Skocz do zawartości

Ligi Roto 2015/16 NOWE zgloszenia


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Liczę na to, że być może ktoś nie dołączy do ligi na yahoo. To się stosunkowo często zdarza i często potrzebne jest błyskawiczne zastępstwo.

Prawda, ale w tym przypadku na Yahoo sa juz wszyscy, wiec sa marne szanse, ze ktos nie dolaczy ;-)

Takze teraz ewentualne zastepstwa beda dopiero po drafcie danej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

wiem że już późno ale jakby w jakiejś lidze zwolniło się miejsce to chętnie bym dołączył. Za sobą mam kilka lat doświadczenia w graniu na Yahoo w ligach FB zakładanych jeszcze przez ludzi z pl.rec.sport.koszykowka. Nie chwaląc się w ostatnim sezonie zająłem pierwsze miejsce w FB1 i gwarantuje zaangażowanie przez cały sezon. A jak nie teraz to za rok może :)

 

pozdro

Zagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze te zgloszenia tak pozno ;-(

Zwlaszcza, ze na dodatkowa lige jest Was za malo, a zeby wszystkich dopisac do istniejacych to za duzo.

 

mam kilka lat doświadczenia w graniu na Yahoo w ligach FB zakładanych jeszcze przez ludzi z pl.rec.sport.koszykowka.

Z grubsza przenieslismy sie tutaj ;-)

 

pozdro

Zagi

Nie wiem czemu, ale zawsze mnie intryguje gdy ktos uzywa zupelnie innego nicka forumowego od tego stosowanego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z grubsza przenieslismy sie tutaj ;-)

 

Nie wiem czemu, ale zawsze mnie intryguje gdy ktos uzywa zupelnie innego nicka forumowego od tego stosowanego...

 

No właśnie widzę po nickach :smile:

 

Zakładając konto nie za bardzo przemyślałem login a teraz nie widzę możliwości jego zmiany. Zagi użyłem żeby ktoś ewentualnie skojarzył ze starymi ligami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.