Skocz do zawartości

[S] Magic Basketball/Pro Basket


Pireansot

Rekomendowane odpowiedzi

Coś dla zaspokojenia głodu przed rozpoczęciem sezonu. Zwłaszcza dla młodszego pokolenia ;)
Robię porządki na strychu i codziennie odkopuję jakieś artefakty. Oto część wykopalisk, która bardziej przyda się komuś łaknącemu starych wieści, niż buszującemu tam kotu.

Stan magazynów jest dobry, najsłabszą stroną większości są okładki (po to je chyba robią...), wewnątrz w większości przypadków jest dobrze/bardzo dobrze. Nigdy nie oklejałem pokju plakatami, więc większość (a może nawet wszystkie) są w dobrym/bardzo dobrym stanie. Niektórych nawet po dziś dzień nie wyrwałem z magazynów. Łącznie jest ich kilkadziesiąt (łącznie z tymi dużymi - 80x60 czy coś takiego).

Cena do uzgodnienia, choć zaznaczam, że chciałbym sprzedać albo całość, albo "całe roczniki". Sprzedawania pojedynczych egzemplarzy wolę uniknąć, ponieważ nie chcę zostać z przebranym materiałem, którego nikt nie zechce i znowu wylądują na strychu. Wówczas cały misterny plan na porządki pójdzie w p... .

 

MB:
'97 numery 4-12
'98 numery 1-12
'99 numery 1/2, 3, 4, 5, 6, 7/8, 9, 12

'00 numery 1

 

PB:
'97 2-10
'98 1-12
'99 1-4

 

(Nie wiem czy coś źle robię, czy to jakiś błąd forum, ale nie mogę dodać zdjęć. Tak czy inaczej mam je na dysku, więc wyślę je pod wskazany przez zainteresowanych adres).

Edytowane przez Pireansot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.