Skocz do zawartości

Gdzie powinien odbyc sie zlot E-nba 2007?


Fartman

Gdzie powinien odbyc sie zlot E-nba 2007?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie powinien odbyc sie zlot E-nba 2007?



Rekomendowane odpowiedzi

W tej chwili szanse na moją obecnosć na zlocie wynoszą Gdańsk i Warszawa jakieś 85%, Kraków 70% i Lublin 10% a że zagłosowałem na Lublin bo sądziłem że nie ma zadnych szans na zwycięstwo, a teraz jego przewaga jest minimalna, wiec chyba zrozumiecie jak wykreśle te miasto z mojej listy.

 

Zostaje 1. Trójmiasto 2. Warszawa 3. Kraków, Pietras wykreśl proszę punkt Lublinowi.

 

No offence :roll:

Dołączona grafika poprostu ROTFL :!:

To co Fart, Monty? Teraz pewnie wogóle wywalicie Lublin ze swoich głosów :?: :lol:

No to ja nie mam pytań...

Oczywiście Monty już zmieniam. Skasować jakiś post przy okazji? Mój, Spabloo, Artka?

Zapomniałeś Pietras jednego cytatu przytoczyć:

 

PI3TR45: To było tak, że ludzie, którzy dali 0 dla któregoś miasta, tzn że tam się nie pojawią. Licząc na szybko: do Lublina przyjedzie 14 osób, a do Gdańska 13. To co Fart, Monty? Teraz pewnie wogóle wywalicie Lublin ze swoich głosów :?: :lol:

To jest nawet dobry pomysł bo szanse są naprawdę znikome :twisted:

 

I napisz mi Monty - czemu akurat tak te procenty się rozkładają? Z ciekawości pytam.

Taaa z ciekawości ;) Procenty są przykładowe, zeby pokazać różnicę jaką mi robi Gdańsk, a Kraków pomiędzy tymi miastami, a Lublinem. Chodzi o dojazd, nie tyle do Lublina co z Lublina, bo prawdopodobnie ze zlotu będe od razu do Irlandii wracał, a nie do Poznania. Prawdopodobnie - bo jeszcze termin zlotu nie jest ustalony na 100% wiec nie mogę być tego pewien.

 

dobra to ja głosuję, jeden punkt na lublin

Nie można, skoro nie jedziesz nigdzie poza Kraków. Chyba, ze zmieniłęś zdanie i jedziesz do Lublina, to ok też dodam mu głos :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa z ciekawości ;) Procenty są przykładowe, zeby pokazać różnicę jaką mi robi Gdańsk, a Kraków pomiędzy tymi miastami, a Lublinem. Chodzi o dojazd, nie tyle do Lublina co z Lublina, bo prawdopodobnie ze zlotu będe od razu do Irlandii wracał, a nie do Poznania. Prawdopodobnie - bo jeszcze termin zlotu nie jest ustalony na 100% wiec nie mogę być tego pewien.

ok, napisz mi szczegóły (może być tu, może być na gg jeśli to nie nadaje się do wiadomości publicznej ;) ): gdzie lądujesz i skąd wylatujesz i dlaczego połączenie tego miasta z Lublinem jest gorsze niż z Gdańskiem, bo za cholerę nie mogę dojść gdzie jest haczyk :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można, skoro nie jedziesz nigdzie poza Kraków. Chyba, ze zmieniłęś zdanie i jedziesz do Lublina, to ok też dodam mu głos :roll:

monty:

1. ja mogę wszystko, a już na pewno mogę zmieniać zdanie, nie będę zresztą pionierem w tym temacie w tym temacie.

2. nie mówię, że jadę do lublina, ale pasuje mi bardziej niż gdańsk. wystarczy Ci takie wytłumaczenie, czy mam Ci podać procenty?

3. udowodnij mi, że każdy kto głosował tutaj na miasto X na pewno tam pojedzie, w przeciwnym razie taka gadka nie ma sensu.

4. jak mi przyjdzie ochota na zlot to pojadę, ale nie do gdańska, ani nie do warszawy, więc lublin jest dla mnie numerem 2, czy w związku z tym należą mu się 3 punkty? jeśli tak, to czy to będzie decydujący głos? jeśli tak, to czy ilość punktów jest najważniejsza? czy ilość osób, które wolą jechać nad morze, bo jest morze jest ważniejsza niż ilość osób, które zlot mogą organizować? czy jak lipiec (albo inny miesiąc, w którym zlot ma się odbyć) okaże się beznadziejny jeśli chodzi o pogodę, będzie lało, zimno i tak dalej, to czy ludzie nie porezygnują (nie mówię, że wszyscy, ale część)?

 

na moje sprawa wygląda tak: są dwa miasta po równo, teraz trzeba zadecydować gdzie w końcu, ale nie sugerować się już punkcikami, zmienianymi po 3 razy głosami itd., tylko na serio siąść i zastanowić się gdzie będzie lepiej. a jak nie, to zawsze można zrobić dwa zloty na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loqsh wyluzuj chodzi tylko o to że byłoby fajnie jakbyś się jednak pojawił.

 

Nie chcę Gdańska za wszelka cenę, nie mówię że do Lublina na 100% nie dam rady, zdecydowanie nie chcę zeby ktoś się podporządkowywał pod to co mogę, ale mi zależy nad morzem bo tam mam wiele większe szanse i może być ciekawiej oraz z Borysem i Fartem kiedys sobie tak gadaliśmy, że fajnie by tam zlot zrobić.

 

Pietras został juz uświadomiony na GG ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zaczyna sie powoli robic z tego parodia jak z wszystkiego co sie ostatnio dzieje na tym forum. Zgadzam sie z Loqsh'em. Poza tym ten zlot to ma byc przyjemnosc dla wszystkich ktorzy sie na nim zjawia zarowno dla osob ktore beda w tym uczestniczyly pierwszy jak i kolejny raz. A tutaj zaczyna sie powoli wymiana zdan w stylu kto kogo oszukal i tego typu pierdoly i powoli zaczyna to wygladac nieprzyjemnie. Musimy podjac ostateczna decyzje podliczajac zarowno wszystkie glosy jak i to gdzie moze byc wiecej osob na te powiedzmy 90% bo wiemy ze kazdemu moze cos wypasc akurat w terminie a innym moze cos nie odpowiadac czy tam jakas sytuacja losowa i zawsze te pare osob odpadnie.

 

Mysle ze powinnismy juz dac sobie spokoj z numerkami bo bylo dosc czasu na to i teraz podjac obiektywna decyzje gdzie powinien sie zlot e-nba odbyc patrzac z kilku perspektyw.

 

- Ilosci osob ktore "prawie-napewno" pojawia sie w danych miastach

- Atrakcyjnosci danego miasta/regionu

- Ilosci osob ktore moga zorganizowac dany zlot

- Dojazdu z roznych stron kraju

- Roznicy w terminach

 

Wg mnie czas przejsc do konkretow i wylonic jednego zwyciezce juz bez zmian glosow i tego typu rzeczy.

 

Ja osobiscie zjawie sie i w Gdansku i w Krakowie i Warszawie i Lublinie jesli bedzie trzeba bo w zeszlym roku byla super atmosfera i chcialbym jeszcze raz tego doswiadczyc. I skonczmy juz z bezsensownymi klutniami tylko podejmijmy decyzje, bo klucic sie kazdy umie ale juz pomoc w organizacji lub podejmowaniu decyzji zawsze jest trudniej.

 

Czas na konkrety panowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do tego co wcześniej pisał loqsh1, to z mojej strony deklaruję chęć pomocy w organizacji zjazdu jeśli odbędzie się on w moim rodzinnym mieście :). Zarówno w fazie wstępnej jak i na samym zjeździe (jeśli ktoś będzie potrzebował żeby go odebrać z dworca itp.).

 

PS. Zrobiło się nawet zabawnie z tą zmianą głosów :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakowało mi Twoich postów loqsh :)

 

A co do tematu - zgadzam się z tym co napisał loqsh czy Zmaziuu, a podsumował Spabloo ;) w każdym bądź razie nie ma tu chyba osoby obiektywnej i bezstronnej, więc jedna osoba zdecydować nie może :) a poprzednie posty pokazały, że grupowo też łatwo nie będzie :P to kto zdecydouje? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez zmiejniam na pioerwszym miejscu ląduje Płock, potem nicnicnicnic i po tem Kozie Bory :lol:

 

 

 

Ja Monty'ego rozumiem. W sumie P łatwiej o lotnisko w Gdańsku, Kraku czy Wawie ni w jakis zakichanych Płockach czy Lublinach :wink: Ale nie zmienia to faktu, ze takie zmiany głosów faktycznie pachną manipulacją i głosowanie traci sens...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carter#15: Tylu forumowiczow mieszka w takim pieknym miescie i udziela sie na forum a inni mowia ze nudne miasto i nie warto

Ja osobiscie uwazam, za miasto ladne (w Polskich kryteriach) nie dlatego, ze widzialem zdjecia ale dlatego, ze osobiscie odwiedilem (jako dzieciak, ale co tam) Miod od pierwszego sloika polubilem i w jakims tam waszym wiekszym basenie (nie krytym) braci topilem (znaczy sie jakies skoki z duzych wysokosci wykonywalem)

 

PS. Miod pierwsza klasa, zawsze lubilem, ale po jakims czasuie tylko z Lublina mialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miod od pierwszego sloika polubilem i w jakims tam waszym wiekszym basenie (nie krytym) braci topilem (znaczy sie jakies skoki z duzych wysokosci wykonywalem)

 

Czy my mówimy o tym samym mieście :D ? No a ten basen to chyba musiał być zalew :D:D:D Pozdro dla kumatych z Lublina :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miod od pierwszego sloika polubilem i w jakims tam waszym wiekszym basenie (nie krytym) braci topilem (znaczy sie jakies skoki z duzych wysokosci wykonywalem)

 

Czy my mówimy o tym samym mieście :D ? No a ten basen to chyba musiał być zalew :D:D:D Pozdro dla kumatych z Lublina :wink:

Myślę, że raczej chodziło o otwarty Mosir :wink: potwierdzam - świetne imprezki tam odchodziły :) a teraz coś mieli tam remontować czy coś także jak będzie git do lata to trzeba będzie koniecznie oberać :]

 

BTW może wrócimy już do głównego wątku :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.