Skocz do zawartości

[Liga E-NBA H2H] MASTER LEAGUE


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

Niesamowita ostatnia noca jestem w finale. Przez pierwsze 6 dni uzbieralem 31 steali. Ostatniej nocy - 22 :o i dzieki temu udalo sie pokonac mac'a i teraz moge z usmiechem na ustach zbierac wpierdol od BarcaTeam ;) Nie wiele brakowalo jednak zebym oddal FG ( 0.2% ). Ciekawe co by bylo przy wyniku 4-4-1. Mial ktos taki remis w PO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla finalistow, a lekki zawod w strone Dirka, ktory caly tydzien gral na niesamowicie jak na siebie niskim FG (jakies 30% przy sporej ilosci rzutow). Myslalem, zeby skupic sie na FG, kosztem stli, ktore czulem ze bedzie ciezko wygrac mimo poczatkowej przewagi, ale wtedy tez bym przegral trojki. Wiec cisnalem trojki + stl, kosztem FG (ktore przy normalnej dyspozycji moich ziomkow moglem i tak wygrac z uwagi na to, ze kolek od poczatku tanowal te kategorie).

 

Oczywiscie, przydalyby sie tez zwlaszcza w punktach 2mecze KP, 1mecz Abaki, no i 4 mecze moje franchise playaza Anthonego Davisa i Jego kumpla z klubu Ryana Andersona, co połamali się akurat na PO. Ironia, że jeden miał być zabezpieczeniem drugiego :)

 

NOP miało vajny schedule oprócz 1 tygodnia, no ale kontuzja to elemenet gry, zwłaszcza, że mimo ich i tak miałem więcej meczy rozegranych w sumie :/

 

Jeszcze raz gratulacje oddzielne do Kołka, który tez mnie pokonał zdaje się w naszym ostatnim meczu RS, gdzie miałem tę dwójkę z NOP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 miejsce stalo sie faktem, niestety ;) i tak jest dobrze, nie spodziewalem sie bo mialem pare glupich decyzji kadrowych w stylu wywalenie Hooda zamiast Thabo albo wywalenie Tysona choc ten gral w kratke caly sezon. W kazdym razie patrzac na sam draft poszlo mi calkiem niezle, najwiekszy moj steal to chyba Wade za 10$? pewnie malo kto sie spodziewal ze rozegra taki sezon w relatywnym zdrowiu. Dzieki pany za dobra zabawe, cieszy ze wiekszosc byla aktywna, oby tak bylo w nastepnym sezonie. Do zobaczenia na jesien!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się grało. Jak Bóg da, widzimy się w przyszłym sezonie w podobnym gronie, tylko, że mam nadzieję, już w szerszym i podzielonym na 2 ligi ;)

 

5 miejsce nie jest złe, kiedy groził mi brak PO. Grunt, że była przednia zabawa, emocje do ostatniego dnia RS i ciekawa walka w półfinale. Zajęte miejsce to już była sprawa drugorzędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Barcy! Wchodzac w rywalizacje liczylem na bardziej zaciety pojedynek, ale rywal praktycznie zmiotl mnie na FA. Choc na poczatku sezonu bylem troche zawiedziony swoja postawa, to na koniec musze powiedziec, ze to byla moja ulubiona liga w tym sezonie. Rywalizacja cotygodniowa w takim znakomitym gronie naprawde dostarcza wielu emocji :smile: Juz nawet nie wspominajac o highlight'cie calego sezonu, jakim byl draft!

 

Na ten moment sadze, ze mozna ze 100% pewnoscia stwierdzic, ze wrocimy w przyszlym sezonie. Jakies ewentualne zmiany na pewno musimy jeszcze przedyskutowac i serdecznie zachecam wszystkich uczestnikow do dzielenia sie ewentualnymi przemysleniami w tym temacie :smile:

 

Dziekuje serdecznie dla wszystkich Was za znakomita zabawe :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję za zabawę.

Pierwszy raz to był mój w H2H i było nad wyraz dobrze, ale ja tak zauważyłem, że pierwsze sezony mam dobre, a potem pikuję w dół ;)

 

Gratki zwycięzcy, sił na niego nie było. Sam liczyłem na lekko lepszy wynik u mnie ale posypany Bosh oraz odpoczywająca dwójka z TOR końcówkę mi skiepściła.

 

Swoją drogą muszę się do czegoś przyznać - jako total noobek w h2h sądziłem, że PO w naszej lidze pokryją się z tymi w lidze ;) przynajmniej tak uważałem na drafcie i długo długo w sezonie. Dopiero w sumie gdzieś w marcu się skumałem, że jest inaczej. To teraz macie też odpowiedź jaki miałem plan na draft - brać głównie graczy z zespołów, które walczą/będą w PO ^^ Wiem, głupie, ale naprawdę tak sądziłem, że jest.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.