Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga Mistrzów


washko

Rekomendowane odpowiedzi

No i znów zablokowali. Ja jebię. Ale żadnej kontroferty na Cousinsa oczywiście się nie doczekałem. Super, chłopaki.

Ciezko wysylac kontroferty jak trejd wisi na Yahoo, wiec daj wetujacym szanse na wykazanie sie ;-)

Ale faktycznie jest to ciekawa sytuacja, jak nie dostaniesz lepszej oferty np do konca weekendu to wypadaloby puscic ta oryginalna wymiane.

 

Leszczur właśnie napisał, że są serwisy, w których DMC jest 80ty ;]

Nie w tym formacie.

Ale trzeba przyznac, ze jest on ekstremalnym zawodnikiem, gdyby liczyc tylko pozytywne totale to bylby jednym z najlepszych w lidze zas gdyby liczyc ratia i straty to jednym z najgorszych ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znów zablokowali. Ja jebię. Ale żadnej kontroferty na Cousinsa oczywiście się nie doczekałem. Super, chłopaki.

Stary tylko mozesz na tym skorzystac,najwidoczniej musi byc wielu chetnych na DMC i teraz dostaniesz duzo ,lepszych ofert.

Edytowane przez bigfucker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedl z tego ladny test kto jak ocenia wymiany... bo nazwiska, wartosc za sezon i przedsezonowe wyceny wala po oczach, wiec kluczowe okazuje sie jaka wage przywiazywac do rankingow krotszych niz sezon i tabeli roto.

 

 

Może jestem tu nieobiektywny, bo niestety miałem w tym sezonie okazje posiadać R. Lopeza i choć wiem, że ostatnio zdarzały mu się pozytywne mecze, to jednak w skali całego sezonu różnica między tymi dwoma zawodnikami wydaje mi się bardzo duża. I wnioskuję z niej, że w przyszłości będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu nie oceniam tej wymiany pod względem tego czy GRB straci czy zyska bo sam pisał, że ma gdzieś tę ligę i sobie eksperymentuje. Lecz są tutaj gracze, którzy traktują ją priorytetowo i mają szansę na sukces i z tego powodu nie podoba mi się taka wymiana bo w walce o zwycięstwo może dużo zmienić. Nie lubię "gdybać", ale ciekaw jestem czy GRB chciałby tej wymiany w sytuacji, której walczy o zwycięstwo (zgaduje, że wtedy priorytety zmieniłyby się). Pierwszy raz nie wetowałem, drugi raz już tak.

Edytowane przez Lew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary tylko mozesz na tym skorzystac,najwidoczniej musi byc wielu chetnych na DMC i teraz dostaniesz duzo ,lepszych ofert.

 

Dostałem - same fantastyczne. Jedna była za Ibakę i PJ'a Tuckera, ale musiałbym od siebie oddać jeszcze Montę Ellisa.... Ponadto zaoferowano mi do wyboru kontuzjowanego Blake'a Griffina albo Tobiasa Harrisa. Na tym koniec. Zawetować najprościej, ale samemu skleić coś sensownego - już nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem - same fantastyczne. Jedna była za Ibakę i PJ'a Tuckera, ale musiałbym od siebie oddać jeszcze Montę Ellisa.... Ponadto zaoferowano mi do wyboru kontuzjowanego Blake'a Griffina albo Tobiasa Harrisa. Na tym koniec. Zawetować najprościej, ale samemu skleić coś sensownego - już nie bardzo.

 

Dla jasności o to wiadomośc ode mnie:

'hej, interesowałby Cię może ktoś ode mnie za DMC?

skoro tnakujesz asysty to jakiś pakiet za duet

monta - dmc?

 

poszedl przykladowy props na yahoolca'

Gdzie napisałem, że musisz oddawać Montę?

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wyliczenie punktów nie miało być argumentem dla veta, to była obiektywna ocena pokazująca że z tej strony deal nawet się broni - choć jakbym doliczył punkt który grb mógłby zyskać na pkt to wychodzi na zero. To co mi nie pasuje to rażąca różnica w rankingu obu graczy i to jest tu wg.mnie podstawą do veta.

To rodzi pytanie co jest wazniejsze w ocenie wymiany - wplyw na tabele czy rankingi zawodnikow?

Oczywiscie najlepiej jak wg obu wyglada to dobrze, ale gdy sa ze soba sprzeczne to co?

 

Może jestem tu nieobiektywny, bo niestety miałem w tym sezonie okazje posiadać R. Lopeza i choć wiem, że ostatnio zdarzały mu się pozytywne mecze, to jednak w skali całego sezonu różnica między tymi dwoma zawodnikami wydaje mi się bardzo duża. I wnioskuję z niej, że w przyszłości będzie podobnie.

Chyba nikt nie kwestionuje, ze byla roznica w wartosci za sezon miedzy tymi zawodnikami, ale czy to wystarczajacy argument by blokowac wymiane? Biorac pod uwage reakcje w tej lidze odpowiedz brzmi tak co mi sie wydaje kontrowersyjne.

 

Ja znowu nie oceniam tej wymiany pod względem tego czy GRB straci czy zyska bo sam pisał, że ma gdzieś tę ligę i sobie eksperymentuje. Lecz są tutaj gracze, którzy traktują ją priorytetowo i mają szansę na sukces i z tego powodu nie podoba mi się taka wymiana bo w walce o zwycięstwo może dużo zmienić. Nie lubię "gdybać", ale ciekaw jestem czy GRB chciałby tej wymiany w sytuacji, której walczy o zwycięstwo (zgaduje, że wtedy priorytety zmieniłyby się). Pierwszy raz nie wetowałem, drugi raz już tak.

Alez pieknie by bylo gdyby kazdy tak wyjasnial swoje decyzje [bo moznaby lepiej zrozumiec sytuacje i zarzuty], ale pierwsza wymiana zostala zawetowana zanim GRB napisal te slowa...

Tak jak zresztą pisałem, LM to dla mnie żadna motywacja, więc zobaczymy, jak wyjdzie taki eksperyment. Będzie pole do analiz na przyszłość.

... czyli o ile mozna sie ich czepiac to nie mialy one wplywu na pierwsze weto. I nie wiem na czym mial polegac eksperyment GRB, ale czy jest na to lepszy moment niz "mam nijakie miejsce w lidze bez spadkow"?

 

Dostałem - same fantastyczne. Jedna była za Ibakę i PJ'a Tuckera, ale musiałbym od siebie oddać jeszcze Montę Ellisa.... Ponadto zaoferowano mi do wyboru kontuzjowanego Blake'a Griffina albo Tobiasa Harrisa. Na tym koniec. Zawetować najprościej, ale samemu skleić coś sensownego - już nie bardzo.

Tu oczywiscie wychodzi problem w ocenie co jest lepsza oferta... jakby co to ja nie wetowalem, ale rowniez nie wysylam oferty bo nie bardzo mi pasuje Kuzyn i bylbym nim zainteresowany tylko w promocji. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu oczywiscie wychodzi problem w ocenie co jest lepsza oferta... jakby co to ja nie wetowalem, ale rowniez nie wysylam oferty bo nie bardzo mi pasuje Kuzyn i bylbym nim zainteresowany tylko w promocji.

Ale uważasz, że ja gdzieś wymusiłem dodanie Kuzyna, czy po prostu chciałem sprawdzić jego dostępność, dając jednocześnie minimalną ofertę ze swej strony na yahoo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 weta tego samego trejdu to chyba jakis rekord rozgrywek?

 

GRB nie dostales nic lepszego, ze R.Lopez-Kuzyn wciaz jest najlepsza oferta? Mecze takie jak wczoraj nie pomagaja... Kriszot nie moglby kogos dorzucic dla swietego spokoju porownania samych rankingow?

 

Drapie sie po glowie w tej sytuacji bo nawet nie wiem ktora strona ma racje ;-/

Wrecz mam wrazenie, ze obie maja chociaz sa ze soba sprzeczne!

 

Ale uważasz, że ja gdzieś wymusiłem dodanie Kuzyna, czy po prostu chciałem sprawdzić jego dostępność, dając jednocześnie minimalną ofertę ze swej strony na yahoo.

Dla jasnosci, pisalem ogolnie, a nie tylko odnosnie Twojej oferty. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRB nie dostales nic lepszego, ze R.Lopez-Kuzyn wciaz jest najlepsza oferta? 

 

Dostałem. Godzinę temu. Wetujcie czym prędzej! Tym razem to ja oszukuję, a nie jestem oszukiwany.

Edytowane przez GRB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

na fg możesz zyskać maxymalnie 1 punkt.

kolejny punkt możesz zyskać na osobistych

trójki powinny pozostać bez zmian

w punktach zamiast powalczyć o 1 punkt to zapewne 1 stracisz

zbiorki powiedzmy że z bólem ale obronisz

na asystach jesteś i tak ostatni wiec nic nie tracisz

na stelsach stracisz pewnie 2 punkty

na blokach wypada po równo

no i na stracah masz szanse zyskac 2 pkt (1 na pewno)

Bilans: sumarycznie powinnes zyskać na team dealu na średnich 1 punkt roto.

 

Naprawdę chcesz oddać Cousinsa za Lopeza za potencjalny 1 punkt roto? :smile:

 

 

sooobi możesz zrobić taki wyliczenie pod tą obecną wymianę?

 

 

ps. ja wysłałem ofertę i mimo róźnicy w rankach myślę, że skorzystam.

 

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~20% sezonu do konca, wiec moja ostatnia tabelka na srednich...

[wg Was w ktorym momencie sezonu totale staja sie wazniejsze od srednich?]

 

rfg%	rft%	r3m	rpkt	rreb	ras	rprz	rbl	rto	roto	team
15	01	09	09	15	15	15	12	04	95	Peaches N Cr
09	07	05	10	14	14	14	14	02	89	Brick Founda
12	12	14	11	01	12	11	10	03	86	sama-sama
08	13	11	05	11	02	02	15	14	81	Nocna Straż
10	04	10	15	12	05	03	13	07	79	Brutalne dżd
14	02	03	12	13	09	13	07	01	74	Ball Lovin C
06	15	07	08	04	13	07	03	09	72	God of Thund
01	14	04	13	05	11	08	05	10	71	GL Team
03	11	12	07	07	07	12	06	05	70	mac
07	03	15	06	08	01	10	08	12	70	GRB LM
05	08	13	14	03	08	05	02	08	66	Oh My Gawd!!
13	06	08	03	10	03	01	11	11	66	InsideTheNBA
02	09	06	02	02	06	06	09	15	57	Hard Boiled
04	05	02	04	09	10	09	04	06	53	BC Dzidzia
11	10	01	01	06	04	04	01	13	51	Six Sigma
plus srednie

 

sr3m	srpkt	srreb	sas	srprz	srbl	sto	GP	roto	team
1,09	14,15	6,42	3,72	1,20	0,69	1,98	650	95	Peaches N Cream
0,99	14,53	6,27	3,72	1,20	0,71	2,01	622	89	Brick Foundation 2
1,28	14,66	4,55	3,53	1,06	0,67	1,98	633	86	sama-sama
1,10	13,33	5,97	2,26	0,88	0,74	1,60	652	81	Nocna Straż
1,09	16,06	6,05	2,68	0,90	0,70	1,92	638	79	Brutalne dżdżownice
0,94	15,07	6,26	3,00	1,09	0,63	2,11	652	74	Ball Lovin Criminals
1,00	14,12	5,30	3,62	0,95	0,60	1,83	637	72	God of Thunder
0,98	15,14	5,32	3,49	1,02	0,61	1,82	644	71	GL Team
1,17	13,52	5,60	2,95	1,07	0,63	1,95	645	70	mac
1,35	13,44	5,62	2,15	1,04	0,65	1,66	642	70	GRB LM
1,25	15,85	5,10	2,99	0,91	0,55	1,83	648	66	Oh My Gawd!!!
1,08	12,40	5,73	2,50	0,87	0,68	1,76	639	66	InsideTheNBA Crew
0,99	12,24	4,70	2,83	0,92	0,66	1,54	619	57	Hard Boiled
0,94	13,14	5,69	3,28	1,03	0,61	1,94	632	53	BC Dzidzia
0,88	12,22	5,42	2,50	0,91	0,50	1,61	711	51	Six Sigma
Jak zwykle garsc uwag odnosnie tego co sie dzialo i dzieje...

- IMO faworyt pozostaje wciaz ten sam, ale ciagle ludze sie, ze powalcze o wygrana bo jestem tuz tuz pod nim az w 4 kategoriach. Wszystkich jednoczesnie raczej nie wygram, ale takie bezposrednie punkty stycznosci sa piekne bo latwiej niwelowac straty.

 

Niestety na dzisiaj wyglada na to, ze przekombinowalem ostatnimi trejdami i strzelilem sobie w stope, ale sezon jeszcze trwa, wiec moze forma poszczegolnych graczy sie odwroci? Tak czy inaczej ciekawy jest moral, ze status quo jest moze nudne, ale czasem optymalne ;-)

 

Zas jak sam sobie nie utrudniam zycia to robia to kontuzje. Serio uwazam, ze gdyby nie ta Bledsoe byloby juz pozamiatane, a te mniejsze sa nie mniej upierdliwe bo co chwila odpada istotna czesc rotacji [wczoraj jeszcze na dokladke Chalmers zakonczyl sezon? WTF?!?].

 

- gratulacje dla sooobiego za ambitna walke i zniwelowanie strat [byl moment, ze byly okolice remisu] przez co wlaczyl sie do walki o drugie miejsce. Ale jednoczesnie pietnuje go za dolozenie mi problemow bo teraz zamiast skupiac sie na wygranej musze sie martwic o to by nie byc trzecim... Hej, taki urok tej zabawy, ze z kazdej strony Cie gryza i bija ;-)

 

- w srodku tabeli bylo pare wiekszych zmian jak np mac [dla odmiany do I] polecial na ryj, a na jego miejsce wskoczyl Ball Lovin Criminals. God of Thunder i GRB tez powoli ciulaja punkty, przy okazji pokazujac zalety samej aktywnosci, wiec moze jeszcze cos z tego uda sie wyrzezbic?

 

- na dnie juz chyba utkwily 3 druzyny... BTW, fluber, jak Ci idzie w innych ligach?

Bo na enba to wyglada na sezon do szybkiego zapomnienia... przeprowadzales juz autopsje?

 

A do pozostalych jak to wyglada z Waszej perspektywy? Co odpowiada za Wasza aktualna sytuacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię się usprawiedliwiać, ale w związku z tym, że zależało mi na pokazaniu się w LM podam nazwiska swoich grajków, którzy się połamali i tym będę tłumaczył swój słaby wynik:) Jack, Beal, Favors, Vucevic (teraz), Butler, Evans, Noah i Blake. Wiadomo, dla mnie i dla tych co ze mną już grali, że mistrzem FB to ja nie jestem, ale zawsze mam swój chytry plan, lecz w tym roku, nawet jakby był on gorszy niż zwykle, nie miałem okazji go wdrożyć. Był nawet moment, że byłem na 5 miejscu z szansą na podium, ale... W przyszłym sezonie raczej nie będę zaproszony do tej ligi, żałuję, ale samą inicjatywę uznaję za świetną i można pomyśleć o jakiejś nagrodzie dla podium następnego sezonu (np wspomnienie o wyniku danej drużyny na jakimś portalu o baskecie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- w srodku tabeli bylo pare wiekszych zmian jak np mac [dla odmiany do I] polecial na ryj

najbardziej bolesna była bezsensowna decyzja o wywaleniu Arona Gordona po 7minutach meczu w Londynie.. W roto1 nikt mnie nie skarcił za to i tam pobrałem typka z 0$ z waiverów, tu GRB słusznie dał 5.

 

Dodatkowo bardzo zła wymiana Ibaki, jednak była podyktowana tylko i wyłącznie absurdalną opcją na slotach, że trzeba wyrabiać aż 2 pozycje C..

Kidd posyłający Monroe na ławkę i granie nim mniejszych minut.

 

Tak czy siak, licze na top9 :smile: (chociaż będzie o to trudno)

 

Nie lubię się usprawiedliwiać, ale w związku z tym, że zależało mi na pokazaniu się w LM

Ja grałem z Tobą pierwszy raz w jakieś lidze i zrobiłeś na mnie bardzo pozotywne wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię się usprawiedliwiać, ale w związku z tym, że zależało mi na pokazaniu się w LM podam nazwiska swoich grajków, którzy się połamali i tym będę tłumaczył swój słaby wynik:) Jack, Beal, Favors, Vucevic (teraz), Butler, Evans, Noah i Blake. Wiadomo, dla mnie i dla tych co ze mną już grali, że mistrzem FB to ja nie jestem, ale zawsze mam swój chytry plan, lecz w tym roku, nawet jakby był on gorszy niż zwykle, nie miałem okazji go wdrożyć.

Ja grałem z Tobą pierwszy raz w jakieś lidze i zrobiłeś na mnie bardzo pozotywne wrażenie.

+1. Kontuzje moga maskowac wynik, ale nie zmieniaja innych pozytywnych atrybutow GMa.

 

Dodatkowo bardzo zła wymiana Ibaki, jednak była podyktowana tylko i wyłącznie absurdalną opcją na slotach, że trzeba wyrabiać aż 2 pozycje C..

To nie jest wina ustawien, ze zle wybrales gracza, w ktorego celowac ;-P

Swoja droga, faktycznie sie jakos rozpadl ten Ibaka, ktos wie o co chodzi?

 

Nie myślał ktoś, żeby wprowadzić małą zmianę w system zaproszeń, np. żeby czołowa trójka się w niej utrzymywała, nawet kosztem zaproszeń dla 4-ligowców?

Wtedy to przestalaby byc liga mistrzow ;-) Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piłkarskiej LM też nie grają sami mistrzowie swoich krajów, choć fakt, finalista LM miejsca z urzędu w przyszłorocznej nie ma ;)

 

Ale jeśli już o mistrzach mówimy, to na sznurku są 3 ligi roto aukcyjnego. Planowane są zaproszenia dla tamtejszych mistrzów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.