Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2015/2016 - back to back ?


Tasma

Rekomendowane odpowiedzi

Czuje w kościach że dostaną od Wolves. Mark my words.

My nigga

A ludzie mówili, by Ci nie wierzyć, bo ty tylko w zakładzie zamkniętym siedzisz

Anyway, 4 mecze różnicy, Spurs wystarczy zakończyć 4-1, by mieć parkietu przewagę w każdej rundzie PO

się poyebało pod koniec

Memphis też fakulca pokazało niedowiarkom, wygrywając z Cows

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Curry vs Rubio (i Towns :D)
6-17 / 19 PTS / 
7-25 / 21 PTS 

Czyli jednak pokryć idzie, a pewnie nikt nie pamieta jak po meczu z OKC porównywali z Jordanem, kosmita, nie do pokrycia 

Tak jak na wszystkich po prostu trzeba obronce (Tak wiem, slaby dzien tez mial) który nie zostawia 5x na kwarte wolnego w narozniku, tak jak jakis LaVine czy inny Ish Smith - Jak na Duranta czy LeBrona sie posle jakiegos Bargnaniego czy innego leszcza to zrobi swoje jak bedzie chciał (Czyli to co Curry robi z innymi leszczami, gdzie moze robic co chce, ma po prostu miejsce i moze sobie nawet 30 rzutow oddac gdzie wpadnie wiekszosc)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs wystarczy zakończyć 4-1, by mieć parkietu przewagę w każdej rundzie PO

się poyebało pod koniec

Spurs wystarczy 4-1 tylko jeśli GSW przegra dwa razy z Grizz. A jeśli GSW wygra dwa razy z Grizz (dużo bardziej prrawdopodobne) to Spurs już nie mają żadnych szans na HCA więc nie wiem o czym piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs wystarczy 4-1 tylko jeśli GSW przegra dwa razy z Grizz. A jeśli GSW wygra dwa razy z Grizz (dużo bardziej prrawdopodobne) to Spurs już nie mają żadnych szans na HCA więc nie wiem o czym piszesz.

jesli Warriors przegraja 1x Grizzles i 2x Spurs to beda mieli 70-12

a Spurs jak wygraja wszystko do konca tez beda mieli 70-12

wiec w takim przypadku chyba wyzej jest druzyna ktora ma lepszy bilans w starciach bezposrednich ? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli Warriors przegraja 1x Grizzles i 2x Spurs to beda mieli 70-12

a Spurs jak wygraja wszystko do konca tez beda mieli 70-12

wiec w takim przypadku chyba wyzej jest druzyna ktora ma lepszy bilans w starciach bezposrednich ? :)

 

No tak, ale Elwood pisał że Spurs mogą zrobić 4-1, a nie że wygrają wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie Ty przykłady z LaVinem czy I.Smithem dajesz, skoro SC robi rozpier*ol w większości spotkań w sezonie...

 

Nie wiem czy jest lepszy zestaw m2m+wysoki na Kurę w lidze jak Rubio+Towns, ale do tego trzeba dołożyć słabszy dzień rzutowy Stefka. 

 

Gdy Curry ma dzień z chorymi rzutami jest nie do zatrzymania i porównania z Jordanem są jak najbardziej na miejscu.

Zeby w ogole porownywac, najpierw niech jakies dnie z chorymi rzutami trafi w playoffach w jakies trudnej serii z topowym defensorem  bo poki co takie dni z chorymi rzutami to Regular przewaznie z jakims Orlando czy innymi królami

 

No tak, ale Elwood pisał że Spurs mogą zrobić 4-1, a nie że wygrają wszystko.

fakt

muszą zakończyć 5-0 a GSW co 1-4 / 0-4 

Edytowane przez jadowitazmija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby w ogole porownywac, najpierw niech jakies dnie z chorymi rzutami trafi w playoffach w jakies trudnej serii z topowym defensorem  bo poki co takie dni z chorymi rzutami to Regular przewaznie z jakims Orlando czy innymi królami

Przykładowo Cleveland w zeszłorocznych finałach - mecz czwarty i piąty. Chyba, że Delly'ego i Cle uważasz za słabego defensora.

W tym sezonie zagrał np.:

46 i 12 trójek w OKC,

44 i 9 trójek w TOR

40 i 6 trójek w LAC

39, TD i 8 trójek w IND

37, 6 trójek z SAS

 

Ogólnie, z 24 spotkań, w których rzucił 35+, w 13 były to drużyny, które są w PO.

 

Więc nie jest tak jak piszesz, że dni z chorymi rzutami są "przeważnie" z jakimiś Orl i Sac.

 

EDIT: Powodu do paniki na razie nie ma. Widać, że mają mały kryzys, ale HCA dociągną, a w PO będzie inne granie i myślę, że wróci pełna koncentracja.

Edytowane przez KIJEK_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo Cleveland w zeszłorocznych finałach - mecz czwarty i piąty. Chyba, że Delly'ego i Cle uważasz za słabego defensora.

W tym sezonie zagrał np.:

46 i 12 trójek w OKC,

44 i 9 trójek w TOR

40 i 6 trójek w LAC

39, TD i 8 trójek w IND

37, 6 trójek z SAS

 

Ogólnie, z 24 spotkań, w których rzucił 35+, w 13 były to drużyny, które są w PO.

 

Więc nie jest tak jak piszesz, że dni z chorymi rzutami są "przeważnie" z jakimiś Orl i Sac.

 

EDIT: Powodu do paniki na razie nie ma. Widać, że mają mały kryzys, ale HCA dociągną, a w PO będzie inne granie i myślę, że wróci pełna koncentracja.

8-17 FG 4/7 3PM i 2/2 FT to jest jakis chory strzelecko wystep? przeciez takie wystepy to nawet Iman Shumpert mial.

 

OKC czy Indiana - przeciwko Westbrookowo i OKC grajacych bardzo wesołą koszykowke nie sposob taki mecz odpalic, Indiana tez na tej pozycji jakies wybitnego obroncy nie ma.

Jordan takie "chore dni" to mial we wiekszosci meczach we finałach, a ty mi wyjezdzasz z jednym meczem w ktorym miał 37 PTS

zaraz pewnie pojawia sie nastepne jak to rzucił Rakietom 40 pts a jak dostał serie w powazniejszym match-upie to  nawet sredniej z RS nie robił.

 

Jak zacznie w playoffach w serii z Cleveland czy Spurs miec takie chore dni, to wtedy bede mogl nawet sam go porownywac, poki co to on jest gwiazda RS, w playoffach na dobra sprawe jeszcze niczego nie udowodnił indywidualnie, wiec jakiekolwiek porownania z MJ sa z dupy wyjete, ktory to wlasnie w playoffach osiagal kosmiczny poziom, nawet jak mial cholernie ciezkie serie

bo u Kurki to jest tak - mam jakiegos leszcza, to machne 40, rzuce 7 trojek, powiedza ze jestem kosmita nie do zatrzymania, po czym przyjmie ciezka seria z TOP5 Obroncow na jego pozycje to zagra przyzwoicie nawet nie na poziomie TOP5 ligi.

Edytowane przez jadowitazmija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniaj tematu.

Napisałeś cytuję:

"Zeby w ogole porownywac, najpierw niech jakies dnie z chorymi rzutami trafi w playoffach w jakies trudnej serii z topowym defensorem  bo poki co takie dni z chorymi rzutami to Regular przewaznie z jakims Orlando czy innymi królami"

Pierwsze zdanie jest nieprawdziwe, bo podałem Ci mecz z chorymi rzutami z Cleveland (mecz nr 5 - bo tu się zgadzamy, że był to taki mecz i że Cle to topowy defensor).

Drugie zdanie jest również nieprawdziwe, bo podałem Ci statystyki z których widać, że przeważnie to mecze z 35+ miał z drużynami PO, a nie ogórkami pokroju Orl i Sac.

 

 

Najpierw odnieś się proszę to tych powyższych dwóch zdań, a później możemy dyskutować nt. tego:

8-17 FG 4/7 3PM i 2/2 FT to jest jakis chory strzelecko wystep? przeciez takie wystepy to nawet Iman Shumpert mial.

OKC czy Indiana - przeciwko Westbrookowo i OKC grajacych bardzo wesołą koszykowke nie sposob taki mecz odpalic, Indiana tez na tej pozycji jakies wybitnego obroncy nie ma.
Jordan takie "chore dni" to mial we wiekszosci meczach we finałach, a ty mi wyjezdzasz z jednym meczem w ktorym miał 37 PTS

zaraz pewnie pojawia sie nastepne jak to rzucił Rakietom 40 pts a jak dostał serie w powazniejszym match-upie to  nawet sredniej z RS nie robił.

Jak zacznie w playoffach w serii z Cleveland czy Spurs miec takie chore dni, to wtedy bede mogl nawet sam go porownywac, poki co to on jest gwiazda RS, w playoffach na dobra sprawe jeszcze niczego nie udowodnił indywidualnie, wiec jakiekolwiek porownania z MJ sa z dupy wyjete, ktory to wlasnie w playoffach osiagal kosmiczny poziom, nawet jak mial cholernie ciezkie serie
bo u Kurki to jest tak - mam jakiegos leszcza, to machne 40, rzuce 7 trojek, powiedza ze jestem kosmita nie do zatrzymania, po czym przyjmie ciezka seria z TOP5 Obroncow na jego pozycje to zagra przyzwoicie nawet nie na poziomie TOP5 ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniaj tematu.

Napisałeś cytuję:

"Zeby w ogole porownywac, najpierw niech jakies dnie z chorymi rzutami trafi w playoffach w jakies trudnej serii z topowym defensorem  bo poki co takie dni z chorymi rzutami to Regular przewaznie z jakims Orlando czy innymi królami"

Pierwsze zdanie jest nieprawdziwe, bo podałem Ci mecz z chorymi rzutami z Cleveland (mecz nr 5 - bo tu się zgadzamy, że był to taki mecz i że Cle to topowy defensor).

Drugie zdanie jest również nieprawdziwe, bo podałem Ci statystyki z których widać, że przeważnie to mecze z 35+ miał z drużynami PO, a nie ogórkami pokroju Orl i Sac.

 

 

Najpierw odnieś się proszę to tych powyższych dwóch zdań, a później możemy dyskutować nt. tego:

Ale ty mi tu rzuciles jeden mecz w ktorym miał chory dzień, gdzie miał ciezkiego rywala i dobrego defensora na sobie - taki mecz to i Paul Pierce czy inny Turkoglu miał..

 

 

 

 

Drugie zdanie jest również nieprawdziwe, bo podałem Ci statystyki z których widać, że przeważnie to mecze z 35+ miał z drużynami PO, a nie ogórkami pokroju Orl i Sac.

To ze druzyna z PO nie znaczy ze Curry ma łatwiej

bo jednak duzo latwiej zrobic 40+ mecz jak kryje cie Monta Ellis albo Westbrook niz gdy kryje Cię  chociazby Rubio ;]

 

Durant w sezonie 2013/2014 tez mial tyle "chorych dni" takze z przeciwnikami z playoffow i to ze samego szczytu, pozniej nawet takie chore dni mial tez w playoffach, gdzie miał cholernie trudne matchupy i nikt go do Jordana nie porowynwal

 

a Curry w ktorys z trudniejszych matchup w playoffach powtarzał swoje chore dni z Regulara ? nie wydaje mnie sie ;)

 

 

Edytowane przez jadowitazmija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty mi tu rzuciles jeden mecz w ktorym miał chory dzień, gdzie miał ciezkiego rywala i dobrego defensora na sobie - taki mecz to i Paul Pierce czy inny Spencer Hawes miał..

 

Podałem Ci jeden mecz, bo jako pierwszy napisałeś (cytuję po raz kolejny) "najpierw niech jakies dnie z chorymi rzutami trafi w playoffach w jakies trudnej serii z topowym defensorem". Więc "jakiś" dzień był, co dowodzi, że Twoje zdanie jest nieprawdziwe.

Dodatek po myślniku pominę. Nie ma związku z tematem.

 

Co do drugiego zdania, to znów zmieniasz temat. Napisałeś, że w regularze Steph ma chore mecze przeważnie z "jakimiś Orlando czy królami". Pokazałem, że nie. A ty odwracasz kota ogonem i dla odmiany piszesz o zawodnikach drużyn przeciwnych, którzy go potencjalnie kryli. Dodatkowo manipulujesz, bo nie sprawdziłeś, kto krył Stepha np. w meczu z Indy, a tak się składa, że oglądałem ten mecz i Monta w ogóle Stepha nie krył.

 

Więc powtarzam. Odnieś się najpierw do swojej pierwszej dwuzdaniowej wypowiedzi, w której 2 razy napisałeś nieprawdę i wtedy możemy dyskutować dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO przyszedł czas, żeby powiedzieć sobie "jebać rekord" i po zapewnieniu sobie HCA posadzić S5 chociaż na dwa mecze. Oni potrzebują resetu i odpoczynku.

 

A dla Ciebie KIJEK_PL mam radę jeśli pozwolisz. Wchodzisz w ustawienia profilu i znajdujesz opcje Ignorowani użytkownicy.

Kiedy rzeczowe argumenty przestają działać, pomóc może tylko jedno

trolle-na-etacie1.jpg?w=400&h=300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem Ci jeden mecz, bo jako pierwszy napisałeś (cytuję po raz kolejny) "najpierw niech jakies dnie z chorymi rzutami trafi w playoffach w jakies trudnej serii z topowym defensorem". Więc "jakiś" dzień był, co dowodzi, że Twoje zdanie jest nieprawdziwe.

Dodatek po myślniku pominę. Nie ma związku z tematem.

 

Co do drugiego zdania, to znów zmieniasz temat. Napisałeś, że w regularze Steph ma chore mecze przeważnie z "jakimiś Orlando czy królami". Pokazałem, że nie. A ty odwracasz kota ogonem i dla odmiany piszesz o zawodnikach drużyn przeciwnych, którzy go potencjalnie kryli. Dodatkowo manipulujesz, bo nie sprawdziłeś, kto krył Stepha np. w meczu z Indy, a tak się składa, że oglądałem ten mecz i Monta w ogóle Stepha nie krył.

 

Więc powtarzam. Odnieś się najpierw do swojej pierwszej dwuzdaniowej wypowiedzi, w której 2 razy napisałeś nieprawdę i wtedy możemy dyskutować dalej.

Czepiania sie, wiadomo, ze jak taki zawodnik ma tyle meczow, to nie chodzi tutaj o jedno spotkanie, źle napisałem.

Ale pomysl logiczne, czy Jordana ktos ocenia tak wysoko ze wzgledu na to ze miał "jeden chory mecz" z Cavs czy dlatego ze królował w playoffach non stop?

a co do tego ze tylko ze slabymi rywalami taki poziom osiaga - fakt, ponioslo mnie, jednak sam pisales ze to chyba polowa teamow byly druzyny z PO, mozna wyrzucic z tego np. Okle ktora swoja wesola gra z Westbrookiem nie jest zadnym wyznacznikiem.

Zreszta, bez sensu dyskutowac, RS ma genialny, ale czy w playoffach to udowodni zeby mozna go bylo porowna cz kims znaczacym ? poki co takich "chorych dni" w playoffach jak na lekarstwo :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiania sie, wiadomo, ze jak taki zawodnik ma tyle meczow, to nie chodzi tutaj o jedno spotkanie, źle napisałem.

Ale pomysl logiczne, czy Jordana ktos ocenia tak wysoko ze wzgledu na to ze miał "jeden chory mecz" z Cavs czy dlatego ze królował w playoffach non stop?

a co do tego ze tylko ze slabymi rywalami taki poziom osiaga - fakt, ponioslo mnie, jednak sam pisales ze to chyba polowa teamow byly druzyny z PO, mozna wyrzucic z tego np. Okle ktora swoja wesola gra z Westbrookiem nie jest zadnym wyznacznikiem.

Zreszta, bez sensu dyskutowac, RS ma genialny, ale czy w playoffach to udowodni zeby mozna go bylo porowna cz kims znaczacym ? poki co takich "chorych dni" w playoffach jak na lekarstwo :smile:

 

Czyli w skrócie napisałeś 2 razy nieprawdę. Dziękuję za miłą rozmowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.