Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Washko,  trzeba wybrać terminy ktore zostaly zaklepany przez najwieksza liczbe gm'ow z akutalnej  ankiety, zrobic nowa ankiete z tymi terminami z deadlinem i po temacie. Panowie to jest jeden  wieczór ktory trzeba poświęcić na draft i kazdy o tym wiedzial zapisujac sie do ligi wiec nie kumma w czym problem sam mam duzo na glowie  i nie kazdy dzień mi pasuje ,mimo to staram sie zaznaczyc jak najwieszka liczbe dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co z terminami 

15.10  godz. 22  nie pasuje  bulek i pabloboar

22.10 godz. 22 nie pasuje bulek i pabloboar

 

może jest opcja byście zmienili zdanie ??

 

lepsze te niz np 04.10  gdzie taki durant sie moze zdazyc polamac...

Edytowane przez bigfucker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest fatalna, więc myślę, że nie obejdzie się bez przenosin do East, ale spróbujmy z ankietą w ograniczonym zakresie.

http://doodle.com/poll/37ykdff54q88xxsy

 

Wiem, że niektórym nie pasują czwartki, innym niedziele, więc są dwie środy ;] Godziny niestety muszą w danych dniach być takie, a nie inne, bo inaczej jeszcze bardziej się sypie sprawa. Spróbujmy w ramach tylko kilku dni wybrać jeden, który będzie pasował, jeśli nie wszystkim, to choć 14 osobom, a jednego się pewnie uda przenieść. Ze swoje strony wpisałem się na wszystkie dni - bierzcie przykład ;]

 

Druga ankieta (a nie decyzja o wyborze 04.10) jest głównie z tego powodu, że podzielam pogląd pewnie wszystkich, że lepiej draftować później, a nie za półtora tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypełniłem obie ankiety. Jeśli chodzi o tą z ograniczonymi datami, to 25.10 dla mnie odpada, ale środy 7.10 i 21.10 odpadają dla mnie tylko ze względu na godzinę draftu. Być może dałbym radę na 21.30, ale raczej będę w domu tuż przed 22 i jakby draft miał się zacząć o 22 to dla mnie nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wypełniłem ankietę do granic możliwości i nie widzę powodu żebym to ja miał się dostosowywać do innych, zwłaszcza, że mogę prawie zawsze i to bez braveranu! Optuję za czwartkiem 22.10 więc proszę czekam na innych!! MSPANC.

Proponuje żeby każdy napisał w ten sposób i miał to w dupie. Niech się komisz martwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra sorry za ten ton wczoraj, poniosło mnie.

 

Jednak jak wspomniałem, dostosowałem się już do innych najbardziej jak mogłem. A Gerard, optuję za niedzielą nie dlatego, że tak mi się podoba, tylko właśnie dlatego, że wtedy jest największa szansa ogarnięcia wszystkich.

 

Mentor - nie dasz rady przez jakiś czas ciągnąć dwóch draftów, jeśli nie są o tej samej godzinie? Nie jest to łatwe, wiem, ale przy odrobinie samozaparcia wszystko da się zrobić, wiem, bo sam tak robiłem.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentor - nie dasz rady przez jakiś czas ciągnąć dwóch draftów, jeśli nie są o tej samej godzinie? Nie jest to łatwe, wiem, ale przy odrobinie samozaparcia wszystko da się zrobić, wiem, bo sam tak robiłem.

 

Dwóch draftów aukcyjnych przy 15 i 17-zespołowej lidze? Nie sądzę, ale oczywiście jak będę zmuszony to spróbuję. Pierwszy startuje o 20:30...

 

Spoglądam na temat EAST i tam planują draft na 25.10, może jakiś transfer ratowałby sytuację?

 

Ewentualnie jakbym się mocno spiął i zawziął to mógłbym być też dostępny tego właśnie dnia (niedziela 25.10), ale apelowałbym wtedy o późny start, 22:00 bo dopiero chwilę po 21:00 byłbym w domu. Może trochę wcześniej, ale to by się wyjaśniło dopiero dzień wcześniej.

Edytowane przez Mentor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co z data draftu ?? na te chwile mamy 4 daty gdzie nie pasuje 2 managerom:

 

11.10 godz 21  TW ;MENTOR

15.10,22.10  godz 22    Bulek,Pabloboar

21.10 godz 21  Gerard,Piotrek

 

czy ktos z was moze jeszcze sie zastanowić nad zmiana swojej decyzji ?? może przesuniecie  z godziny  21 na 22  coś zmieni ??  

 

jest juz blisko moze sie uda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to, że draft będzie 22.10. Byłoby już dawno dogadane, gdyby bulek odbierał maile ;) Od piątku czekam na jego potwierdzenie, że mu pasują przenosiny do East i jak tylko je dostanę, to wszystko będzie dogadane.

Proszę o jeszcze trochę cierpliwości, bo podobno są jeszcze takie osoby, które w weekend nie wchodzą na net ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.