Skocz do zawartości

Eurobasket 2015


steve

Rekomendowane odpowiedzi

No i skuteczność, oni mieli open looki. Bogdanovic 1/7 za 3, Marković 1/5, Erceg 0/3, Nedović 0/2, Raduljica 2/7 spod kosza i chyba ani jednego 2+1. Masakra, albo iluś graczy nagle straciło jaja (w sumie wszyscy oprócz Teo) albo Djordjevic tym razem poległ jako strateg, taktyk i motywator.

 

Mieli i nie trafiali dlatego, że od samego początku, od pierwszej celnej trójki TEO po 2 podaniu na szczycie w pierwszej akcji meczu Serbowie grali hero ball. Nie wiem, może chcieli pokazać Amerykanom, że Bjelica może być jak Lebron i grać 1 on1 generując przewagi, że w Europie też umieją grać iso... Za mało gry bez piłki, za mało dzielenia się piłką. Ile z tych czystych pozycji był po extra passach ?

 

Jesli chodzi o drugi półfinał to Thibo oglądał go pewnie z przyjemnością.

 

Nowakowski mało pograł w poprzednim sezonie ale po zmianie klimatu (z Torunia do Szczecina) ma wszelkie warunki, żeby się odbudować. Fizycznie jest w życiowej formie. Jest jednak problem, który dotyczy Marcina, Łączki i nawet Śniega, którego osobiście darowałbym sobie w kontekście kadry. Wszyscy trzej dostali do tej pory gówno nie szansę. W takim turnieju jak ten - jedzie Andrzej Slaughter, jedzie Koszarek, to po co na trzeciego PG brać bezprzyszłościowego od 10 lat Skibę ? Nie lepiej ten ostatni slot, na którym jest do rozegrania 10-20 minut w całym turnieju wziąć jednego z "młodych" ? Nawet jeśli odstają od poziomu międzynarodowego to nie jest to właśnie jeden ze sposobów, żeby to zmienić ? Kompletnie tego nie rozumiem,  na c*** ten Skiba ? Ktoś tam pieprzył o tym, że robi robotę w szatni,a dla Taylora to ważne, ale to jest już kolejny trener, który poświęca rozwój potencjalnie przydatnych kadrze w przyszłość na korzyść koleżki, który nigdy 1 ani 2 PG reprezentacji nie będzie. Jest wiecznym trzecim.

 

Kwiatkowski okazał sie być kompletnym nieporozumieniem, bez rzutu i pokory. Nie wiem jak Grochowski. Poza nimi i wyżej wymienioną trójką nadziei nie widać.

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiejszy mecz o 3 miejsce czegoś dowodzi? Czy Serbia nadal u Ciebie o tier wyżej, niż Francja?

 

Nie mam pojęcia co się stało w dwóch ostatnich meczach z Serbią. Nie wydaje mi się, żeby obrona Francji i Litwy robiła taką robotę, ale zupełnie odeszli od tego co grali wcześniej. Tak jak pisałem przy meczu z Litwą, pokazują co akcję absolutnie antyzespołową koszykówkę a skuteczność im spadła chyba o połowę.

 

Obrona czy też obesranie - zrewidowały mój pogląd nt. tej drużyny ich dwa ostatnie mecze. Choć dla mnie to jest coś czego chyba nigdy nie widziałem, że można się w ataku tak stoczyć a dnia na dzień grając tym samym składem.

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co się stało w dwóch ostatnich meczach z Serbią. Nie wydaje mi się, żeby obrona Francji i Litwy robiła taką robotę, ale zupełnie odeszli od tego co grali wcześniej. Tak jak pisałem przy meczu z Litwą, pokazują co akcję absolutnie antyzespołową koszykówkę a skuteczność im spadła chyba o połowę.

 

Obrona czy też obesranie - zrewidowały mój pogląd nt. tej drużyny ich dwa ostatnie mecze. Choć dla mnie to jest coś czego chyba nigdy nie widziałem, że można się w ataku tak stoczyć a dnia na dzień grając tym samym składem.

 

Zeżryj w końcu tę wronę! :D

 

 

 

mecz o 3 miejsce taki se ,ale pare ładnych akcji można było zaobserwować. Szczególnie inteligencja Diawa przy podaniach czy mozliwości Goberta. TP znowu słabiej, ale w zasadzie defensywa mocno na niego się nastawiała i nie potrafił przełamać impasu. Przynajmniej nie kładł gry. Czekam na Finał, a tak w sumie na sezon NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasłużone zwyciestwo Hiszpanii.

W przekroju calego turnieju byli najlepsi a przede wszystkim weszli na wyzszy poziom po fazie grupowej. Dla nas pocieszenie ze odpalismy z turnieju z przyszlymi mistrzami. Pomyslec ze malo malo Hiszpanie nie wyszliby z gupy gdyby nie wygrana jednym punktem z Niemcami w ostatnim meczu grupowym nie byloby ich nawet w fazie pucharowej.

 

Gasol to zdecydowany lider i najlepszy gracz turnieju bez dwoch zdan. Bez niego nie byloby tego sukcesu moze nawet medalu.

Moje przewidywania przed turniejem sie nie sprawdzily.

Hiszpania nadal jest wielka.Zobaczymy na jak długo pozostanie juz bez Gasola. Jesli wroca Rubio Navarro Calderon Marc i Ibaka to mozna byc o nich spokojny. Choc nielatwo zastapic takiego grajka.

Długo moze nie byc tak dobrego wysokiego w Europie po Pau ojj dłuuuugo. Przynajmniej w ofensywie.

 

Najwieksze rozczarowania wedlug mnie to Francja i Serbia. Francja dlatego ze miala teoretycznie najlepszy sklad i grali u siebie a mimo to nie doszli do finalu i własciwie oprocz meczu z turcja nie zagrali jakichs wielkich meczow na tych ME.

Serbia wiadomo szli jak taran i nagle odpadli z przecietna Litwa.

 

Typowałem Grecje do zwyciestwa jednak tez troche zabraklo. Mysle ze w bezposrednim pojedynku ograliby i Serbie i Francje. Pech chciał ze trafili na Hiszpanie i odpadli jednym punktem.

 

I poki co Grecja i Francja nie maja zapewnionego miejsca na IO 2016 w Rio. Oby sie zakwalifikowali w inny sposob bo jesli zabraknie takich druzyn na IO to bedzie wielka szkoda.

 

edit: aaa i najwieksze rozczarowanie to przeciez Chorwacja

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.