez nie jest przeciez jakas ciamajda Iggy. Livingston jest naprawde fajny. ale nie oddałbym Iggiego za 2 livigstonow. za 3 tez nie.

rezerwowego dla Currego latwiej znalezc niz kolesia jak Igoudala, gry charakteru itp

k****, ale żeby dawać Iguadolę poniżej Livingstone to jak pisać, że Kobe był w sumie fajnym zawodnikiem, ale teraz mamy na jego pozycji lepszą gwiazdę w postaci Hardena. 

no ja rozumiem oburzenie, ale ostatnie 48h mamy w łapucapu przesyt i juz moze odpuscic wypada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herezje! Po prostu herezje! Mimo że Iggy gra na SF to jest tam równoprawnym kreatorem z Greenem czy Currym. Ba, to nadal jedyny obok Curry'ego dobry kreator z dobrym kozłem i umiejętnością wejścia pod kosz oraz podania. W tym nadal przebija Greena czy Klaya. A Barnes ponad Bogutem to kolejne jaja!

Do Boguta się przynałem, że oczko wyżej wskakuje.

Dalej jednak się upieram że Livingston ma bardzo wiele zalet a wysoka ocena Andre bierze się głównie z tego że przyhamował LBJ-a i tak w głowach wszystkim zostało jaki jest mega, nawet jeśli w innych meczach tak wysokiej wartości nie prezentuje/prezentował

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Boguta się przynałem, że oczko wyżej wskakuje.

Dalej jednak się upieram że Livingston ma bardzo wiele zalet a wysoka ocena Andre bierze się głównie z tego że przyhamował LBJ-a i tak w głowach wszystkim zostało jaki jest mega, nawet jeśli w innych meczach tak wysokiej wartości nie prezentuje/prezentował

 

Brniesz dalej w głupotę.. I naprawdę usnąłeś na długo, bo jeszcze przed przyhamowaniem LBJ to Andre był mega i słusznie, bo to fenomenalny gracz w obronie, a w ataku w większości drużyn mógłby ciągle notować spokojnie 15/5/5, bo ma atletyzm, przegląd pola, inteligencję, dobry rzut. Taki gracz i to z takimi małymi ambicjami indywidualnymi to skarb po obu stronach parkietu. A Livingston to zapasowy PG, który ma po prostu nie spieprzyć za bardzo jak Curry ma odpoczynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brniesz dalej w głupotę.. I naprawdę usnąłeś na długo, bo jeszcze przed przyhamowaniem LBJ to Andre był mega i słusznie, bo to fenomenalny gracz w obronie, a w ataku w większości drużyn mógłby ciągle notować spokojnie 15/5/5, bo ma atletyzm, przegląd pola, inteligencję, dobry rzut. Taki gracz i to z takimi małymi ambicjami indywidualnymi to skarb po obu stronach parkietu. A Livingston to zapasowy PG, który ma po prostu nie spieprzyć za bardzo jak Curry ma odpoczynek.

Andre to świetny zawodnik, ale obejrzyj Livingstona, jego podania i półdystans

Czy on coś robi gorzej niż Andre?

W statach też tego raczej nie widać żeby gorszy był

Co do minut livingstona, własnie dziwie sie że jest ich mało

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze zapewne chodziło aby podkreślić pewna wyjątkowość Livingstona bo ciężko się go kryje rezerwowy PG przeciwnika.

 

Robi sporo zamieszania/daje kopa/tworzy missmacze na boisku poprzez wzrost.

 

Jednakże do Iggiego który może całkowicie zmienić rotacje w GSW nie ma podskoku.

 

Choć Livi doceniam to istotny pionek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze zapewne chodziło aby podkreślić pewna wyjątkowość Livingstona bo ciężko się go kryje rezerwowy PG przeciwnika. Robi sporo zamieszania/daje kopa/tworzy missmacze na boisku poprzez wzrost. Jednakże do Iggiego który może całkowicie zmienić rotacje w GSW nie ma podskoku. Choć Livi doceniam to istotny pionek....

 

No o to chodziło, gdybym takiej tabelki nie wystawił nie byłoby dyskusji :P

Obejrzyjcie sobie ten filmik wyżej (cały!), a póżniej znajdźcie dla porównania podobny filmik z Igim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, ja Ci dałem ten filmik bo chciales. Tylko ja nie uwazam ze mozna z nich jakiekolwiek wnioski wyciagac. Wyjecie Iggiego ze skaldu by bylo bardziej klopotliwe niz Livigstona. w dodatku latwiej byloby go zastapic z FA czy tradeow. 

Iggy to taki jak to wielu mowiło o nim GLUE GUY tego zespołu.

I nie chce zebys zle zrozumial. Tu nikt nie chce umniejszac wartosci LIvingstona. Po prostu Ty Iggiego nie doceniasz, szczegolnie po stronie ataku. I mowie to  perspektywy goscia, który uwaza ze MVP finalas powinien miec Curry, wiec nie  opiniuje tu tylko na podstawie "zatrzymania" Lebrona w finalach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iguodala, Iguodala... hm... a to nie czasem MVP poprzednich finałów? ;-)

To MVP to był złosliwy strzał z plaskacza w twarz LBJ-a. Tak tą nagrodę odebrałem :)

wiesz, ja Ci dałem ten filmik bo chciales. Tylko ja nie uwazam ze mozna z nich jakiekolwiek wnioski wyciagac. Wyjecie Iggiego ze skaldu by bylo bardziej klopotliwe niz Livigstona. w dodatku latwiej byloby go zastapic z FA czy tradeow. 

Iggy to taki jak to wielu mowiło o nim GLUE GUY tego zespołu.

I nie chce zebys zle zrozumial. Tu nikt nie chce umniejszac wartosci LIvingstona. Po prostu Ty Iggiego nie doceniasz, szczegolnie po stronie ataku. I mowie to  perspektywy goscia, który uwaza ze MVP finalas powinien miec Curry, wiec nie  opiniuje tu tylko na podstawie "zatrzymania" Lebrona w finalach

Doceniam Andre, przeciez wrzuciłem przed niego w zasadzie tylko Livingstona, po to by było o czym dyskutować

Jak bym napisał, a "ten livingston to nawet niezły jest co myślicie?" to bym dostał może jedną odpowiedź "no"

A tak jest święte oburzenie i coś się dzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To MVP to był złosliwy strzał z plaskacza w twarz LBJ-a. Tak tą nagrodę odebrałem :smile:

Doceniam Andre, przeciez wrzuciłem przed niego w zasadzie tylko Livingstona, po to by było o czym dyskutować

Jak bym napisał, a "ten livingston to nawet niezły jest co myślicie?" to bym dostał może jedną odpowiedź "no"

A tak jest święte oburzenie i coś się dzieje :smile:

zes wymyslil taktyke na Korwina :D bedzie tu gadal o hitlerach zeby cos sie działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doceniam Andre, przeciez wrzuciłem przed niego w zasadzie tylko Livingstona, po to by było o czym dyskutować

Jak bym napisał, a "ten livingston to nawet niezły jest co myślicie?" to bym dostał może jedną odpowiedź "no"

A tak jest święte oburzenie i coś się dzieje :smile:

 

Wystarczyło zadać pytanie 'czy wkład Livingstona w ten zespół jest porównywalny z Iggym?' i miałbyś taką samą dyskusję, ale bez lekkiego faux pas z Twojej strony. A nawet nie lekkiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od przeciwnika - w matchupach z Kawhim, KD, czy LBJ na pewno Iggy musi być wyżej, bo nadal jest niesamowitym kozakiem.

 

Bogut też koniecznie wyżej - gość jest mega niedoceniany z tego co widzę, głównie dlatego, że "small-ball" to chwytliwa nazwa.

A może dlatego że z Greenem na centrze Warriors rozjeźdżają wszystkich? Nie dość że Bogut nie jest im do niczego potrzebny to jeszcze ma w sumie ujemny wpływ na wydarzenia....Grają z nim wolniej niekoniecznie lepiej bronią a już na pewno psuje im ich dziwną koncepcję grania podkoszowymi na obwodzie( Speights z trójką!!!) a wjazdami pod kosz pary Curry/Klay

 

Bogut w tej chwili to pewnie 7-8 co do ważności gracz w Golden zwłaszcza że w obronie staje się coraz bardziej powolny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może dlatego że z Greenem na centrze Warriors rozjeźdżają wszystkich? Nie dość że Bogut nie jest im do niczego potrzebny to jeszcze ma w sumie ujemny wpływ na wydarzenia....

 

Pisząc ujemny, masz na myśli dodatni?

 

Z Bogutem mają NetRtg +14,2, gdy Bogut siedzi mają 10,1.

 

Curry, Green i Klay oczywiście poza zasięgiem, ale na kolejnych miejscach są właśnie Iggy i Bogut.

 

Bogut jest też w 3 z 4 najlepszych lineupów, oczywiście poza lineupem śmierci, co nie zmienia faktu, że nie jest na żadnym 7-8 miejscu co do ważności, tylko po prostu na 6, a ja osobiście dałbym go na równi z Barnesem na miejscu 5.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc ujemny, masz na myśli dodatni?

 

Z Bogutem mają NetRtg +14,2, gdy Bogut siedzi mają 10,1.

 

Curry, Green i Klay oczywiście poza zasięgiem, ale na kolejnych miejscach są właśnie Iggy i Bogut.

 

Bogut jest też w 3 z 4 najlepszych lineupów, oczywiście poza lineupem śmierci, co nie zmienia faktu, że nie jest na żadnym 7-8 miejscu co do ważności, tylko po prostu na 6, a ja osobiście dałbym go na równi z Barnesem na miejscu 5.

Mówię że RAPM Engelmanna ma ujemny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.