Skocz do zawartości

Gdzie powinien odbyc sie zlot E-nba 2007?


Fartman

Gdzie powinien odbyc sie zlot E-nba 2007?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie powinien odbyc sie zlot E-nba 2007?



Rekomendowane odpowiedzi

artek: Czy my mówimy o tym samym mieście

Wiem o czym mowie. Mam nadzieje, ze Ty tez.

 

No a ten basen to chyba musiał być zalew

Gowno nie zalew. Jak mozna pomylic zalew z basenem? Tego to nie wiem.

 

PI3TR45: Myślę, że raczej chodziło o otwarty Mosir potwierdzam - świetne imprezki tam odchodziły a teraz coś mieli tam remontować czy coś także jak będzie git do lata to trzeba będzie koniecznie oberać :]

Prawdopodobnie, juz nie pamietam czy MOSiR czy nie MOSiR ale z tego co piszesz to musialo byc tam.

 

BTW może wrócimy już do głównego wątku

Ja juz sie tutaj raczej nie bede udzielal, bo na zlocie sie nie pojawie... Wiec zostawiam Was w spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fartman mam nadzieję że podliczysz to w miarę szybko i będzie decyzja odnośnie terminu.

Podliczone jest, robiłem to na bierząco :) a kto ma podjąć decyzję? Fartman? a będzie na tyle obiektywny? :) nie to żebym mu nie ufał ;)

Niech nawet Piston wróci i podejmie żeby tylko były jakieś konkretne, końcowe ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem przeciwnikiem losowania (bo to zdawanie się na ślepy los, a lepszy jest jakiś wybór) moja propozycja jest taka: wybrać komisję składającą się z 3 lub 5ciu osób gdzie 1sza to by był organizator z Lublina, 2ga to organizator z Gdańska, do tego 1 osoba zaangażowana w forum ale nie zdecydowana na któreś z miast za specjalnie (nie jadąca?) i ew jeszcze 2 osoby w miarę obiektywne. No i te osoby we własnym gronie przedyskutowałby wszystkie za i przeciw (np. te punkty o których pisał parę postów wyżej Fartman jak i inne) i postarały się najobiektywniej (może w głosowaniu większościowym) wyłonić miasto hostujące Zlot 2007 :)

 

Co wy na to? oczywiście nie wydaje mi się to rozwiązanie optymalnym ale w tym momencie lepszego nie widzę. Oczywiście chętnie wysłucham innych, najlepiej lepszych ;) pomysłów :)

 

PS. Jeśli uważacie mój pomysł za dobry możecie oczywiście podać swoje typy na członków komisji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest juz lista osób które mogą jechac do danego miasta, a w ogóle kto NIE jedzie odpowiednio do Gdańska i Lublina?

Oficjalna lista:


Lublin: | Gdańsk:

Joseph: 3 | 4

Szak: 3 | 1

Monty: 0 | 4

Karsp: 2 | 4

Artek: 4 | 0

Antek: 4 | 0

PI3TR45: 4 | 0

Greg: 3 | 4

Carter: 4 | 3

Spabloo: 4 | 0

Lorak: 4 | 0

kore: 4 | 1

Borys: 1 | 4

Kily: 0 | 4

Qba: 0 | 4

Zwierz: 0 | 4

Fartman: 1 | 4

ajverson: 0 | 4

tomaszan: 4 | 0

jazzmen: 1 | 2

loqsh1: 1 | 0

---------------------+--------

Suma: 47 | 47

a jeśli chodzi o obecność:

:arrow: Lublin: 16 osób

:arrow: Gdańsk: 14 osób

 

Do Gdańska nie przyjadą:

- Artek

- Antek

- PI3TR45

- Spabloo

- Lorak

- tomaszan

- loqsh1

 

Do Lublina nie przyjadą:

- Monty

- Kily

- Qba

- ZwierZ

- ajverson

 

Mam nadzieję, że zaspokoiłem już Twoją ciekawość Monty:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurwiszon, ale się tu porobiło :roll:

Pietras mnie pogania, żebym się tutaj wypowiedział, ale za bardzo nie wiem, co mogę napisać, żeby cokolwiek to wniosło do poszukiwań rozwiązania problemu. Mnie osobiście ani Lublin ani Gdańsk szczególnie nie pasują. Lublin jest bliżej, większe szanse przybycia, to zagłosowałem. Ale sprawdzałem dojazd kolejowy i ogólnie kijowy i tu i tam. A jest groźba, że jechałbym sam, bo ludzi ze Śląska raczej nie widzę na liście Michalik nie wie. Auto wchodzi w grę, ale to też z kimś. Poza tym fury najpewniej nie zmienię, co jest czynnikiem in minus, a i bez GPS-a mi się średnio uśmiecha jazda. Naprawdę nie wiem, na co mógłbym wskazać. Niby w Lublinie sporo ludzi, ale też jest grupa mocno optująca za łażeniem po plażach... :? Pat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i bez GPS-a mi się średnio uśmiecha jazda.

Jesli GPS to nie jakis Twoj ziomek, albo ulubiony baton, a to co mysle to Szaku troche wiary we wlasne mozliwosci. Czytanie mapy nie jest trudna czynnoscia i czasami warto zaufac sobie i swoim umiejetnosciom :wink:

 

Co ja moge w tej sprawie napisac.... Zaglosowalem juz na Lublin, ale do Gdanska tez bym chetnie pojechal o ile pracodawca lub/i miejsce pracy pozwola.

 

 

Kraków chyba odpada :

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurwiszon.

Gdzie, gdzie i po ile? 8)

 

A jest groźba, że jechałbym sam, bo ludzi ze Śląska raczej nie widzę na liście Michalik nie wie. Auto wchodzi w grę, ale to też z kimś.

Ja niestety dalej nic nie wiem, nie wiem jak inni z urlopami etc.

Będe wiedział dopiero w czerwcu więc sytuacja jest cięzka, jak pojadę to w grę wchodzi tylko samochód bo pociagami nie jezdzę :wink:

 

Poza tym fury najpewniej nie zmienię, co jest czynnikiem in minus, a i bez GPS-a mi się średnio uśmiecha jazda.

No no widac wyższa połka społeczeństwa, ja nawet o GPSie nie myśle :wink:

 

Wieć co czekamy?

ps. Ile Ci Szaku autko pali na 100 km :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli GPS to nie jakis Twoj ziomek, albo ulubiony baton, a to co mysle to Szaku troche wiary we wlasne mozliwosci. Czytanie mapy nie jest trudna czynnoscia i czasami warto zaufac sobie i swoim umiejetnosciom

Wiem, ale napaliłem się na ten gadżet. Choć ceny jeszcze trochę za wysokie (choć spadają, stopniowo). Ale w kolejce jest najpierw zmiana auta (kiedyś), a że ta się odwlekła, to wiadomo. Mapa jest spoko, ale do tego przydałby się współpodróżnik, zawsze można wymienić poglądy na temat interpretacji :wink: No i mam bardzo mało doświadczenia w trasie. Tylko po okolicznych miastach mykałem, i to tych bliskich :?

 

w grę wchodzi tylko samochód bo pociagami nie jezdzę

Burżuj!

 

No no widac wyższa połka społeczeństwa

ps. Ile Ci Szaku autko pali na 100 km :>

Ta, wyższa półka :lol:

Matiz mi pali 6.5 litra, w trasie będzie mniej. Ale też może być tak sobie z wygodą. Chciałem go zmienić na coś trochę większego, ale postanowiłem rok odczekać (no chyba, że pojawi się okazja warta zadziałania). Włożyłem w niego trochę, niedużo, ale w kontekście jego ogólnej wartości, to bezsensem byłoby go po roku sprzedawać i tracić raz na wartości, drugi raz na włożonym wysiłku i kasie i trzeci raz na wkładaniu w nową brykę tej kasy, co zawsze na początku trzeba wydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra tak to można gadać wiecznie i zlot sie nie odbędzie z braku wyboru miasta.

 

A więc ja przychylam się do wersji Pietrasa.Róbmy komisje z pięciu osób. Pierwsze 2 to niech bedą ci głowni organizatorzy a więc raczej dość jasne patrzac na to co sie dzieje: Piotrek i Fartman i mysle ze nikt tego kwestionował nie będzie. Idać dalej żeby nie wyłaniać za długo jakims tam głosowaniem 3 najobiektywniejszych osób to proponuje niech Ci dwaj organizatorzy wybiorą po jednej osobie oddzielnie i jedną ustalą we 2 czy we 4(plus z indywidualnymi wyborami). Mam nadzieje że w/w panowie siąda zrobią to, szybko zbierze się komisja i od następnego tygodnia wszystko jest jasne tzn. gdzie zlot, wybiramy termin i zaczynamy działania, bo ja tez mam inne sprawy do ustalenia na które czas się konczy jak chce zdażyć i tu i tam.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zaglosowalem w ankiecie, bo wczesniej glosowalem w poscie. Takze juz wygrywa Gdansk :)

 

Mysle,ze to dobre miejsce szczegolnie,ze zlot bedzie latem. Jak jak juz wczesniej mowilem pomoge jak tylko bede mogl kazdemu organizatorowi, wiem,ze w Gdansku jest Fartman... i napewno zlot tam bedzie super zrobiony. Jesli nikt nie ma nic przeciwko to proponuje juz zostawic Gdansk, szczegolnie,z ejuz wygrywa 1 glosem ;]

 

P.S. co do GPS, to Szak najtaniej bedzie jak poczekaz az ci sie skonczy umowa. I polecam wtedy zakupic komorke z Symbianem,czyli systemem operacyjnym do komorek. Mozesz wtedy instalowac GPSy i smigaja normlanie za free.

W play jest fajna komorka teraz Nokia 73. Nie oplaca sie kupowac samego GPSa, lepiej komorke albo palmtopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 prawdy dlaczego zlot powinien odbyć się w Lublinie:

1. Jest szansa, że będzie na nim więcej ludzi.

2. Jest 6-7 osób z forum które mieszkają w Lublinie, zadeklarowały się być na zjeździe i raczej na pewno na nim będą, tak więc nawet jeśli nikt nie przyjedzie, to zlot będzie miał sens :lol: .

3. Te 6-7 osób stanowi dużą siłę w działalności tego forum i myślę, że chociażby z racji tego należy im się nagroda w postaci możliwości organizacji zjazdu.

 

Jesli nikt nie ma nic przeciwko to proponuje juz zostawic Gdansk, szczegolnie,z ejuz wygrywa 1 glosem ;]

Ja mam :twisted: . Proponuję jednak Lublin 8) .

 

 

PS. Szak - mogę być twoim GPSem bo akurat trasę na Śląsk znam całkiem nieźle. A co do pociągów, to do niedawna były 2 pociągi dziennie Katowice-Lublin. Zmieniło się coś, że mówisz o kiepskim połączeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.