Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

ej widzieliście co robi  Lilard , monster i jego użycie rekordowe !!! Panowie tak sie składa ze go mam i chętnie  go zamienię na jakiegoś leszcza  ...

 

 

zapraszam!!!!

Jak chcesz go naprawdę pchnąć to wyjdź chociaż z jakąś kontrofertą na otrzymaną propozycję bo nie wiem czy tą chęć sprzedaży mam traktować poważnie czy jako trolling :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz koniecznie leszcza to moge dać Beala :smile:

zrobie ci dobrze... daj lebrona  i posprawie.

Jak chcesz go naprawdę pchnąć to wyjdź chociaż z jakąś kontrofertą na otrzymaną propozycję bo nie wiem czy tą chęć sprzedaży mam traktować poważnie czy jako trolling :smile:

z propozycji wymian jakie dostalem sam nie wiem czy to trolling czypowazne oferty, chyba poczekam na sezon i wtedy bedzie latwiej go uplynnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobie ci dobrze... daj lebrona  i posprawie.

 

Ale ja nie chcę żeby ktokolwiek z tego zacnego forum robił mi dobrze. Zły adres ;-)

Jak chcesz go naprawdę pchnąć to wyjdź chociaż z jakąś kontrofertą na otrzymaną propozycję bo nie wiem czy tą chęć sprzedaży mam traktować poważnie czy jako trolling :smile:

Trolling. No chyba, ze oddasz pół składu, nerkę i dasz rodzinę w jasyr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. A na islam kto przeszedl? Gerard?

Co to w ogole znaczy bo moze powinnismy zaczac sie bac? ;-)

Eta ja. Ale już zmieniłem nazwę na bardziej pasującą do moich graczy "Unbreakables".

 

Co do draftu to, jak, co ciekawe, wielu w tej lidze, jestem oczywiście niezadowolony.

Miało być pięknie, miało być wybieranie pierwszy raz pod konkretną strategię (punt blk), a tu właściwie wypadek losowy pokrzyżował całe plany, bo zmuszony byłem draftować poza domem, jedynie z 10" tabletem w dłoni (na którym btw co rusz miałem problem żeby kliknąć 'bid'). Dodatkowo akurat upatrzeni gracze szli powyżej założonych widełek, a wtedy już moje wrodzone skąpstwo brało górę i z planów zostały nici. Dodatkowo trzymanie się założonej strategii skutkuje tym, że olewasz picki innych, które aż prosiły się o podbicie (Kura za 72$!)

Koniec końców uciułałem grupę chyba najbardziej przeze mnie znienawidzonych graczy w NBA (brakuje mi jeszcze Kobe do kolekcji), którzy dodatkowo albo już obecnie są kontuzjowani, albo w niedługim czasie się połamią (Clarkson się połamał na samą wieść, że trafił do mnie). Uratować mnie mogą jedynie niespodziewane powroty do zdrowia (i jako takiej formy!) moich dziadów na pozycji PG (Deron, Rose, JRue), ale - sumując - jestem pełen najgorszych obaw co do tego sezonu.

 

BTW: Jeśli ktoś poszukuje PTS, 3PT, FT - to zapraszam do rozmów.

 

BTW2: Czy u kogoś działa już IL spot? Bo ja nikogo nie mogę wrzucić, choć na szurówkowej H2H Derona dało się wrzucić.

Edytowane przez Gerard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW2: Czy u kogoś działa już IL spot? Bo ja nikogo nie mogę wrzucić, choć na szurówkowej H2H Derona dało się wrzucić.

 

IL działa, ale coś pozmieniali, bo teraz są dwie opcje: Out i tych nie da się wrzucić na IL oraz Injured, których się da. I Deron jeszcze niedawno miał Injured, ale dziś już mu dali tylko Out, więc nie wchodzi to w grę.

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie draftu ode mnie (Lebron haters).

 

Mój plan zakładał pozyskanie Chrisa Paula (do 70$) oraz uzupełnienie go w taki sposób, aby nie tankować żadnej kategorii. Dodatkowo chciałem się skupić na byciu wysoko w kategoriach skutecznościowych, trójkach i oczywiście asystach. Jak wyszło?

 

Tak sobie. Początek zgodny z planem, czyli Chris Paul za 68$, a później długa przerwa spowodowana odpuszczaniem zawodników z przedziału 40+, a także nominacjami dla graczy, którzy mi kompletnie nie pasowali. Ostatecznie skład uzupełniłem w taki sposób:

 

68. Pau Gasol - 30$ - wg mnie wysoki idealnie pasujący do Paula. Bez szału w żadnej kategorii, ale też niczego nie psuje. Do tego cena całkiem ok. Liczę na podobne statystyki jak w zeszłym roku

 

71. Chris Bosh - 31$ - i tu pierwszy błąd. Po prostu podbijałem i zostałem z Chrisem. Cena wydaje się ok, ale na tym etapie draftu moim planem było dołożenie do fundamentu drużyny wysokiego z dobrymi statami defensywnymi. Mam tego kompletne przeciwieństwo.

 

72. Kobe Bryant - 6$ - jako kibic wykorzystałem szansę, aby po raz pierwszy w mojej przygodzie z fantasy mieć Kobego w swoim zespole. Sentymentalny pick, zero oczekiwań. Ale... jakby się udało dać 15-5-5 na 42/43% w powiedzmy 50 meczach, to byłoby naprawdę fajnie.

 

81. Michael Carter-Williams - 4$ - jeśli budujesz równy zespół, który ma być solidny we wszystkich kategoriach to właśnie takich graczy unikasz :) Ale z drugiej strony 4$ za s5 rozgrywającego. Patrzyłem na ceny z innych draftów i wszędzie poszedł drożej. Sam nie wiem co myśleć.

 

92. JJ Redick - 10$ - trójki, niezła skuteczność, niewiele strat, cena ok.

 

96. Enes Kanter - 14$ - Chciałem wysokiego z dobrymi statystykami defensywnymi, a mam Kantera. Niestety na tym etapie draftu za tą cenę, to był najlepszy wybór. Niestety,

 

99 Kyle Korver - 23% - uparłem się i wyszło drogo. Mam nadzieję, że do trójek Kyle dołoży dobrą produkcję w blokach. Wtedy będzie warty cena, w innym wypadku chyba przepłaciłem.

 

122 Tarick Black -1$ - Nie wiem czemu, a może Hibbert złapie kontuzję...

 

123. Pattrick Patterson - 3$ - Jeden z kluczy do sukcesu mojej drużyny, czyli rywalizacja Pattersona ze Scolą o s5 w Toronto. Jeśli Pattrick wygra, to za darmo mam fajnego gracza do rotacji

 

124 Courntey Lee - 3$ - Liczę na solidność, dobry pick

 

133 Willie Cauley-Stein 2$ - Przy moim słabej pozycji w blokach, taki pick życzeniowy. A może się uda...

 

137 Tony Parker - 5$ - jako zabezpieczenie na pg. Wg mnie cały czas jest w stanie dać 13-5 na dobrej skuteczności z mała ilościa strat. Zacznie raczej na ławce, a później zobaczymy

 

Projekcje yahoo mają mnie w czołówce, ale dla mnie ten team ma za dużo niewiadomych i po prostu dziur. Za słaby jestem w statystykach defensywnych, a mając Chrisa Paula wcale nie wyglądam imponująco w asystach. Mimo wszystko super zabawa na drafcie i ciekawy sezon przede mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek tego posta musze zaznaczyc, ze jesli chodzi o moje projekcje to najbardziej plaska liga jaka pamietam w tych rozgrywkach! Roznica miedzy srodkiem, a awansem mi wychodzi rzedu kilku punktow roto zas 7 dzieli srodek od *ostatniego* miejsca. O ile zwykle nie czuje sie pewnie wobec oceny wiekszosci druzyn o tyle tutaj to mialem ochote rozlozyc rece, ale tak czy inaczej sprobuje pomimo wielu znakow zapytania jakie mam [GRB wydal 180$ na wingow? QAS 10$ na PG? The Hunters i Team Warier tankuja 3 kategorie?]...

 

"Contenderzy" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dobrej pozycji i potrzebuja najmniej sprzyjajacych okolicznosci na zajecie miejsca w Top5, a wiec i awans, ale bycie na tej liscie niczego nie gwarantuje]:

Kriszot's Team [mocny fundament do punt FT%, pytanie czy uda sie go uzupelnic?]

The Hunters [na ten moment wyszlo tankowanie 3 kategorii, ale zakladam trejdy wyrownujace]

Stick To The Plan [ladne celowanie w malo popularne nazwiska, slabo tylko w trojkach, a reszta minimum solidna]

Red Panthers [fajny wszechstronny sklad, ale czy nie za malo punktow i asyst na wygrana?]

 

"Walka o utrzymanie" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dolka, ale bycie na tej liscie o niczym nie rozstrzyga]:

The Berd [fundament solidny, ale nie jestem fanem uzupelnien, mial byc punt blokow? z taka nazwa powinien byc Harden!;-)]

Turbo Taczka [fundament okej, ale nie za bardzo lamliwe towarzystwo?]

Na Wspak [za malo graczy IMO wartych 20+$ jak na strategie bez gwiazd, z czego jeden kontuzjowany]

 

 

Hmmmmmmm, to ciekawe, w ligach na poziomie I i II cos w tym sezonie za bardzo lubie druzyny, ktore tankuja kategorie... albo to efekt bledow w projekcjach albo zwyczajnie przy splaszczonej stawce to najskuteczniejszy sposob zeby sie wyroznic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmmm, to ciekawe, w ligach na poziomie I i II cos w tym sezonie za bardzo lubie druzyny, ktore tankuja kategorie... albo to efekt bledow w projekcjach albo zwyczajnie przy splaszczonej stawce to najskuteczniejszy sposob zeby sie wyroznic.

 

Rzeczywiście ciekawe, tym bardziej, że np. moim zdaniem ktoś kto w roto tankuje jakąkolwiek kategorię na 90% może się pożegnać z wygraną w lidze. Oczywiście w II lidze liczy się top3 i taki tankujący team może się na pudło załapać, ale w I lidze to tak na moje powinieneś nieco osłabić projekcje dla tych, którzy tankują. To takie moje 3$ w temacie, mogę wydać bo zostało mi trochę po drafcie, co traktuję jako spory błąd w sztuce bo można było te 9$ plus parę za Stanleya przeznaczyć na kogoś pewniejszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Walka o utrzymanie" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dolka, ale bycie na tej liscie o niczym nie rozstrzyga]:

The Berd [fundament solidny, ale nie jestem fanem uzupelnien, mial byc punt blokow? z taka nazwa powinien byc Harden!;-)]

Turbo Taczka [fundament okej, ale nie za bardzo lamliwe towarzystwo?]

Czekaj - czyli uwazasz, ze u mnie podstawowym problemem bedzie dogranie spotkan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ciekawe, tym bardziej, że np. moim zdaniem ktoś kto w roto tankuje jakąkolwiek kategorię na 90% może się pożegnać z wygraną w lidze.

To samo napisalem przy drafcie w I! Ale jak taka sytuacja jest w kilku ligach na wyzszych poziomach drzewka to wydaje mi sie, ze jest cos na rzeczy i w tym sezonie moze byc powod do zmiany tej opinii. Zobaczymy.

 

Czekaj - czyli uwazasz, ze u mnie podstawowym problemem bedzie dogranie spotkan?

Nie, ze zabraknie dobrych zawodnikow jak chociaz czesc z lamliwych bedzie opuszczac po swojemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo napisalem przy drafcie w I! Ale jak taka sytuacja jest w kilku ligach na wyzszych poziomach drzewka to wydaje mi sie, ze jest cos na rzeczy i w tym sezonie moze byc powod do zmiany tej opinii. Zobaczymy.

 

Prawdopodobnie problem (o ile tak to nazwiemy) może wynikać z tego, że projekcja nie uwzględnia faktu, że dzięki odpowiedniemu doborowi wolnych agentów drużyny nietankujące mogą w zależności od potrzeb dość szybko nadrobić parę miejsc w którejś kategorii. A biorąc pod uwagę, że teoretycznie na najwyższych poziomach grają ci, co znają się dobrze na swojej robocie, to na pewno będą tak działać. Tankowiec zostaje z jednym punktem i nic więcej nie fiknie. Ewentualnie trejdy wyrównawcze, tak jak pisałeś, ale po pierwsze raczej tego w projekcjach nie ma sensu uwzględniać, a po drugie np. ja osobiście (i myślę, że każdy szanujący się rotowicz również) nie mam zamiaru pomagać jakimkolwiek trejdem, żeby ktoś się wygrzebał z bagna, w które dobrowolnie wlazł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie problem (o ile tak to nazwiemy) może wynikać z tego, że projekcja nie uwzględnia faktu, że dzięki odpowiedniemu doborowi wolnych agentów drużyny nietankujące mogą w zależności od potrzeb dość szybko nadrobić parę miejsc w którejś kategorii.

Ale to samo dotyczy druzyn tankujacych! Choc maja jedna kategorie mniej do wykazania sie...

Zreszta pomijasz tu skale [o ile mozna sie poprawic samymi FAsami? A strata spora jest] oraz efekt naczyn polaczonych [jest latwo sie poprawic w jednej kategorii, ale zwykle kosztem innych!].

 

A biorąc pod uwagę, że teoretycznie na najwyższych poziomach grają ci, co znają się dobrze na swojej robocie, to na pewno będą tak działać. Tankowiec zostaje z jednym punktem i nic więcej nie fiknie.

Przeciez nawet wszechstronne druzyny maja slabsze kategorie. Ot nie sa to 1.

 

Ewentualnie trejdy wyrównawcze, tak jak pisałeś, ale po pierwsze raczej tego w projekcjach nie ma sensu uwzględniać, a po drugie np. ja osobiście (i myślę, że każdy szanujący się rotowicz również) nie mam zamiaru pomagać jakimkolwiek trejdem, żeby ktoś się wygrzebał z bagna, w które dobrowolnie wlazł :smile:

Do momentu az nie bedzie to takze w Twoim interesie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo napisalem przy drafcie w I! Ale jak taka sytuacja jest w kilku ligach na wyzszych poziomach drzewka to wydaje mi sie, ze jest cos na rzeczy i w tym sezonie moze byc powod do zmiany tej opinii. Zobaczymy.

a czy Le nie wygrał fbbest tankując bloki? zresztą, nawet tutaj się to zdarzało - parę razy w IV ligach, raz w III (i to tankując aż dwie kategorie - brawa dla Kriszota) oraz Bartek w II zbiórkami. tak więc jak najbardziej można i wcale nie jest to coś rzadko występującego. właściwie to nie zdziwiłbym się, gdyby strategia tankowania była skuteczniejsza od innych, tyle że te inne nie są tak wyraziste, więc trudno o ocenę (i pewnie dlatego też powstało wrażenie, że tankując nie można wygrać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.