Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga Mistrzów


washko

Rekomendowane odpowiedzi

Moja wymiana wczorajsza Russella na Eda Davisa (na sznurówce )przy tej dzisiejszej tutaj Robin Lopez za DeMarcusa nie wygląda już tak źle. Szkoda, że nie ogłasza się wszystkim, że chce się oddać Cousinsa bo miałbym ludzi na poziomie Lopeza u siebie:)

Edytowane przez Lew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wymiana wczorajsza Russella na Eda Davisa (na sznurówce )przy tej dzisiejszej tutaj Robin Lopez za DeMarcusa nie wygląda już tak źle. Szkoda, że nie ogłasza się wszystkim, że chce się oddać Cousinsa bo miałbym ludzi na poziomie Lopeza u siebie:)

tak bardzo bys chcial te 4To  na mecz przy jego fg%  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, wypierdalać od moich trejdów. Co to za weto, jeśli za ostatni miesiąc Robin Lopez ma lepsze rankingi od Cousinsa, a do tego daje mi wyraźny skok w fg% i stratach kosztem głównie punktów i asyst, w których i tak dołuję?!! To, że ktoś ma nazwisko, a inny nie, to nie znaczy, że trade jest do zawetowania.

Edytowane przez GRB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, wypierdalać od moich trejdów. Co to za weto, jeśli za ostatni miesiąc Robin Lopez ma lepsze rankingi od Cousinsa, a do tego daje mi wyraźny skok w fg% i stratach kosztem głównie punktów i asyst, w których i tak dołuję?!! To, że ktoś ma nazwisko, a inny nie, to nie znaczy, że trade jest do zawetowania.

Wow, może nie aż tak ostro ale zapraszam do głębszego zapoznania się z cyferkami  przy tej wymianie a nie tylko rzucenia okiem na nazwiska.

 

Goraco zachecam raz jeszcze ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, wypierdalać od moich trejdów. Co to za weto, jeśli za ostatni miesiąc Robin Lopez ma lepsze rankingi od Cousinsa,

Za ostatni miesiąc Noel był też lepszy niż Kawhi ale nie chciałeś się zamienić :smile: Wiesz dobrze że obraz jest szerszy niż tylko last month, a za cały sezon różnica jest jednak ogromna.

 

a do tego daje mi wyraźny skok w fg%

i stratach kosztem głównie punktów i asyst, w których i tak dołuję?!! To, że ktoś ma nazwisko, a inny nie, to nie znaczy, że trade jest do zawetowania.

na fg możesz zyskać maxymalnie 1 punkt.

kolejny punkt możesz zyskać na osobistych

trójki powinny pozostać bez zmian

w punktach zamiast powalczyć o 1 punkt to zapewne 1 stracisz

zbiorki powiedzmy że z bólem ale obronisz

na asystach jesteś i tak ostatni wiec nic nie tracisz

na stelsach stracisz pewnie 2 punkty

na blokach wypada po równo

no i na stracah masz szanse zyskac 2 pkt (1 na pewno)

Bilans: sumarycznie powinnes zyskać na team dealu na średnich 1 punkt roto.

 

Naprawdę chcesz oddać Cousinsa za Lopeza za potencjalny 1 punkt roto? :smile:

Edytowane przez sooobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ostatni miesiąc Noel był też lepszy niż Kawhi ale nie chciałeś się zamienić :smile: Wiesz dobrze że obraz jest szerszy niż tylko last month, a za cały sezon różnica jest jednak ogromna.

 

 

na fg możesz zyskać maxymalnie 1 punkt.

kolejny punkt możesz zyskać na osobistych

trójki powinny pozostać bez zmian

w punktach zamiast powalczyć o 1 punkt to zapewne 1 stracisz

zbiorki powiedzmy że z bólem ale obronisz

na asystach jesteś i tak ostatni wiec nic nie tracisz

na stelsach stracisz pewnie 2 punkty

na blokach wypada po równo

no i na stracah masz szanse zyskac 2 pkt (1 na pewno)

Bilans: sumarycznie powinnes zyskać na team dealu na średnich 1 punkt roto.

 

Naprawdę chcesz oddać Cousinsa za Lopeza za potencjalny 1 punkt roto? :smile:

Oczywiscie to jest  twoje wrozenie  a i tak wychodzi na to ze oddajac cousinsa to zyskuje choc niewiele  i to ma byc twoj argument do veta ?? Za caly rok roznica w rankingach jest niewielka wiec to rowniez zaden argument - Brak logicznych podstaw do Veta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ostatni miesiąc Noel był też lepszy niż Kawhi ale nie chciałeś się zamienić :smile: Wiesz dobrze że obraz jest szerszy niż tylko last month, a za cały sezon różnica jest jednak ogromna.

 

 

na fg możesz zyskać maxymalnie 1 punkt.

kolejny punkt możesz zyskać na osobistych

trójki powinny pozostać bez zmian

w punktach zamiast powalczyć o 1 punkt to zapewne 1 stracisz

zbiorki powiedzmy że z bólem ale obronisz

na asystach jesteś i tak ostatni wiec nic nie tracisz

na stelsach stracisz pewnie 2 punkty

na blokach wypada po równo

no i na stracah masz szanse zyskac 2 pkt (1 na pewno)

Bilans: sumarycznie powinnes zyskać na team dealu na średnich 1 punkt roto.

 

Naprawdę chcesz oddać Cousinsa za Lopeza za potencjalny 1 punkt roto? :smile:

 

 

Wyliczyłeś mi, że zyskuję i jeszcze masz problem z tą wymianą??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ostatni miesiąc Noel był też lepszy niż Kawhi ale nie chciałeś się zamienić :smile: Wiesz dobrze że obraz jest szerszy niż tylko last month, a za cały sezon różnica jest jednak ogromna.

 

 

na fg możesz zyskać maxymalnie 1 punkt.

kolejny punkt możesz zyskać na osobistych

trójki powinny pozostać bez zmian

w punktach zamiast powalczyć o 1 punkt to zapewne 1 stracisz

zbiorki powiedzmy że z bólem ale obronisz

na asystach jesteś i tak ostatni wiec nic nie tracisz

na stelsach stracisz pewnie 2 punkty

na blokach wypada po równo

no i na stracah masz szanse zyskac 2 pkt (1 na pewno)

Bilans: sumarycznie powinnes zyskać na team dealu na średnich 1 punkt roto.

 

Naprawdę chcesz oddać Cousinsa za Lopeza za potencjalny 1 punkt roto? :smile:

I to ma się kwalifikować do weta? C'mon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda do 1 kwietnia jeszcze trochę czasu, ale rozumiem, że ta wymiana to żart?

najprawdopodobniej brales pod uwage nazwiska w tej wymianie ,jesli zwrocilbys uwage na cyferki to powinieneś byc mniej  zszokowany

To, że ktoś ma nazwisko, a inny nie, to nie znaczy, że trade jest do zawetowania.

Wyszedl z tego ladny test kto jak ocenia wymiany... bo nazwiska, wartosc za sezon i przedsezonowe wyceny wala po oczach, wiec kluczowe okazuje sie jaka wage przywiazywac do rankingow krotszych niz sezon i tabeli roto.

 

Bilans: sumarycznie powinnes zyskać na team dealu na średnich 1 punkt roto.

Naprawdę chcesz oddać Cousinsa za Lopeza za potencjalny 1 punkt roto? :smile:

I to ma się kwalifikować do weta? C'mon...

Tez sie usmialem jak sooobi pokazal zysk GRB jako uzasadnienie weta, to jakis nowy szczyt naduzywania tego narzedzia? ;-)

 

Moja opinia jest taka, ze trejd Kuzyn-R.Lopez jest kontrowersyjny glownie przez blad w sztuce handlowej GRB tzn, ze nie popytal innych o Kuzyna za lepszych graczy niz RLopez i nie wazne, ze wymiana z Kriszotem sie jakos tam broni skoro wielu innych GMow ma poczucie, ze mogloby dac wiecej. Ale klepanie trejdow, ktore byc moze nie sa optymalne i trzebaby posondowac by dostac wiecej wcale nie jest zakazane, co najwyzej leniwe.

 

Ba! Czy ten drugi trejd [Kawhi za Alda i Arize] przypadkiem nie neguje zalet tego poprzedniego?

Jaki tu jest plan GRB? Przyjmujesz, ze Kawhi sie rozleci, a Ariza bedzie szalal? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki tu jest plan GRB? Przyjmujesz, ze Kawhi sie rozleci, a Ariza bedzie szalal? ;-)

 

Oczywiście!  :rugby:

 

Muszę jakoś dograć sezon, a wolę wystawiać Arizę i Aldridge'a niż Leonarda i jakiegoś lamusa, co mi da 7 punktów i jedną zbiórkę. Tak jak zresztą pisałem, LM to dla mnie żadna motywacja, więc zobaczymy, jak wyjdzie taki eksperyment. Będzie pole do analiz na przyszłość.

Edytowane przez GRB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie usmialem jak sooobi pokazal zysk GRB jako uzasadnienie weta, to jakis nowy szczyt naduzywania tego narzedzia? ;-)

W sumie nie tylko Ty tak to odebrałeś więc musiało coś być na rzeczy.

Moje wyliczenie punktów nie miało być argumentem dla veta, to była obiektywna ocena pokazująca że z tej strony deal nawet się broni - choć jakbym doliczył punkt który grb mógłby zyskać na pkt to wychodzi na zero. To co mi nie pasuje to rażąca różnica w rankingu obu graczy i to jest tu wg.mnie podstawą do veta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.