Skocz do zawartości

Gdzie powinien odbyc sie zlot E-nba 2007?


Fartman

Gdzie powinien odbyc sie zlot E-nba 2007?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie powinien odbyc sie zlot E-nba 2007?



Rekomendowane odpowiedzi

Jak Montego nie będzie to automatycznie zlotu nie bedzie... Bez niego nie ma zabawy, z kim pójde na piwko po meczu???

Heh dzieki Joseph, jakoś przeżyjecie, chociaż ostatnio było bez Ciebie ciężko więc wiemy jak to może byc teraz :lol: ale ja z mojej strony na pewno zrobię wszystko co możliwe, żeby iść z Tobą na piwo. Wiec spabloo nie podlizuj się :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Kore i Van bez wygłupów, musicie sie w końcu pojawić, trzeba poznać tych maniakalnych fanów LAL

Zdziwilbys sie. Podobno jestem diametralnie inny w odbiorze przez ekran kompa i na zywo ;-)

 

A co do poznania Vana to nie jestes jedyny ktory bardzo chce poznac tego Fantomasa ;-)

 

jeśli dojdzie do zlotu w lublinie to jest szansa, że też się na nim pojawię. to oczywiście zależy już od dokładnego terminu.

Moglbym powiedziec to samo, ale przeciez szansa sama w sobie jest wielka bo jestesmy z tego miasta :)

 

Co do kwestii organizacyjnych to nie chce nic deklarowac, ale jakby co to sluze pomocą - srodowisko koszykarskie miasta znam, od prezesa LZKosz. po trenerow i nauczycieli. A mowie to po to, ze byc moglbym pomoc w efektywnych negocjacjach ceny wynajmu sali ;-)

 

No i oczywiscie deklaruje sie w polecaniu barow :P

 

PS. Sporo jest ludzi z LBn na forum :roll: W sumie zawsze wiedzialem ze jest nas kilku a tymczasem bedzie chyba cos nawet ok. dyszki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kiedy ostateczne wyniki głosowania, ale z ciekawości pozwoliłem sobie podliczyć tymczasowe.

 

Jak rok temu, za pierwsze miasto dawałem 4 punkty, za drugie 3 punkty i tak dalej. Jeśli ktoś dawał na przykład tylko jedno czy dwa miasta, dawałem odpowiednio 4 i 3 punkty. Nie brałem pod uwagę głosów spabloo, Fartmana i Pittiego bo trochę niejasne. Wybór Grega to 4 punkty ale dodałem po 3 punkty każdemu innemu miastu bo powiedział, ze gotów jest jechać wszędzie. Wyniki na dzień dzisiejszy prezentują się tak:

Gdańsk 28 (6)

Lublin 24 (3)

Warszawa 21 (2)

Kraków 14 (1)

 

W nawiasach liczba otrzymanych czwórek. Nie sprawdzałem tego drugi raz więc nie gwarantuje, ze jakiegoś drobnego błędu w obliczeniach nie ma.

 

 

A co do poznania

Na Poznań w tym roku nie głosujemy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdańsk 28 (6)

Lublin 24 (3)

Warszawa 21 (2)

Kraków 14 (1)

No chyba na pewno coś się machnąłeś, bo z pamięci: ja, Artek, Antek, Lorak, kore to już jest 5, do tego Spabloo to 6 i Carter też na Lublin głosował, ale za 3 punkty, więc w tym momencie już jest 27 punktów :)

 

Ale konkretnie:

Joseph: 3

Szak 3:

Monty: 1

Karsp: 2

Artek: 4

Antek: 4

PI3TR45: 4

Greg: 3

Carter: 3

Spabloo: 4

Lorak: 4

--------------

Suma: 35

 

NIE GŁOSOWAŁ KORE :!: popraw się :wink: Z głosem kore to by było nawet 39 punktów.

Nie wiem jak Ty to liczyłeś :roll:

Być może dla innych miast też się pomyliłeś :roll:

BTW Kraków i Warszawa mają swoje mocne kandydatury? bo chyba mnie coś ominęło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE GŁOSOWAŁ KORE Exclamation popraw się

No wlasnie mam pewien problem. Bo glosowalbym bez mryugniecia okiem, gdybym byl pewien ze bede w Lublinie w tym czasie. A tak - nawet nie wiemy jeszcze kiedy jest ten zlot tak? I bylaby totalna kicha, gdybym glosowal a potem okazaloby sie ze zlot jest w moim miescie a ja jestem 100 km poza nim...

 

No ale mimo wszystko niech bedzie ;-)

 

1. Lbn

2. Warszawa

3. Krakow

4. Gdansk (bo najdalej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietras przegapiłem Josepha wiec sie pomyliłem z Lublinem o 3 punkty, a nie o niewiadomo ile. Spabloo i loraka nie liczyłem bo w sumie nie napisali jasno i na 100% nie dali do zrozumienia, że przyjadą i w jakim terminie. Wiec nie 24 tylko 27, a nie niewiadomo skąd 35. Jeszcze chyba liczyłem pittiego raz, bo napisał dwa razy. Teraz nie licze w ogóle. W każdym razie poprawiłem błąd i dodałem kore, ktory teraz zagłosował i wyszło:

 

Gdańsk 33 (7)

Lublin 31 (4)

Warszawa 20 (1)

Kraków 16 (1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdańsk 33 (7)

Lublin 31 (4)

Warszawa 20 (1)

Kraków 16 (1)

To ja zmienie Gdansk na Lublin i bedzie remis :P:P:P. W sumie to jest malo osob ktore wiedza ze w dowolnym terminie beda na bank. Ostatnio pojawila sie dla mnie oferta pracy w Anglii i/lub Niemczech wiec tez nie wiem czy na bank bede. Jesli nie wyjade to podejme prace w Lublinie i na czas zlotu wezme wolne (bez wzgledu gdzie bedzie oprocz Wawy). Ale tak na prawde ta sonda nie wiele daje... W sumie jesli Gdansk wygra mozna przyjac ze jedziemy tam i zalatwiamy pobyt tam juz teraz, a jakby cos nie wyszlo to Lublin bylby opcja awaryjna. Bo nocleg (i sale) mozna zalatwic nawet na miesiac przed bez problemow (nawet na dwa tygodnie przed). Bo w Gdansku w tym czasie sie miejscowek raczej nie znajdzie.

 

PS. Podjalem sie organizacji zlotu w Lublinie. Nie rezygnuje z tego, nawet jakby mnie na zlocie mialo nie byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że muszę oficjalnie oddać głos:

1. Lublin

 

Teraz dobrze? :P

 

 

Do posta poniżej:

Niestety źle, spabloo. Pomyliłeś się, chciałeś napisać Trójmiasto, a napisałeś Lublin

Masz rację - mój błąd :). Ale chyba nie można już zmienić, co nie? :twisted: To niech w ostateczności już zostanie ten Lublin ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że muszę oficjalnie oddać głos:

1. Lublin

 

Teraz dobrze? :P

Niestety źle, spabloo. Pomyliłeś się, chciałeś napisać Trójmiasto, a napisałeś Lublin :twisted:

 

 

Lublin 35 (5)

Gdańsk 33 (7)

Warszawa 20 (1)

Kraków 16 (1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL Montas, ciekawe jakie jeszcze sztuczki wyciągniesz, zeby nie policzyć którychś głosów :lol:

 

Pietras przegapiłem Josepha wiec sie pomyliłem z Lublinem o 3 punkty, a nie o niewiadomo ile. Spabloo i loraka nie liczyłem bo w sumie nie napisali jasno i na 100% nie dali do zrozumienia, że przyjadą i w jakim terminie. Wiec nie 24 tylko 27, a nie niewiadomo skąd 35. Jeszcze chyba liczyłem pittiego raz, bo napisał dwa razy. Teraz nie licze w ogóle. W każdym razie poprawiłem błąd i dodałem kore, ktory teraz zagłosował i wyszło:

Za to, ze przegapiłeś Josepha już powinieneś dostać karę :twisted: wrócimy do tematu w dziale moderatorów :twisted: A niby czemu nie liczyć Spabloo czy Loraka? Masz jakieś dodatkowe informacje? bo ja gadałem z nimi osobiście. Pozatym jeśli miałbyś wydać złotówkę i się przejechać do centrum do baru i spotkać paru ludzi to byś tego nie zrobił? No pomyśl logicznie. A obaj są zainteresowani spotkaniem. Nie chcesz policzyć, bo nie napisali kiedy? kore też nie napisał, ja też nie, czemu nas liczysz? co więcej kore napisał, że go może nie być, Carter też (100% pewności nie ma że będą, tak jak i Ty nie masz, bo Ci mogą np. lot 5 min przed wylotem, bo nie będzie lewej falangi [pzdr dla fanów Przyjaciół ;) ]). Połowa ludzi zagłosowała na miejsce, bez podania daty, więc wiecej konsekwencji.

 


Lublin: | Gdańsk:

Joseph: 3 | 4

Szak: 3 | 1

Monty: 1 | 4

Karsp: 2 | 4

Artek: 4 | 0

Antek: 4 | 0

PI3TR45: 4 | 0

Greg: 3 | 4

Carter: 4 | 3

Spabloo: 4 | 0

Lorak: 4 | 0

kore: 4 | 1

Borys: 1 | 4

Kily: 0 | 4

Qba: 0 | 4

Zwierz: 0 | 4

Fartman: 1 | 4

ajverson: 0 | 4

---------------------+--------

Suma: 42 | 45

Znowu nie wiem jakim cudem wyszło Ci 36 :lol: nawet nie licząc Lo to powinno być 37 :roll: oj kiepściutko Montas z matematyką i to proste dodawanie przecież :roll:

Do tego na LBN głosowało 7 osób na pierwszym miejscu. Znowu pomyłka :) Po to właśnie napisałem jawne obliczenia, żeby nie było tak jak u Ciebie - nie wiadomo kogo policzyłeś, za ile itd :) teraz jest jawnie i każdy może sobie dodać jak nie wierzy.

 

EDIT

Dodałem głosy Farta.

EDIT2

i ajversona

EDIT3

zmieniłem głosy Fartmana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja zaglosuje tez... PO Glebszym zastanowieniu postanowilem zmienic moje typy, przepraszam za zamieszanie, jakbys pietras mogl zmienic to bylbym wdzieczny

 

Teraz:

1. Trojmiasto

2. Warszawa

3. Krakow

4. Lublin

 

 

Wczesniej

Lublin, Warszawa, Trojmiasto, Krakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL Montas, ciekawe jakie jeszcze sztuczki wyciągniesz, zeby nie policzyć którychś głosów :lol:

 

(...)

 

Znowu nie wiem jakim cudem wyszło Ci 36 :lol: nawet nie licząc Lo to powinno być 37 :roll: oj kiepściutko Montas z matematyką i to proste dodawanie przecież :roll:

 

Żarty żartami, sztuczek mam wiele, ale jak pisałem na GG utrzymuję, że policzyłem dobrze a rozbieżności wynikają z interpretacji lub pominięcia głosów niektórych osób, które niejasno napisali. Z matematyką tak btw u mnie nie najlepiej, jestem humanistą :lol: ale nie na tyle źle, żebym z łatwym dodawaniem sobie nie poradził. Trochę sie bałagan zrobił, mam nadzieję, z wszyscy s ię szybko wypowiedzą i ktoś to podliczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.