Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2015/2016 - back to back ?


Tasma

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie jeszcze nic wielkiego w PO nie zrobił, w finałach zagrał średnio, a serie z Rockets i Pelicans to nie serie..

Aczkolwiek jak zrobi w nadchodzących PO to co robi teraz choćby w 90% to to będzie historyczny run, nie powiecie że nie :) 
Ogólnie po tym jaki poczynił od tej pory postęp to strach się bać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś wyjątkowo zabawny.

Wierzysz, że Curry zdobędzie 6 tytułów, 6 mvp finałów, 5 mvp sezonu, 10 tytułów króla strzelców,

prawie 6tys punktów playoff przy średniej 33,4 do tego przy równie krótkiej karierze jak MJ ? :smile: 

HAHHAHAHHAHAH Skoro Bryant i James nie dali rady przy długich karierach to tym bardziej Curry nie da rady :smile:

Temat o wierze w dziale Inne

dałbyś lepiej jakieś swoje wrzuty z rucker parku jak to skipa jedziecie 

Tak z ciekawości - czemu Cię dupa tak bardzo piecze gdy na tapecie pojawia się temat byków lat 90?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o wierze w dziale Inne

dałbyś lepiej jakieś swoje wrzuty z rucker parku jak to skipa jedziecie

Tak z ciekawości - czemu Cię dupa tak bardzo piecze gdy na tapecie pojawia się temat byków lat 90?

Tez mnie to dziwi. Kolega rocznik 91, no fakt starszy ode mnie o ponad dekade ale bez kitu on sam na zywo jak ogladal Bulls to mial max 0-7 lat w mistrzowskich sezonach. Moze jego tata jest taki jak moj czyli duzo opowiadal i zarazil miloscia? Ale ja sie nie dalem bo patrze horyzontowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o wierze w dziale Inne

dałbyś lepiej jakieś swoje wrzuty z rucker parku jak to skipa jedziecie 

Tak z ciekawości - czemu Cię dupa tak bardzo piecze gdy na tapecie pojawia się temat byków lat 90?

Nie lubię pustego pi****lenia. A mowa była, że Curry ma szansę osiągnąć więcej niż MJ :)

Przecież to nierealne - przytoczyłem kilka ważnych punktów wyjątkowości MJ.

Tez mnie to dziwi. Kolega rocznik 91, no fakt starszy ode mnie o ponad dekade ale bez kitu on sam na zywo jak ogladal Bulls to mial max 0-7 lat w mistrzowskich sezonach. Moze jego tata jest taki jak moj czyli duzo opowiadal i zarazil miloscia? Ale ja sie nie dalem bo patrze horyzontowo

Ułomku w 91 roku to miałem 15 lat. Skąd wyczarowałeś, że jestem takim młokosem z mlekiem pod nosem jak ty,

który nic nie wie i nic nie widział to już tylko kwestia twoje IQ. Każdy by domyślił się, że 91 to numer Rodmana fujaro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze was ciśnie Rodman

 

Przemek >>> Rodman wtf?

Takie ciśnięcie w stylu "Łks robi herbatę z wody po pierogach"

Widzę jaki Rydzyk takie mohery

 

Nierealne to zgwałcenie k**** w wojsku, zamiecenie schodów pod górę i otwarcie parasola w dupie

 

Kura wcina gumijagody, gra kolejne 12 lat, robi 5xmvp regular+5xmistrz+5xmvp finałów i do tego trójkę w totka trafia, robi 3xmvp all star game... to tak, jakby ktoś w 1992 roku wiedział(poza mafią), że Jordan będzie robił 2 letnie ferie i że drugiego 3peat nikt nie zrobi itp

 

zresztą suche pi****lenie, u play with matches u may get fuckin burn

http://www.basketball-reference.com/players/r/russebi01.html

 

Zawsze się znajdzie ktoś lepszy. Pokaż gracza, a ja Ci pokażę 3 aspekty w których inny gracz go dyma

Chyba, że pokażesz Matta Bonera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię pustego pi****lenia. A mowa była, że Curry ma szansę osiągnąć więcej niż MJ :smile:

Przecież to nierealne - przytoczyłem kilka ważnych punktów wyjątkowości MJ.

Ułomku w 91 roku to miałem 15 lat. Skąd wyczarowałeś, że jestem takim młokosem z mlekiem pod nosem jak ty,

który nic nie wie i nic nie widział to już tylko kwestia twoje IQ. Każdy by domyślił się, że 91 to numer Rodmana fujaro.

A ja oglądałem wszystkie mecze finałów Chicago z SS i UJ na żywo (jak byłem mały/młody) i też pomyślałem, że jesteś 91, a co za tym idzie, że jesteś tak gdzieś bliżej 01 i ciężko Ci opanować młodzieńczą erekcję ;-)  Jeśli tak bardzo potrafisz wkurzyć się na sportowym forum w wieku (kurcze ciężko z tą matematyką) 40 lat to albo kręcisz, albo po prostu masz jakiś problem. No i młodzi mają znacznie więcej obecnie danych niż telegazeta na DSF, szybciej się uczą, wiedzą więcej. Ja np. nie pamiętam numeru Rodmana na koszulce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niemiły użytkownik nam się trafił

Po tym jak użytkownik Maciek9020 usunął się w cień z niewiadomych względów ktoś musiał przejąc fuchę agresywnego forumingu. 

Szkoda, że porównać możemy ciętość wypowiedzi, zaś jakość to dwa inne światy. 

 

 

Bardzo. Also Przemek >>> Rodman.

Ale co to za porównanie?? Przemek ze swoją konwencją wczesnego nastolatka ("jestem młodszy o ponad dekadę" :DDDD, uśmiech sam się ciśnie na mordę) i za sam NICK to materiał na forumowe Hall of Fame.

Ekolega Rodman91 to mi przypomina jaggiego007 [*] i jego rankingi przed sezonem i inne krzykliwe posty. Zniknie temat przyrównywania GSW do Bullsów, zniknie pole do popisu dla tegoż użytkownika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale że nikt o użytkowniku "jezioraki" nie wspomina? Że też ten troll mógł powrócić?

 

A wracając do tematu. Podsumuję to tak:

 

Jordana to Wy szanujcie.

 

Do tematu wrócimy po pierwszym 3 peat Curriego. Przy okazji poruszymy temat supportu ;). Pippen i Rodman vs. Klay i Green.

 

Będzie o czym gadać ale to najwcześniej za dwa lata i trzy miesiące :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Curry jest już wyżej w AllTime od Duranta, czy nie?

 

Bo nie wiem. I nie mam z kim pogadać na przerwie. Uczniowie się ze mnie śmieją. Jak idę z dziennikiem.

 

PS Może naprawdę zaczekajmy na koniec tego sezonu? W wakacje się byczę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pesymistycznie patrząc to teraz Durant = Nique 2.0 na sterydach. Rok do roku mocno zbieżne poza tym, że Kev ma 1st teamy a Wilkins miał drugie.

Kura?Taki blossom, pg w połowie kariery klepiący 30 punktów co noc to z deka niespotykany temat. W sumie pierwowzór w kontekście osiagnięć shoot first pg, wstępnie blisko mogli być Francis albo Marb, ale łby były puste i żarły wazelinę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 2 lata temu Durant, za styl gry i " przyszłe" zasługi był ustawiany w zasadzie przez każdego w tych Waszych zabawach w ile, TOP 15? TOP 20? A dziś? Nie, nie trolluję złośliwe, ale coraz bardziej można przypuszczać, że KD nie zdobędzie tytułu jako pierwsza opcja, bo gdzie? Po cichu sobie mówię, nie lekceważcie OKL, nie można lekceważyć zespołu z dwoma graczami zdolnymi samodzielnie wygrywać mecze w tej lidze, ale potem przypominam sobie o dwóch, może trzech, zespołowych potworach i nie wiem.

 

Ok, Durant nigdy nie będzie Carmelkiem w podsumowaniach historycznych, w tej chwili też bym go stawiał poniżej Curry'ego. Już nawet nie chodzi o pierścień, ale o to że wpływ Curry'go na rozwój koszykówki jest/będzie większy, prawie na pewno, niż KD. A w tych dyskusjach w AllTime (czytałem z przyjemnością), KD dostawał przecież bonus za bycie "nowym typem gracza", "fałszywą czwórką z rzutem dwójki" czy jakoś tak. To co robi Curry jest jeszcze ważniejszą rewolucją i o ile Curry'ego się nie sklonuje 1:1, to wytyczy kierunek rozwoju gry (chyba, że wszystkie kosza za 2 będą, to dopiero będzie retro B))

 

Ale wstrzymałbym konie przed rozważaniem, gdzie jest Curry, przynajmniej do końca tego sezonu. Nie regularnego, a do czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mamy 61-6, a tu zupełna cisza :) Zostało im 9 meczy u siebie, 6 wyjazdów.
W 15 meczach 13-2 lub 12-3 wydaje się bardzo realne.
W swojej hali pewnie wykonają plan perfekcyjnie 41-0, ewentualnie jakaś jedna porażka.
Na wyjeździe trudno uwierzyć, by polegli więcej niż 2-3 razy w 6 meczach skoro grają dobrze na wyjazdach 29-6 (82% winów)
Pobicie 72-10 wydaje się niemal pewne. Strzelam 74-8 lub jak powinie się im noga 2 razy na Spursach 73-9.

Co do Spurs to im mimo świetnego sezonu i zaledwie 2 seedu przynajmniej zostanie na deser rekord klubu.
Najlepiej i najrówniej grający klub na przestrzeni ostatnich 17 lat, robiący regularnie ponad 60 zwycięstw ma
stosunkowy słaby rekord klubu jak na tę niebywałą regularność 63-19.
Pop może nie będzie ich zajeżdżał do końca sezonu, ale spokojnie powinni pobić klubowy rekord.
57-10 i też zostało im 15 meczy,  8 u siebie i 7 wyjazdów. W tym 3 ciężkie mecze z Warriors, ale 2 z nich u siebie.
Mam nadzieje, że doczekamy się finałów konferencji Warriors vs Spurs.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.