Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że nie ma już na co czekać i możemy klepnąć termin. Draft 25.10 o godzinie 21:00.

 

W ankiecie jest 12 głosów za + lorak, któremu też pasuje. Jurek Furtak odczytuje wiadomości ale nie głosuje, więc uznaję, że jest mu wszystko jedno. Brakuje głosu dawno nie widzianego na naszych ekranach p4tryka. Jeśli nie da rady będziemy szukali transferu do WEST.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam Albercik, nie mazgaj się. Co za różnica kto skopie Twoją szanowną? Pablobar, wujek, bulek, czy ja? ;-)

 

Albercik ? :) Nie znam człowieka. O moją szanowną jestem spokojny, Ty już na pewno nie skopiesz bo z poziomu III będzie Ci to logistycznie ciężko zrealizować :P Powodzenia w WEST i witamy nowy narybek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak ja mam grac bez Leszczura? O tym pomysleli?

Sorry Qooniu - celem tej wymiany było wzmocnienie ligi West, więc sam rozumiesz, ze nie mogłeś się z nami zabrać ;-)

Qooniu pytal o cos innego - juz wykupil zapas lekow uspokajajacych na caly sezon zeby jakos Cie przetrawic, a tu nagle nie beda potrzebne ;->
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qooniu pytal o cos innego - juz wykupil zapas lekow uspokajajacych na caly sezon zeby jakos Cie przetrawic, a tu nagle nie beda potrzebne ;->

Oj tam - przecież pisząc na forum zadbam o to, żeby nikomu nie zmarnowała się nawet jedna tabletka Valerinu ;-)

Wypracowaną reputację trzeba podtrzymywać.

Edytowane przez Leszczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada się przywitać i życzę wszystkim aktywności i walki do końca. No i żadnego focha w stylu Sixersa. Niech wygra lepszy, a nie ten, kto miał więcej szczęścia.

 

Szkoda, że matys również uczestniczył w wymianie GM-ów. Generalnie nie chciałem się przenosić, ta liga jest mocniejsza, a moje umiejętności roto - są delikatnie powiedziawszy, trudne do zauważenia, ale ten termin draftu bardziej mi pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie chciałem się przenosić, ta liga jest mocniejsza

Skoro juz tylko czekamy na drafty to tak z ciekawosci... molgbys rozwinac dlaczego tak uwazasz?

 

Naaah. Ja znam wiLQ'a. On załatwi mi awans z dowolnej ligi :smile:

To rzeczywiscie prawda... jak tylko zajmiesz miejsce w Top3 ;-) Albo chociaz Top4 przy rezygnacjach wyzej...

 

Pssss, nie mowcie L'e, ze to dotyczy wszystkich, niech sie dalej czuje wyjatkowy ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.