Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi II East w sezonie 2015/16

 

Po zeszlorocznych wynikach oraz losowaniu w jej sklad wchodza:

[w kolejnosci grup i wynikow losowania, po myslniku bedzie nazwa druzyny, "/" oznacza inny nick na forum niz na Yahoo]

 

MTH - InsideTheNBA Crew

Jordan20 - Jordan20

nixon [komisz] - Honolulu Sunshine

pabloboar [transfer za wujek dobra rada] - Ball Lovin Criminals

szkoda-czasu/Radek - Nocna Straż

Qooniu/Łukasz - Love's Broken Hand

Jurek Furtak - RKS MoToR

p4tryk / "Patryk" - Patryk's Team

L.TM/Tomi - L.TM

Ledley - Tottenham Cavaliers

bulek [transfer za Leszczur] - Sopockie Trefliki

lorak - Lorak

Siner - Siner

January/Jan - January

Kula23 - MELBEST

 

W sumie 15 GMow z czego w tym sezonie Top3 awansuje do ligi I i najnizszych 6 miejsc spada na poziom III.

Dodatkowo wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

 

Komisarzem ligi jest nixon bo pelnil ta funkcje w zeszlym sezonie i zgodzil sie ponownie ;-)

 

Planowany termin draftu - 25.10 o godzinie 21:00

 

Link do ligi na Yahoo - http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/32554

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, idealny sklad po prostu!

Tak w ramach nowej tradycji ktora liga na poziomie II jako pierwsza zasugeruje, ze jest mocniejsza? ;-)

 

Znowu Ty????? ;-)

Znowu... Wy  ? :grin: [...] 3 osoby, z którymi grało się w takim  kiedyś tworze jak 3Ł , oraz wujek z ostatniej edycji.

To nieunikniony efekt zwezajacego sie w gore drzewka, ze GMowie beda sie ponownie spotykac...

tym bardziej gdy na poziomie sa tylko dwie ligi ;-)

 

Swoja droga, wlasnie zauwazylem zabawna rzecz, ze przez wezykowe wpisywanie wynik losowania z grupy miejsc 7-9 w obu ligach II wyszedl taki, ze zostala trojka GMow, ktora juz grala razem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu... Wy ? :D

 

Nie no skład zacny... 3 osoby, z którymi grało się w takim kiedyś tworze jak 3Ł , oraz wujek z ostatniej edycji.

 

Będzie się działo ;)

4, jeszcze LTM który tez zdołał sie odbic i awansować.

 

3 rok z rzedu Leszczur. Cóż, przynajmniej wiem ze nie skoncze ostatni.

 

A co do "mocniejszej" ligi kij wie, ja nic nie sugeruję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jako cieć informuję, że link z zaproszeniem został wysłany w prywatnej wiadomości. W razie kłopotów jestem do dyspozycji.

 

ankieta dotycząca terminu draftowania: http://doodle.com/poll/fv22iw2cfdtsbzga

 

i link do ligi: http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/32554

Edytowane przez nixon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście gram. Nie pasują mi niektóre terminy na draft. Nie ma mnie obecnie w PL ale dorwalem Wi-Fi przez telefon wiec prośbą o wrzucenie do ankiety moich terminow. Mi na tel nie działa ten link doodla.

Nie mogę w październiku 2, 3, 8 i w terminie kiedy mamy draf w LM a więc chyba 26.

 

 

Wysłano z M2 Note przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście gram. Nie pasują mi niektóre terminy na draft. Nie ma mnie obecnie w PL ale dorwalem Wi-Fi przez telefon wiec prośbą o wrzucenie do ankiety moich terminow. Mi na tel nie działa ten link doodla.

Nie mogę w październiku 2, 3, 8 i w terminie kiedy mamy draf w LM a więc chyba 26.

 

 

Wysłano z M2 Note przy użyciu Tapatalka

OK wrzuciłem to na doodla. Jesli cos sie zmieni to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to ode mnie zależało w życiu nie draftowałbym tak wcześnie (rok temu też nie chciałem), ale co robić - większość decyduje.

poczekaj jeszcze chwilkę , według naszej ankiety lepiej wygląda termin 15.10  lub 22.10  tam nie pasuje ten termin 2 osobom, może zmienia zdanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak na razie mamy naprawdę fajną datę draftu z tym 25.10 w niedziele : 11 osób głosowało i wszystkim pasuje + 1 osoba, której pasuje każdy termin - nie zepsujmy tego (pozostała trójka) :nevreness: Warto by to było już przyklepać oficjalnie, więc kto się nie wypowiedział niech się zepnie i potwierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś spostrzegłem, że wszystkie miejsca w lidze zajęte, bajlando. Ustawiłem draft na 25.10 o godzinie 21:00 - dziś jeszcze nieoficjalnie ale też mocno liczę na to, że nikt już tego nie spali.

 

InsideTheNBA Crew / MTH
Jordan20 / Jordan20
Honolulu Sunshine / nixon
Na Wspak / matys (wujek dobra rada)
Nocna Straż / Radek (szkoda-czasu)
Love's Broken Hand / Łukasz (Qooniu)
RKS MoToR / Jurek Furtak
Patryk's Team / p4tryk / "Patryk"
L.TM / Tomi (L.TM)
Tottenham Cavaliers / Ledley

Turbo Taczka / Leszczur
lorak / Lorak
Siner / Siner
January / Jan (January)
MELBEST / Kula23

Edytowane przez nixon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.