Skocz do zawartości

Gdzie powinien odbyc sie zlot E-nba 2007?


Fartman

Gdzie powinien odbyc sie zlot E-nba 2007?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie powinien odbyc sie zlot E-nba 2007?



Rekomendowane odpowiedzi

A co do pociągów, to do niedawna były 2 pociągi dziennie Katowice-Lublin. Zmieniło się coś, że mówisz o kiepskim połączeniu?

Pociąg kursujący codzienni: odjazd o 6:53 z Katowic, przyjazd do Lublina o 12:10, bez przesiadek. Czego chcieć więcej? :)

 

A co do ankiety jako jakiegokolwiek argumentu, to mam nadzieję że to takie żarty :) sprawdziłem kto głosował (mogę się tym podzielić) i powiem wszystkim zwolennikom ankiety, że niespodziewanie głosowały nie tylko osoby, które się zadeklarowały, że na pewno przyjadą! co więcej, głosowały nawet osoby, które deklarowały, że na pewno się nie pojawią! a to ci niespodzianka, nie? :)

 

Widzę, że nikt nie ma żadnego pomysłu jak rozwiązać nasz problem i jak tak dalej pójdzie to Gdańsk wykluczy się sam, bo w Lublinie możemy zorganizować zlot nawet dopiero w czerwcu :) W każdym bądź razie zgadam się z Fartmanem i spróbujemy to rozstrzygnąć.

 

PS.

O kurwiszon.

Gdzie, gdzie i po ile? 8)

"Jestem zbyt młody i piękny, żeby za to płacić" 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PI3TR45: nie tylko osoby, które się zadeklarowały, że na pewno przyjadą! co więcej, głosowały nawet osoby, które deklarowały, że na pewno się nie pojawią! a to ci niespodzianka, nie?

Ja sobie zaglosowalem dla sportu, rozrywki i rekreacji. I chyba nie tylko ja. Haha, tak mnie cos podkusilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.e-nba.pl/forum/viewtopic.php ... highlight=

 

 

Tu zrobilem ankiete ostatnia, duzo jest osob, ktore glosowalo na inne miasta,ale one nie wygraly. A tez przeciez beda na zlocie i maja swoich faworytow GDAŃSKA / LUBLIN.

 

Ten temat zamykam, a tamta ankieta bedzie do Pioniedzialku. Ktore miasto wygra tam bedzie, zawsze bedzie ktos komu nie bedzie pasowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.