Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga III Pacific


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dajcie mi jeszcze chwilę może się uda i nie będzie trzeba nic kombinować, na tą chwilę jest jakieś 75% szans że będę. Jak tylko dostanę terminaż z ligi od razu potwierdzam bądź nie swoją obecność i wtedy będziemy szukać. Z mojej strony będę się starał pomóc jak tylko będę mógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie mi jeszcze chwilę może się uda i nie będzie trzeba nic kombinować, na tą chwilę jest jakieś 75% szans że będę. Jak tylko dostanę terminaż z ligi od razu potwierdzam bądź nie swoją obecność i wtedy będziemy szukać. Z mojej strony będę się starał pomóc jak tylko będę mógł.

 

Oczywiście, że jeśli będzie Ci pasować, to nic nie kombinujemy i jedziemy w swoim składzie w niedzielę.

 

Po prostu robię wstępne rozeznanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mack właśnie mi potwierdził, że będzie w niedzielę na drafcie, więc wrzucam pierwsze przypomnienie:

Draftujemy już w najbliższą niedzielę, 4.10 o godz. 21:00.

(za 3 dni i 3 godziny ;) )

 

Wrzucę jeszcze jedno przypomnienie na PW oraz tutaj w dniu draftu.

Drużyny, które chciałyby zmienić nazwy na yahoo, bo mają te nadane przez automat, mogą to zrobić.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZISIAJ O 21:00 DRAFT.[...] Powodzenia wszystkim i mam nadzieję, że będziemy się dobrze bawić – zarówno dzisiaj wieczorem, jak i w trakcie całego sezonu.

True, true, TO NIE SA CWICZENIA! ;-)

 

Szkoda, ze wowo pojdzie na jakas inna impreze, ale fajnie, ze o tym uprzedzil i znalazl sie zastepca...

 

Ja z kolei uprzedze nieuniknione pytania odnosnie cen i druzyn... pamietajcie, ze wszystkie wyniki draftow mozna obejrzec na Yahoo, w przypadku tej ligi beda pod adresem: http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/32396/draftresults

 

Ba! W zeszlym sezonie dalo sie podgladac ceny na zywo tzn tuz po zakonczonej licytacji...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antek za 80$, LJ 72, KD 74, jakieś inj Davisa, że tak ładnie puszczony?

U niego nawet jak nie ma jeszcze kontuzji to niedlugo jakas bedzie ;-)

Patrzac na srednie rzeczywiscie wydaje sie tanio, ale uwzgledniajac mecze to po prostu konserwatywnie...

 

Działa i w tym roku, więc możemy klaskać ;]

Raczej obgadywac ;-) I w/w komentarz januarego juz zdradzal taka mozliwosc ;-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U niego nawet jak nie ma jeszcze kontuzji to niedlugo jakas bedzie ;-)

Patrzac na srednie rzeczywiscie wydaje sie tanio, ale uwzgledniajac mecze to po prostu konserwatywnie...

 

Raczej obgadywac ;-) I w/w komentarz januarego juz zdradzal taka mozliwosc ;-P

Obgadywać i siać ferment. No bo: Lawson w dobrej cenie, promocja na Rose'a, Harden przepłacony, a Paul za pół darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Siema boys ... powie mi ktoś czemu nie widzę "klik klik" do naszego draftu? Spóźniony i nie ogarniam chyba wcale ;s

 

 

już za dużo nie podraftujesz masz w składzie Melo, KD, Leonarda i Whitesida i zostało ci 9$ na 9 zawodników.

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasłona dymna pod swój draft ;D ?

Nie mam jeszcze swoich wycen, wiec nawet nie moge sciemniac ;-) Albo to tez sciema ;-)

 

Pułap cen (po dołączeniu do w/w trójki Curry'ego za 77 i JH za 75) tego draftu powoduje, że te 80$ za Antka to piękny pick

Na srednich, ale nie na totalach.

 

Siema boys ... powie mi ktoś czemu nie widzę "klik klik" do naszego draftu? Spóźniony i nie ogarniam chyba wcale ;s

Jesli nie ma tego na stronie glownej ligi to moze zajrzyj do zakladki draft?

Ciezko pomoc z zewnatrz bo ta opcja wyskakuje tylko w okolicach draftu.

 

 

 

już za dużo nie podraftujesz masz w składzie Melo, KD, Leonarda i Whitesida i zostało ci 9$ na 9 zawodników.

Nie musisz się już spieszyć - zostało ci 9$ o ile dobrze liczę więc za 2h zacznie się poziom 1$ ;)

To licytacje skonczyl, ale akurat w takiej sytuacji wazne jest uzupelnienie skladu swoimi kandydatami na steale bo Yahoo to wreczy same bolki i zlamasy. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.