Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2015/2016 - back to back ?


Tasma

Rekomendowane odpowiedzi

On tak ma, zawsze cieszy morde po każdym trafionym jumperku czy podaniu. Zresztą to w sumie jego podanie życia było.

 

ok ok, czepianie sie ktoregos murzyna za to jak reaguje to moze troche kiepski argument, bardziej chodzi mi o styl gry

 

z tym ze oni jak wygrywajo to grajo dokladnie tak samo, tylko ze rzut im bardziej siedzi.... hmm,  czyli ze bez sensu tamten post byl : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ok, czepianie sie ktoregos murzyna za to jak reaguje to moze troche kiepski argument, bardziej chodzi mi o styl gry

 

z tym ze oni jak wygrywajo to grajo dokladnie tak samo, tylko ze rzut im bardziej siedzi.... hmm,  czyli ze bez sensu tamten post byl : )

 

Ty bedziesz cisnął dalej ten wieśniacki styl /grajo, podajo/ czy Ci się skończy ? :)

 

 

Mnie się podobało jak Curry może kopać piłke i sędziowie tego nie odgwiżdżą. Dodatkowo Green darł mordę na sędziego przy ewidentnym jego faulu. Gdzie są techniki za takie wybryki?

A jeśli chodzi o ruchome zasłony to już przesada. To tak jak z nielegalną obroną Jaxowskich Chicago. Bedziemy non toper to robić w końcu wszystkiego nie gwizdną. No i wychodzi na to , że Green może draggować screeny i uj mu zrobisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o ruchome zasłony to już przesada. To tak jak z nielegalną obroną Jaxowskich Chicago. Bedziemy non toper to robić w końcu wszystkiego nie gwizdną. No i wychodzi na to , że Green może draggować screeny i uj mu zrobisz. 

Trochę teraz z tematu tych moving screens się mit zrobił, że to tylko GSW to robią. To norma w dzisiejszej NBA, trzeba pokazać sędziemu, że ruchoma zasłona przeszkadza w bronieniu, a nie odpuszczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie dlatego mają pierścienie na palcach i rekord na horyzoncie?

 

Istnieje taka ewentualność

 

 

Jedna z odpowiedzi pod filmikiem Nicka

 

 

 

lol "everybody does it- trust me" goes onto to show a montage where 90% of the illegal screens are from goldenstate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje taka ewentualność

 

 

Jedna z odpowiedzi pod filmikiem Nicka

 

 

lol "everybody does it- trust me" goes onto to show a montage where 90% of the illegal screens are from goldenstate

Możemy dać jedno ważne porównanie. Ilość zdobywanych punktów przez obie drużyny i ilość traconych punktów. Ten aspekt wiele mówi też o dominacji nad ligą.

CHICAGO BULLS średnio zdobywali 105,2pkt, a tracili 92,9 - średnia różnica 12,3pkt

Golden Warriors średnio zdobywają 115,4pkt, a tracą 104,2 - średnia różnica 11,2pkt

Oczywiście sezon się jeszcze nie skończył i to może się zmienić na korzyść/niekorzyść Warriors,

ale widać ewidentnie, że mimo lepszego % odsetek zwycięstw na chwilę obecną minimalnie bardziej dominowali BULLS.

Jak do tego się odniesiecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHICAGO BULLS średnio zdobywali 105,2pkt, a tracili 92,9 - średnia różnica 12,3pkt

Golden Warriors średnio zdobywają 115,4pkt, a tracą 104,2 - średnia różnica 11,2pkt

Oczywiście sezon się jeszcze nie skończył i to może się zmienić na korzyść/niekorzyść Warriors,

ale widać ewidentnie, że mimo lepszego % odsetek zwycięstw na chwilę obecną minimalnie bardziej dominowali BULLS.

Jak do tego się odniesiecie ?

 

Spurs: PTS/G: 104.7,  Opp PTS/G: 92.2 = 12,5

Mamy zwycięzcę plebiscytu!!!

Rozejść się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh eh eh - sądziłem, że kto jak kto, ale Ty na tym forum nie jesteś hejterem ;)

 

No tak bo teraz jest się albo haterem albo loverem. Niby z czego wynika ten mój hejt? Albo inaczej - w jaki sposób uznałes to co napisałem za hejt?

/wiem oczkiem mrugnąłeś , ale  come on/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak bo teraz jest się albo haterem albo loverem. Niby z czego wynika ten mój hejt? Albo inaczej - w jaki sposób uznałes to co napisałem za hejt?

/wiem oczkiem mrugnąłeś , ale  come on/ 

Uznałem, że to może być hejt, bo nie podszedłeś do tematu na luzie, jak zawsze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs: PTS/G: 104.7,  Opp PTS/G: 92.2 = 12,5

Mamy zwycięzcę plebiscytu!!!

Rozejść się.

Spurs grają historycznie dobrze. Prócz tej wtopy z Warriors. Idą na nowy rekord klubu, który wynosi z tego co pamiętam 64-18, a przy porywach może powalczą z najlepszym wynikiem Lakers 69-13 z 1972, choć takiego bilansu raczej nie osiągną :)

Nie ich wina, że ich najlepszy historycznie bilans zdarzy sie w tym samym sezonie, gdzie inna drużyna idzie na nowy rekord nba i pobicie mitycznego 72-10. To będzie sezon, z najlepszym bilansem 1 i 2 seedu w historii nba i nie mogę się doczekać ich starcia w finale konferencji. Mam nadzieje, że nie będzie niespodzianki i do tego dojdzie. Na obecną chwilę Clippers i Oklahoma City nie ma dużych szans z nimi w serii best od seven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs grają historycznie dobrze. Prócz tej wtopy z Warriors. Idą na nowy rekord klubu, który wynosi z tego co pamiętam 64-18, a przy porywach może powalczą z najlepszym wynikiem Lakers 69-13 z 1972, choć takiego bilansu raczej nie osiągną :smile:

Nie ich wina, że ich najlepszy historycznie bilans zdarzy sie w tym samym sezonie, gdzie inna drużyna idzie na nowy rekord nba i pobicie mitycznego 72-10. To będzie sezon, z najlepszym bilansem 1 i 2 seedu w historii nba i nie mogę się doczekać ich starcia w finale konferencji. Mam nadzieje, że nie będzie niespodzianki i do tego dojdzie. Na obecną chwilę Clippers i Oklahoma City nie ma dużych szans z nimi w serii best od seven.

 dotychczasowy rekord Spurs to 63-19 z 2006, oraz 62-20 z 2014,1995,2012 (lockout)

Edytowane przez Tombou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mówimy o średniej różnicy punktów, to należy wspomnieć, że Warriors bardziej oszczędzają swoje gwiazdy.

 

Curry, Thompson i Green grają średnio w granicach 33-35 minut.

 

Tymczasem w Bulls - Jordan 38, Pippen 37, Rodman 33.

Tylko ze to mozna odwrocić.

Liga jest tak słaba, ze GSW idą na rekord, Spurs idą na swój rekord z trojka dziad(K)ów, a zespoły numer 3 i 4 w lidze maja w sumie 3 ogarniętych zawodników (z czego Westbrook tez tylko czasami i po jednej stronie).

Czyli sa dwa zespoły a rezta to jeden wielki burdel.

 

BTW: tak mnie zastanawia: skoro OKC zrobili GSW jesień na zbiórce grając adamsem i ibaka....

Chyba nawet nie muszę kończyć zdania

Update: GSW idą na rekord grając najważniejszymi graczami po około 30min. Tak dominują. Ale tak samo 76ers by dominowali w lidze szkół średnich Częstochowy.

Edytowane przez Xamel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze to mozna odwrocić.

Liga jest tak słaba, ze GSW idą na rekord, Spurs idą na swój rekord z trojka dziad(K)ów, a zespoły numer 3 i 4 w lidze maja w sumie 3 ogarniętych zawodników (z czego Westbrook tez tylko czasami i po jednej stronie).

Czyli sa dwa zespoły a rezta to jeden wielki burdel.

 

BTW: tak mnie zastanawia: skoro OKC zrobili GSW jesień na zbiórce grając adamsem i ibaka....

Chyba nawet nie muszę kończyć zdania

Update: GSW idą na rekord grając najważniejszymi graczami po około 30min. Tak dominują. Ale tak samo 76ers by dominowali w lidze szkół średnich Częstochowy.

 

 

a które druzyny z 96 uważasz za kozackie i ile ich bylo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze to mozna odwrocić.

Liga jest tak słaba, ze GSW idą na rekord, Spurs idą na swój rekord z trojka dziad(K)ów, a zespoły numer 3 i 4 w lidze maja w sumie 3 ogarniętych zawodników (z czego Westbrook tez tylko czasami i po jednej stronie).

Czyli sa dwa zespoły a rezta to jeden wielki burdel.

Cała liga nie mogła osłabnąć ot tak sobie z sezonu na sezon.

Warriors są świetni a do tego mają masę farta w końcówkach, bo wygrywanie w dogrywkach można tłumaczyć mobilizacją w decydujących momentach, ale pudła przeciwnika z czystych pozycji w ostatnich sekundach, lub głupi faul czy decydująca strata duranta albo dobre gwizdki sędziów to już także szczęscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała liga nie mogła osłabnąć ot tak sobie z sezonu na sezon.

 

A to jest zastanawiające bo 3/4 lata temu wyglądało dla mnie, ze liga wraca do poziomu lat 80/90, a teraz nastąpiło jakies dziwne tąpnięcie.

Tak jakby całe pokolenie Wallow ugrzęzło w jakiejś nijakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.