Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2015/2016 - back to back ?


Tasma

Rekomendowane odpowiedzi

Wnerwia mnie takie traktowania zasłon czy walki o pozycję. Abstrahuję od Greena, za mało oglądam, żeby móc się wypowiadać, czy robi to nagminnie czy nie. Ale potem jeden gówniarz z drugim się uczy na tym i traci się czas na zbędne tłumaczenia im, że nie wolno machać łapskami na oślep, ryć się z wyciągniętymi łapami i rzucać po boisku jak klaun, a robienie zasłony to nie to samo, co odciąganie nawalonego kumpla od auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Spurs mają nikłe szanse wygrania w G7 biorąc pod uwagę, że Warriors graliby u siebie. Jak dla mnie muszą wygrać jeden z dwóch pierwszych meczów, a później utrzymać HCA. Spurs nie są tak mocni na wyjeździe, szczególnie przeciwko silnym drużynom.

czy ja wiem

urwanie g1-2 na wyjeździe co prawda automatycznie przerzuca na ciebie HCA, ale z drugiej strony jest jeszcze mega dużo czasu, żeby to jeszcze odwrócić. Ja myślę, że kluczowy będzie tutaj g5 - kto go wygra wygra całą serię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pippen stwierdził, że bulls z jego ery zniszczyli by gsw. Co o tym sądzicie?

To zalezy czy sedziowanie z tamtych czasow czy z obecnych. Jak z tamtych to Chicago wygrywa bo pare zasłon i łokci Rodmana na Klayu pare na Curze. Zasłony 3 razy twardsze niz te greena na Greenie plus pare łokci pipena i rodmana (sedziowie oczywiście nic nie widzą :smile: i całe GS siedzi na ławce i połobijane płacze.

Jak sedziowanie z naszych czasów to parę zasłon i łokci Rodmana na Klayu pare na Curze. Zasłony 3 razy twardsze niz te greena na Greenie plus pare łokci pipena i rodmana i w 4 kwarcie Rodman, Pipen i Jordan siedza na ławce z 5ma faulami.

Edytowane przez marceli73x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pippen stwierdził, że bulls z jego ery zniszczyli by gsw. Co o tym sądzicie?

Trzeba najpierw zobaczyć z jakiej gliny są ulepieni Warriors w playoff.

Wiadomo jak Bulls dominowali w playoffach w latach 90'

Zobaczymy co pokażą Warriors przeciw Spurs i Cavaliers.

 

Co do sędziowania to wiadomo, że Bulls na zasadach obecnych nie mogliby już tak mocno bronić i

jak nie dostosowaliby się to Rodman czy Pippen mogliby wylecieć za 6 przewinień :smile:

Natomiast na zasadach bronienia z lat 90' nie widzę tu żadnych szans dla Warriors na wygranie serii z Bulls.

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pippen stwierdził, że bulls z jego ery zniszczyli by gsw. Co o tym sądzicie?

A podał jakieś argumenty, czy po prostu tak stwierdził? Bo jeżeli nie podał, to ja stwierdzam, że SFW z Chamberlainem rozbiliby w pył Byki na zasadach z lat 60'.

Edytowane przez KIJEK_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pippen stwierdził, że bulls z jego ery zniszczyli by gsw. Co o tym sądzicie?

A Wilt twierdził, że za czasów Jordana zdobywałby 100 ppg.

 

Co do sędziowania to wiadomo, że Bulls na zasadach obecnych nie mogliby już tak mocno bronić i

jak nie dostosowaliby się to Rodman czy Pippen mogliby wylecieć za 6 przewinień :smile:

Natomiast na zasadach bronienia z lat 90' nie widzę tu żadnych szans dla Warriors na wygranie serii z Bulls.

Liczba odgwizdanych fauli na mecz GSW: 20.8

Liczba odgwizdanych fauli na mecz CHI: 22.0

 

Pytanie brzmi czy zakładamy progres Bulls(trenowani i ustawieni wedle nowych standardów) czy sama machina czasu. Jak to drugie, to podejrzewam, że nawet jakieś Detroit czy Bobcats by sweepnęło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi czy zakładamy progres Bulls(trenowani i ustawieni wedle nowych standardów) czy sama machina czasu. Jak to drugie, to podejrzewam, że nawet jakieś Detroit czy Bobcats by sweepnęło. 

Totally agree. Już nawet drużyny z lat 2000-2010 miałyby problemy mocne z takimi Bobcats, bo rozwój zarówno w zakresie przygotowania fizycznego, technicznego, jak i taktycznego bardzo mocno przyspieszył. Dzieje się tak dzięki rozwojowi systemów klasy BigData analizujących mecze na bieżąco (Synergy) wspierających taktyczne przygotowanie drużyn oraz dzięki efektywniejszym metodom treningu technicznego i fizycznego (np. ćwiczenia z piłeczkami tenisowymi Stepha, ćwiczenie rzutów z trudnych pozycji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pippen stwierdził, że bulls z jego ery zniszczyli by gsw. Co o tym sądzicie?

Pippen to jest smutny facet po 50, bankrut, do tego przyjaźniący się z Kardashianami, nikogo nie obchodzi jego opinia. Ja mam nadzieję, że Kobe czy Duncan w jego wieku nie będą tak pi*****ić jak te staruchy z bólem dupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wilt twierdził, że za czasów Jordana zdobywałby 100 ppg.

 

Liczba odgwizdanych fauli na mecz GSW: 20.8

Liczba odgwizdanych fauli na mecz CHI: 22.0

 

Pytanie brzmi czy zakładamy progres Bulls(trenowani i ustawieni wedle nowych standardów) czy sama machina czasu. Jak to drugie, to podejrzewam, że nawet jakieś Detroit czy Bobcats by sweepnęło. 

Wilt to był przecież trochę nabijacz statsów. Wszystko wychodziło w playoff, gdzie jego statsy szły mocno w dół,

gdy MJ często było lepsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.