Skocz do zawartości

Fb1 2015/16


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę się spytać.

 

Jest możliwe przełożenie draftu do 22.30, 22:45, jakoś tak?

 

Niestety w okolicach 22 nie będę jeszcze w domu, a i tak mam draft w roto, który będę musiał ciągnąć appką. Dwóch się niestety raczej nie da.

 

Przypuszczam, iż osoby, które mogą draftować do 23:00, mogą też do 23:30, a mnie by to jednak mogło trochę uratować. Poszedłem na rękę z 25.10, może teraz ktoś, komu to nie pasuje, pójdzie i mi? ;)

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Popeye, że mnie zrobiłeś Co-Commissioner.

Ustawiłem historię ligi i zrobiłem korektę w punktacji.

 

Tymczasem wyniki wyborów:

 

ZielonoBiałoCzerwoni

1. (1) Anthony Davis (NO - PF,C)

2. (20) Reggie Jackson (Det - PG,SG)

3. (21) LaMarcus Aldridge (SA - PF,C)

4. (40) Tobias Harris (Orl - SF,PF)

5. (41) Ricky Rubio (Min - PG)

6. (60) Ty Lawson (Hou - PG)

7. (61) Jonas Valanciunas (Tor - C)

8. (80) Jarrett Jack (Bkn - PG,SG)

9. (81) Evan Turner (Bos - SG,SF)

10. (100) Enes Kanter (OKC - C)

11. (101) David Lee (Bos - PF,C)

12. (120) Lou Williams (LAL - PG,SG)

 

Pogromcy Donków

1. (2) Chris Paul (LAC - PG)

2. (19) Nikola Vucevic (Orl - PF,C)

3. (22) Marc Gasol (Mem - C)

4. (39) Chris Bosh (Mia - PF,C)

5. (42) Victor Oladipo (Orl - PG,SG)

6. (59) Karl-Anthony Towns (Min - C)

7. (62) Giannis Antetokounmpo (Mil - SF,PF)

8. (79) Danilo Gallinari (Den - SF)

9. (82) Gorgui Dieng (Min - PF,C)

10. (99) Trey Burke (Uta - PG)

11. (102) Ed Davis (Por - PF,C)

12. (119) Robert Covington (Phi - SG,SF)

 

Gnojownicy

1. (3) Kevin Durant (OKC - SF,PF)

2. (18) Kyle Lowry (Tor - PG)

3. (23) Nerlens Noel (Phi - PF,C)

4. (38) Serge Ibaka (OKC - PF,C)

5. (43) DeMar DeRozan (Tor - SG,SF)

6. (58) Bradley Beal (Was - SG)

7. (63) Brandon Knight (Pho - PG,SG)

8. (78) Joakim Noah (Chi - PF,C)

9. (83) Tyreke Evans (NO - PG,SG)

10. (98) Ersan Ilyasova (Det - SF,PF)

11. (103) Jordan Clarkson (LAL - PG,SG)

12. (118) Otto Porter (Was - SF)

 

Julius's Boss Team

1. (4) Stephen Curry (GS - PG,SG)

2. (17) Carmelo Anthony (NY - SF,PF)

3. (24) Klay Thompson (GS - SG,SF)

4. (37) Gordon Hayward (Uta - SG,SF)

5. (44) Zach Randolph (Mem - PF,C)

6. (57) Meyers Leonard (Por - PF,C)

7. (64) Emmanuel Mudiay (Den - PG)

8. (77) Roy Hibbert (LAL - C)

9. (84) Trevor Ariza (Hou - SG,SF)

10. (97) Jabari Parker (Mil - SF,PF)

11. (104) John Henson (Mil - PF,C)

12. (117) Jusuf Nurkic (Den - C)

 

ParówkowiSkrytożercy

1. (5) James Harden (Hou - SG,SF)

2. (16) Kawhi Leonard (SA - SG,SF)

3. (25) Rudy Gobert (Uta - C)

4. (36) Al Horford (Atl - PF,C)

5. (45) Kyrie Irving (Cle - PG,SG)

6. (56) Mike Conley (Mem - PG)

7. (65) Dwyane Wade (Mia - PG,SG)

8. (76) Dirk Nowitzki (Dal - PF,C)

9. (85) Kyle Korver (Atl - SG,SF)

10. (96) Robin Lopez (NY - C)

11. (105) DeMarre Carroll (Tor - SF,PF)

12. (116) Luol Deng (Mia - SF,PF)

 

Przemytnicy Rzeżuchy

1. (6) Russell Westbrook (OKC - PG)

2. (15) DeAndre Jordan (LAC - C)

3. (26) Eric Bledsoe (Pho - PG,SG)

4. (35) Kevin Love (Cle - PF,C)

5. (46) Andrew Wiggins (Min - SG,SF)

6. (55) Tim Duncan (SA - PF,C)

7. (66) Michael Carter-Williams (Mil - PG)

8. (75) Isaiah Thomas (Bos - PG)

9. (86) Derrick Rose (Chi - PG)

10. (95) Jahlil Okafor (Phi - C)

11. (106) Mason Plumlee (Por - PF,C)

12. (115) Wilson Chandler (Den - SG,SF)

 

Dziary Rodmana

1. (7) LeBron James (Cle - SF,PF)

2. (14) Paul George (Ind - SG,SF,PF)

3. (27) Brook Lopez (Bkn - C)

4. (34) Derrick Favors (Uta - PF,C)

5. (47) Elfrid Payton (Orl - PG)

6. (54) Kenneth Faried (Den - PF,C)

7. (67) Marcin Gortat (Was - C)

8. (74) Kobe Bryant (LAL - SG,SF)

9. (87) Jrue Holiday (NO - PG)

10. (94) Nikola Mirotic (Chi - SF,PF)

11. (107) Julius Randle (LAL - PF)

12. (114) D'Angelo Russell (LAL - PG)

 

MJ-TEAM

1. (8) DeMarcus Cousins (Sac - PF,C)

2. (13) Jimmy Butler (Chi - SG,SF)

3. (28) Pau Gasol (Chi - PF,C)

4. (33) Draymond Green (GS - SF,PF)

5. (48) Hassan Whiteside (Mia - C)

6. (53) George Hill (Ind - PG,SG)

7. (68) Dwight Howard (Hou - PF,C)

8. (73) Terrence Jones (Hou - SF,PF)

9. (88) Deron Williams (Dal - PG)

10. (93) Rajon Rondo (Sac - PG)

11. (108) Al-Farouq Aminu (Por - SF,PF)

12. (113) Darren Collison (Sac - PG)

 

Krzemo's Stars

1. (9) Andre Drummond (Det - PF,C)

2. (12) Damian Lillard (Por - PG)

3. (29) Paul Millsap (Atl - PF,C)

4. (32) Greg Monroe (Mil - PF,C)

5. (49) Nicolas Batum (Cha - SG,SF)

6. (52) Kemba Walker (Cha - PG)

7. (69) C.J. McCollum (Por - PG,SG)

8. (72) Tyson Chandler (Pho - C)

9. (89) Danny Green (SA - SG,SF)

10. (92) Khris Middleton (Mil - SG,SF)

11. (109) Joe Johnson (Bkn - SG,SF)

12. (112) Jared Sullinger (Bos - PF,C)

 

Phi Slama Jama

1. (10) John Wall (Was - PG)

2. (11) Blake Griffin (LAC - PF,C)

3. (30) Al Jefferson (Cha - PF,C)

4. (31) Rudy Gay (Sac - SF,PF)

5. (50) Jeff Teague (Atl - PG)

6. (51) Monta Ellis (Ind - PG,SG)

7. (70) Thaddeus Young (Bkn - SF,PF)

8. (71) Goran Dragic (Mia - PG,SG)

9. (90) Markieff Morris (Pho - PF,C)

10. (91) Chandler Parsons (Dal - SF,PF)

11. (110) Ryan Anderson (NO - PF,C)

12. (111) Eric Gordon (NO - SG)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na świezo drafcie moge powiedziec ze troche inaczej to mialo wygladac ;) Raz- zawsze na poczatku straram sie wybierac zawodnika z dwiema pozycjami, najlepiej gdyby w tych dwoch bylo SG albo SF i niby byl jeszcze Lebron, ale nie moglem puscic Westbricka ;) pozniej zostal Jordan a jego mailem tez w top10 calego draftu wiec glupio bylo olac, troche spanikowalem z Lovem bo mi sie czas konczyl i cos trzeba bylo kliknac ;) O dziwo tez jak zazwyczaj biore-nieskromnie mowiac - ROTY  a nie biore polamancow - tak teraz mam cartera williamsa duncana i rose'a :grin: co najmniej jedno miejsce mialo byc dla Twonsa albo Mudiaya, taze jestem zawiedziony tym faktem ;) co wyjdzie to wyjdzie, tak patrzac po skladach poki co widze sie w top3 ale sie okaze ;)

 

Jakbym mial teraz typowac faworyta to chyba Krzemo, naprawde dobre picki w wiekszosci

 

edit: dziwi mnie ze Harden poszedl z 5, ja bym go bral z 1 ;)

Edytowane przez Ice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni, ale ja jestem całkowicie niezadowolony z draftu. Raz, że miałem problemy z netem, gdzie system operacyjny rozłączał mi neta. A dwa, że nie miałem za bardzo czasu się do niego przygotować, w efekcie zaowocowało to niezbyt dobrym końcowym wynikiem. Ale w kolejności ...

 

Gnojownicy

1. (3) Kevin Durant (OKC - SF,PF)

Wchodze i patrzę, 3 pick. Myślę sobie kuźwa dobrze, że nie 8-10. Ale 3 też średnio, lepsze byłoby 5-6. No ale tego się już nie zmieni, więc podtrzebna jest decyzja. Myślę sobie Davis z nr 1, z nr 2 pewnie Curry. Jak się okazało, z nr 2 poleciał CP3 i miałem dylemat czy Curry czy Durant. Postawiłem na Duranta z dwóch powodów. Po 1, że może grać na SF, gdzie nie ma za wielu dobrych zawodników. Po 2, liczę, że będzie zdrowy i wróci do swojej wysokiej formy. Jednak jest to lekkie ryzyko, więc w momencie wyboru Duranta przyjąłem taktykę totalnego ryzyka. Albo się uda i będę bardzo wysoko, albo polecę.

 

2. (18) Kyle Lowry (Tor - PG)

Tutaj w planach byli Lillard, George czy Leonard (chciałem zapewnić sobie solidnego SG). No ale wszyscy polecieli. Można było brać podkoszego, ale myślę, że tego wyciągnę później. Więc padło na Lowryego. Liczę, że utrzyma poziom.

 

3. (23) Nerlens Noel (Phi - PF,C)

Ryzyko, które albo się opłaci albo nie. Myślę, że powinien zrobić postępy, pytanie tylko jak duże? Mam nadzieję, że te 48fp będzie w stanie zrobić. No a wtedy spokojnie z tym pickiem nie będzie to zły wybór. Choć zaraz po wyborze od razu pomyślałem sobie, że trzeba było brać pewniaka w postaci Horforda lub Millsapa.

 

4. (38) Serge Ibaka (OKC - PF,C)

Tutaj wywaliło mi neta i jak wróciłem to patrzę, że zostało mi 9 sekund na wybór. Nie było co się zastanawiać, widzę Ibakę i go brałem. Gdyby nie net, to najprawdopodobniej wylądowałby u mnie Oladipo.

 

5. (43) DeMar DeRozan (Tor - SG,SF)

Potrzebowałem kogoś na SG. Lepszych opcji nie widziałem i wybrałem DeRozana. Można było podjąć ryzyko i brać Wigginsa, ale licze, ze DeRozan będzie miał lepszy sezon niż poprzedni. Gdybym wcześniej nie miał problemu z netem i w 4 rundzie wybrałbym Oladipo, to z tym pickiem na pewno wybrałbym Zacha.

 

6. (58) Bradley Beal (Was - SG)

Uciekł Batum, Walker, Conley. No i miałem problem kogo wziąć. Wybrany został Beal, z racji SG (jako opcja rezerwowa), a i może coś się poprawi.

 

7. (63) Brandon Knight (Pho - PG,SG)

Tutaj chciałem Antetokounmpo, ale poleciał tuż przed moim wyborem. Następni na liście byli Howard, Young i Knight. Brałbym Howarda, ale miałem go rok temu i jebany tak mnie wkurzał swoją grą, że nie zaufałem jemu tym razem. Padło na Knighta, bo gra w słabej ekipie i jest cień szansy, że poprawi swoje staty.

 

8. (78) Joakim Noah (Chi - PF,C)

Trzeba było poszukać kogoś na zmianę pod kosz. Nikogo lepszego już nie widziałem i padło na Noaha. Jesli Gasol będzie miał problemy ze zdrowiem, to wtedy jest szansa, że Noah zyska. Tutaj myślałem jeszcze o Evansie, ale zobaczyłem, że leży dość daleko na liście i jest szansa, że zostanie się do kolejnego wyboru.

 

9. (83) Tyreke Evans (NO - PG,SG)

No i ostał się, więc wybór tutaj był oczywisty. Wprawdzie obecnie ma kontuzję i te 6-8 tygodni odpocznie. Jednak jak wróci do zdrowia, to uważam, że z tym numerem będzie stealem.

 

10. (98) Ersan Ilyasova (Det - SF,PF)

Tutaj kolejne ryzyko i albo się uda, albo wywalę go z hukiem. Nowe otocznie, powinien dostać minuty. Jest szansa, że ponad 40fp zrobi. A nawet jeśli nie, to z tym pickiem, za wiele stratny nie będę.

 

11. (103) Jordan Clarkson (LAL - PG,SG)

To może być steal. Raczej pewne miejsce w składzie i minuty. Liczę na ładny rozwój i dużo lepsze cyferki niż w roku ubiegłym.

 

12. (118) Otto Porter (Was - SF)

Ten też powinien dostać sporo minut w S5. Więc może się opłaci, a jak nie to będziemy szukać innego zastępstwa.

 

Generalnie nie jestem zadowolony ze składu. W sumie wybrałem zawodników, których średnio chciałem mieć. Jeśli niektórzy się rozwiną, to jest szansa. No ale większe prawdopodobieństwo wydaje się, że czeka mnie walka w dolej połówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylosowałem #10 także szału w teamie nie mam..... 
 
1. (10) John Wall (Was - PG)
2. (11) Blake Griffin (LAC - PF,C)
Miałem nadzieję, że zostanie dla mnie Drummond ale nie udało się i z paczki Wall, Griffin, George, Lillard wziąłem pierwszych dwóch chociaz do samego końca zastanawiałem się kogo dobrać do Walla...

3. (30) Al Jefferson (Cha - PF,C)
4. (31) Rudy Gay (Sac - SF,PF)
Na tym etapie brałem najlepszego wg mojej listy Big Ala i do samego końca miałem nadzieję na Millsapa ale poszedł tuż przed moim wyborem dlatego obsadziłem SF'a.

5. (50) Jeff Teague (Atl - PG)
6. (51) Monta Ellis (Ind - PG,SG)
Tu blisko było Whiteside'a i Batuma - skończyło się na backup PG i starter SG.
 
7. (70) Thaddeus Young (Bkn - SF,PF)
8. (71) Goran Dragic (Mia - PG,SG)
Modliłem się o wysokich (chociaż jednego z pary Gortat, Howard) i Knighta......
Dobrze, że został Tadd. Dobierałem do niego z paczki Dragic, T. Jones, Noah i ostatecznie zdecydowałem się na zabezpieczenie sobie SG.
.
9. (90) Markieff Morris (Pho - PF,C)
10. (91) Chandler Parsons (Dal - SF,PF)
Jeden i drugi niedoceniani a moga mieć fajne sezony. Potrzebowałem wysokich także jest ok.

11. (110) Ryan Anderson (NO - PF,C)
12. (111) Eric Gordon (NO - SG)
Z ostatnimi wyborami można było bardziej zaryzykowac ale liczę, na przełomowy sezon tej dwójki tym bardziej, że w NO ze zdrowiem narazie kiepsko.
 
Draft średnio mi się udał i brakuje głównej strzelby..... dlatego pozostaje mi wykorzystać szeroki skład i pokazać wam, że bez mega gwiazdy też można bić się podium:P tym bardziej, że cięzko będzie Dziembusowi wykorzystać Antka by rozpierdzielić ligę:>
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widze tak:

 

1 (6) - Westbrook - no chcialem kogos z SG czy SF i byl Lebron ale jako ze maja mu daac odpoczywac a Westbrick nawet w preaseon robil TD, to jednak zdecydowalem sie na kogos kto wg mnie zrobil wiecej FP

2. - Jordan - tu w sumie bylem zaskoczony ze sie ostał bo ja go uwazalem za top 10 draftu, mimo ze jest jaki jest al;e cyferki robi wiec jak zostal to sie dlugo nie zastanawialem

3. - Bledsoe- musialem juz brac albo SG albo SF a ze w zeszlym sezonie Bledsoe mnienie zawiodl a i grac powinien coraz lepiej to go wzialem, mam nadzije ze nie bedzie wtopa

4. Love - no tu lekko przysnalem i juz mi sie czas konczyl, moze lepiej bylo bac Horforda ale Love to Loc, jak bedzie gral da rade, jak nie no to szkoda picku ale raczej jestem pozytywnie nastawiony

5.Wiggins- no juz trzeba bylo brac SFa, Wiggins mowia ze przyszlosc NBA, rookie season mial wmiare ok, szalal tam w pan-ameica i mysle ze powinien sie rozwinac, w sumie mysle ze dobry pick

6. Duncan - heh no byl najwyzej na liscie, ryzyko, moze pociagnie forme sprzed roku ;)

7. Carter-Williams - troch niedoceniany, nie jest moze wow-kozakiem ale w MIL nie ma PG a on sila rzeczy bedzie gral a grac umie wiec mysle ze jak sie nie polamie to siary nie narobi

8. Thomas - nie mowie ze steal chociaz...to jest Bston a juz rok temu w zasadzie gosc sam ich do PO wprowadzil i chce sie rozwijac wiec po ciochu na niego licze

9.Rose - 9 runda, co mi szkodzi wziac Rose'a ;)

10. Okafor - zawsze bioe rookie w drafcie, czailem sie na Townsa i Mudiaya ale mi zabrali sprzed nosa wiec dam szanse Okaforowi, a nuz to bedzie to?

11. Plumlee- mial w zeslzym roku przeblyski i poszedl do jednej z najslabszych druzyn ligi, nie mowie zeby mial byc all starem ale mooooze sobie poiradzi, predyspozcje ma ;)

12. Chandler- juz bralem SFa jako ze mialem tylko jednego, w sumie DEN nie ma skladu wiec moze cos tam pogra, ale w sumie pierwszy na wyjebke ;)

 

Oolnie jak juz pisalem, za malo mlodych, za duzo kalek, i to nie sa zawodnicy ktorych chcialem miec, choc jak tak patrze na roster to chyba powinienem sie utrzmac spokojnie, moze cos wiecej...no chyba ze wszyscy lamliwi (love, duncan, williams, rose) padna, to wtedy moze byc krucho ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.