Skocz do zawartości

[Liga E-NBA H2H] MASTER LEAGUE


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

Widać mało grasz w fantasy. Na takie trejdy natychmiast się odpowiada klikając reject trade, a następnie wpisując komentarzu: "chyba cię po***ało" :nevreness:

I nie takie wymiany klepałem :nevreness:

No to jasne, chciałem tylko lekko podszlifować moją pozycje na rynku negocjacyjnym ;)

 

Btw. w formacie 1:1 mógłbym ten trade rozważyć. Nie, nie chodzi mi o Rossa :))

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolek23:

 

#5 RydhazForLife - White Rabbit

falcao oparł team na liderach OKC i dodał do tego iście Roto9cat balans. Z drugiej strony stanie mistrz Dynasty Roto - evitacre, który w iście mistrzowskim stylu zatankował FT%. W tej rywalizacji ciekawe jest to, że.. praktycznie wszystko jest jasne przed jej rozpoczęciem. O ile żaden z GM’ów nie zrobi znaczącej wymiany, to można stawiać pieniądze na zwycięstwo White Rabbit i spokojnie czekać na wypłatę wygranej.

Najciekawsze kategorie: brak



 

przyjemnie sie to czyta  :redface: 6:3 dla mnie:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ falcao

 

Jak widać nic szczególnego :grin:

 

Po prostu jest to opcja która bardziej podkreśla matchupy w danym tygodniu jak np walka na wstepie 2 komiszów, których rywalizacja sprowadzała się co rzut , asyste i blok to wyniku od 3-6 do 6-3 :grin:

 

Ale poza tym to nic więcej nie daje :smile: pewnie jak liga będzie miała dłuższą historię to zacięte matchupy będzie mozna grupować w danym tygodniu i dodać im smaczka rivarly week ;p

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.