Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga Mistrzów


washko

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem tutaj w dupie i jeżeli nie znajde nikogo chętnego do wymian za moich wysokich, którzy ani mi nie zapewniają FG, ani zbiórek ani bloków, to nie wiem gdzie skończę.

Wymiana z barcaloverem.

Czyli trwales w tym stanie niepewnosci cale 7,5 godziny ;-)

 

A propos podsumowań postanowiłem je robić w ligach, w których jestem komisarzem (tutaj i na sznurówce). Może i miałbym ochotę na wprowadzenie tego tutaj, lecz średnio jedno podsumowanie zajmuje mi +/- 2 godziny, a biorąc pod uwagę, że jak jestem w pracy to cały dzień (11h) może mi nie starczyć czasu. Zobaczę jak mi pójdzie w ten poniedziałek i jak czas pozwoli to może coś wyskrobię :smile:

Jak to problem to oczywiscie nie rob, ale dalem znac, ze byloby mile widziane ;-)

  

Dwie wymiany w mojej ekipie w ostatnich dniach [...] Zobaczymy jak to się odbije na moich dokonaniach w lidze, bo póki co mizernie to wygląda.

A propos, to kolejny dobry powod zeby zapisywac tabele co jakis czas bo latwiej oceniac wplyw trejdow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli trwales w tym stanie niepewnosci cale 7,5 godziny ;-)

 

 

Nadal planuję oddać jeszcze dwóch wysokich, więc to z pewnością nie koniec niepewności. Tutaj pomoże tylko rewolucja, a nie kosmetyczne ruchy.

 

Wymiana z sama-sama. Barton za Noela. Brzmi podobnie, jak Porzingis za Lawsona, prawda? :nevreness:

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana z sama-sama. Barton za Noela. Brzmi podobnie, jak Porzingis za Lawsona, prawda? :nevreness:

Az za bardzo, chyba znalazles jelenia przy tym stole ;-) #trashtalk

 

To żem sobie wzmocnił siłę podkoszową tym Valanciunasem... :( Jak nie idzie, to nie idzie :smile:

Zwykly pech... albo Fluber wciska tu ludziom uszkodzony towar bo to juz kolejny ;-)

 

BTW, ladna walka o Pattersona na waiverze - az 6 bidow, Lew okazal sie najbardziej potrzebujacy ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nami 30 dni gry, więc pozwoliłem sobie napisać małe podsumowanie pierwszego miesiąca gry. Mam wolne, więc chyba trochę za bardzo się rozpisałem. Nie chciałem oceniać za bardzo drużyn, raczej skupiałem się na liczbach, więc nie bierzcie tego do siebie.

Tabela w totalach (wg ninja)

Rank Team Roto points

1 Peaches N Cream 96

2 Brick Foundation 2 93

3 GRB LM 78,5

4 mac 75

5 Ball Lovin Criminals 75

6 GL Team 74,5

7 Brutalne dżdżownice 74

8 Nocna Straż 73

9 Six Sigma 70,5

10 sama-sama 70

11 Oh My Gawd!!! 69,5

12 God of Thunder 69

13 BC Dzidzia 68

14 InsideTheNBA Crew 62

15 Hard Boiled 32

 

Jak przystało na Ligę Mistrzów duża aktywność wszystkich graczy. W sumie zrobiliśmy 130 roszad w składach, co daje średnio prawie 9 zmian na drużynę. Z ciekawostek najdroższym pobranym wolnym agentem był Willie Cauley-Stein. Kosztował on Maca 31$.

Mieliśmy 5 trejdów, co ciekawe, stworzonych przez 5 graczy, w których najaktywniejszy był Fluber (3 wymiany). Ponadto uczestniczyli w nich Sooobi (2), Barcalover (2), Lew (2) i Szkoda-czasu (1). Ogólnie liga bardzo wyrównana. Odskoczyły, w totalach, dwie drużyny Peaches N Cream oraz Brick Foundation 2. Biorąc również pod uwagę średnie to do tej dwójki powinno zaliczyć się ekipę Ball Lovin Criminals. Wg totali kolejne 11 zespołów dzieli jedynie 10,5 pkt. Średnie natomiast tworzą dziesiątkę graczy (miejsca 4-13) gdzie różnica jest jeszcze mniejsza bo tylko 7.5 pkt. Na razie jedynie zespół Hard Boiled trochę od reszty odstaje. 

 

Teraz, w paru zdaniach, o poszczególnych drużynach.

 

Liderem po miesiącu gry jest Peaches N Cream. Jedynie pierwszy tydzień w wykonaniu ekipy Big Fuckera był słabszy, ale od tego momentu wskoczył na bardzo wysoki poziom i co najważniejsze utrzymuje go. O sile jego ekipy stanowi przede wszystkim, niezawodny, LeBron, ale ogólnie jest to wyrównana ekipa i na wyróżnienie zasługuje co najmniej ósemka graczy. W składzie kilka objawień sezonu (Fournier, Rondo czy Bazemore) i oczekujący na powrót Irving. Strategia tankowania osobistych realizowana bardzo skutecznie i dzięki temu w sześciu kategoriach dwucyfrowe zdobycze.

 

Zaraz za nim jest WiLQ i jego Brick Foundation 2. Strata tylko 3 pkt. W średnich również druga ekipa. WiLQ podobnie jak lider miał słaby początek, później trochę się poprawił, a po dwóch tygodniach zaczął osiągać świetne wyniki, które kontynuuje. Bardzo mocna, wyrównana drużyna, gdzie dziesięciu graczy jest w top 100. Oczywiście, na wyniki uzyskiwane przez jego ekipę, największy wpływ mają Lowry, Bledsoe i Draymond. Swoją cegiełkę dorzuca również Gallinari. Do pozytywnych niespodzianek zaliczyć można przede wszystkim występy Crowder'a. Nie licząc strat, bloków i średniej skuteczności, reszta kategorii na świetnym poziomie.

 

Podium uzupełnia GRB LM, ze sporą już stratą do prowadzących. Drugi team pod względem rozegranych meczy, stąd też średnie wskazują na środek tabeli. Po bardzo dobrym początku GRB trochę z tonu spuścił, ale wystarcza to na tę chwilę do podium. W jego zespole wyróżniają się dwaj gracze, Cousins (nauczył się rzucać trójki!) i wszechstronny Leonard. Pomagają im CJ Miles i M.Williams, który też przed sezonem nie zapowiadał się tak dobrze. GRB czeka nadal na przebudzenie Monty i Mirotica. Zdecydowany lider w trójkach (Miles,Redick), lecz słabe osobiste i szczególnie duże braki w asystach.

 

Ex aequo na 4 miejscu Mac oraz Pabloboar z małą strata do podium. Mac zaczął średnio (pierwsze dni), następnie eksplozja na przód tabeli i w końcu stagnacja w jej czubie. W tabeli wg średnich również środek. Oczywiście liderem drużyny jest Harden, wtórują mu Batum, Monroe i weteran Duncan. Aktywny gracz, ilość zmian powyżej średniej w lidze.

 

Ball Lovin Criminals wygląda na drużynę zadowoloną z draftu, ponieważ dokonał tylko dwóch zmian w składzie. Pierwszy tydzień słabiej, ale od tego czasu systematyczne, niewielkie, ale jednak wzrosty. W porównaniu z innymi, stosunkowo niewielka ilość rozegranych meczy i podium wg średnich. U Pabloboara zdecydowanie prym wiodą Westbrook oraz George swoimi świetnymi występami. Trochę słabiej Harris, kontuzja spowolniła Jabariego, ale chyba więcej mogliśmy się spodziewać bo Gobercie lub za mocno nadmuchany balonik po poprzednim sezonie. Słabe osobiste i Trójki oraz fatalne straty (ciekawe czy planowo), ale reszta na bardzo dobrym pułapie.

 

Tuż za plecami Pabloboara jest na 6 miejscu (w średnich podobnie) GL Team. Tutaj widzieliśmy świetny start, lecz następnie ustabilizowanie się na poziomie +70 pkt. Knt na 5 swoich najlepszych zawodników, 4 ma na pozycji 4/5 (Horford, oba Gasole i Bosh). Pomimo tego, dziwnie wyglądają statsy bo, słabe zbiórki i skuteczność. Na pewno wpływ mają na to, szczególnie kiepscy w tym elemencie rozgrywający (Mudiay, Rose czy Rubio).

 

Tylko 0.5 pkt. do Knt tracą Brutalne dżdżownice. Maro mniej więcej od początku trzyma podobny poziom, bez większych wahań. W jego przypadku totale i średnie się pokrywają. Lider w punktach, końcowe miejsce w stratach. Obie te statystyki bardzo dobrze prezentują sobą Reggie i Lillard. Szóstka graczy wyróżnia się in plus na tle drużyny, w tym nadzwyczaj dobrze spisujący się Porter. Są też busty, chyba na tę chwilę jeden z największych w lidze, czyli Noah. 

 

8 miejsce, z minimalną stratą do poprzedzających, zajmuje Nocna Straż. Premierowy tydzień w wykonaniu Szkoda-czasu fantastyczny, lecz następne trochę gorsze i stąd, na tę chwilę, jedynie walka o 4 miejsce. Bardzo aktywnie poszukuje rozwiązań, o czym świdczyć może 20 ruchów w składzie swojego zespołu. Nocna Straż liczy bardzo na dwójkę Curry/Love i się na nich nie zawodzi...,ale co dalej. Ibaka lekko jednak dołuje, Hibbert nawet źle nie wygląda, lecz nie widać kto mógłby im pomóc. Raczej Jennings jak wróci to nie będzie mu łatwo znaleźć sobie minut obok Reggiego. Średnie mówią o środku tabeli. 

 

(zauważyłem właśnie, że na Yahoo mamy na 9 miejscu 3 zespoły, o których będę teraz pisał, a na ninja jest jak w tabeli wyżej)

 

9 miejsce okupują trzy zespoły. Pierwszy z nich Six Sigma, mimo wielu trejdów, utrzymuje podobny poziom od początku sezonu. Największa ilość rozegranych meczy w całej lidze i to jest powodem rysującej się w czarnych barwach przyszłości dla Flubera wg średnich bo przedostatnie miejsca symulują. Mogą pomóc w awansie w górę tabeli, ostatnie wymiany i pozyskanie Bartona (za Noela) i Middeltona ( za Valanciunasa, dość szczęśliwie bo inj). Whiteside próbuje zadbać o zbiórki i bloki, lecz nadal pomocy nie uzyskuje w postaci LMA.

 

Następnie Sama-Sama z podobną ilością punktów ( :smile:). Soobi początek kiepski, później dobrze i zostało średnio, koło 70 pkt. Średnie identycznie. Brak bloków i zbiórek utrudnia walkę o najwyższe cele, lecz pozyskanie Noel'a może te staty poprawić. Problemy KD też swoje zrobiły, Wall niby powiedział przed sezonem, że za każdy mecz z ilością strat większą niż dwie, daje 100$ trenerowi. Nic więc dziwnego, że Wittman się do Gortata nie odzywa bo siana doliczyć się nie może:) Mamy też u Sooobiego kolejnego kandydata na busta sezonu...Gorana, który przeszkadza jak tylko może.

 

Ostatni z trójki jest Oh My Gawd!!! Striker przez pierwsze 10 dni rozgrywek dawał czadu, ale później ,tak jak Sooobi, ustatkował się koło 70 pkt. W jego przypadku średnie dają mu pozycję tuż za podium. Steale i bloki do poprawy, bardzo mała ilości strat przy świetnych punktach. Kontuzje poszczególnych graczy (Oladipo, Joneas, Faried) czy brak formy innych (Hayward, Kobe) stoja na przeszkodzie w walce o triumf. 

 

12 miejsce zajmuje Barcalover. Jak i poprzednicy ustabilizowana forma na granicy 70 pkt. Dziesięć zmian w teamie wskazuje na próby poprawy miejsca, ale łatwo nie jest gdy ma się praktycznie 4 dobrych, zdrowych graczy. Kontuzje na pewno drużynie God of Thunder nie pomagają. Millsap i Carmelo robią co w ich mocy, ale drugi garnitur musi stanąc na wysokości żeby coś u Barcy się zmieniło. Zbiórki, bloki i FG słabo, reszta na dobrym poziomie.

 

Dotarliśmy do dolnego podium, które otwieram ja (BC Dzidzia). Zacząłem fatalnie, teraz jest mniej fatalnie:) Tak jak większość oscyluję przy magicznych 70 pkt. Wcześniejsze kontuzje (Beal, MCW, Covington) i oczekiwanie na Evansa sprawiły, że mam mało rozegranych meczy. Obym miał je kim, w sposób przyzwoity, wypełnić.

 

Przedostatnie miejsce zajmuje InsideTheNBA Crew. Pierwsze dwa tygodnie MTH chwiejnie, ale na plus, ostatnie już gorzej i stąd słabe miejsce. Nadal kontakt z resztą ligi, więc nic straconego. Nie licząc Towns'a i Knight'a, za bardzo nikt na wyróżnienie nie zasługuje, raczej rozczarowań dużo więcej (Gortat, Parsons, Dieng, Korver czy w szczególności Green). Carroll się budzi, Teague szału nie robi, ale dramatu też nie (byle by grał), Gortat może jak się pogodzi z trenerem i dostanie trochę więcej minut to pomoże. Bez wyróżniających się czy na plus czy na minus (może punkty) statsów.

 

Na zakończenie został Hard Boiled, który i w totalach, i w średnich zdecydowanie ostatni. Najmniejsza ilość rozegranych meczy i można w tym upatrywać jakiś szans. Skład oparty w większości na dwóch zawodnikach, Antek i Paul, którzy niestety mają problemy, a co z tym idzie, problemy duże ma Evitacre. Pytanie czy będzie kim wypełnić wolne sloty, czy czasem nie będzie potrzeby rozmienienia na drobne, któregoś z liderów. Evitacre stara się jak może, o czym świadczy największa ilość zmian bo aż 22.

 

Finish. 

Opinie czy komentarza do moich wypocin mile widziane.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Lew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEW- gratulacje ze kawał dobrej roboty z charakterystyka  poszczegolnych drużyn, co do mojejgo skladu,skromnie i na temat ,czekam na irvinga i licze na zdrowie a powinno byc ok juz do konca.

 

 

PS. nie wierze ze Wilgu przejdzie bez echa obok takiego miesiecznego podsumowania  i zaraz zapoda swoja kontr ocene naszych poczynan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnij chłopie do East napisać :smile:

Całe przeczytalem mimo ze nie gram tu w tym roku :smile:

Mowilem, ze Lew stanie sie popularnym GMem ;-)

Jakby co tez jestem fanem takich opisow i szkoda, ze w kazdej lidze nie ma kogos kto mialby je ochote pisac.

 

PS. nie wierze ze Wilgu przejdzie bez echa obok takiego miesiecznego podsumowania i zaraz zapoda swoja kontr ocene naszych poczynan :smile:

Wilgu? To dziwna literowka i chyba zdarzyla sie pierwszy raz ;-)

Poza tym po prostu skomentuje zamiast wrzucac swoja cotygodniowa wersje...

 

Jak przystało na Ligę Mistrzów duża aktywność wszystkich graczy.

W sumie zrobiliśmy 130 roszad w składach, co daje średnio prawie 9 zmian na drużynę.

Porownywales do innych lig? Bo w I bylo ~150, wiec z tego moze nie wynikac co chciales ;-)

 

Z ciekawostek najdroższym pobranym wolnym agentem był Willie Cauley-Stein. Kosztował on Maca 31$.

I pewnie nie jest z tego ruchu szczegolnie dumny ;-)

 

Wg totali kolejne 11 zespołów dzieli jedynie 10,5 pkt. Średnie natomiast tworzą dziesiątkę graczy (miejsca 4-13) gdzie różnica jest jeszcze mniejsza bo tylko 7.5 pkt.

Ano, bardzo fajny i rowny rozklad... az szkoda, ze nie ma spadkow bo byloby jeszcze ciekawiej ;-)

 

Na razie jedynie zespół Hard Boiled trochę od reszty odstaje.

Odstaje tez fluber [na srednich], a nawet na totalach jest ledwo 9 chociaz ma zdecydowanie najwiecej gier.

 

 

O sile jego ekipy stanowi przede wszystkim, niezawodny, LeBron, ale ogólnie jest to wyrównana ekipa i na wyróżnienie zasługuje co najmniej ósemka graczy. W składzie kilka objawień sezonu (Fournier, Rondo czy Bazemore) i oczekujący na powrót Irving. Strategia tankowania osobistych realizowana bardzo skutecznie i dzięki temu w sześciu kategoriach dwucyfrowe zdobycze.

Akurat LeBron mocno zawodzi bedac poza Top20 przez FT%! Tylko, ze ta kategoria nie ma znaczenia w tej druzynie... Poza tym od momentu draftu wg mnie jest faworytem i to jeszcze grajac bez Irvinga. O ile nie bedzie istotnych kontuzji czy wiekszych zmian u bezposredniej konkurencji to moze byc pozamiatane gdzies od lutego.

 

ciag dalszy w nastepnym poscie bo jest limit cytatow...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciag dalszy z poprzedniego posta bo jest limit cytatow...

 

Zaraz za nim jest WiLQ i jego Brick Foundation 2.

Co ironiczne to tak nazwalem druzyne bo tankowalem FG%, a w tym momencie mam tam 6 pkt roto ;-)

 

Bardzo mocna, wyrównana drużyna, gdzie dziesięciu graczy jest w top 100. Oczywiście, na wyniki uzyskiwane przez jego ekipę, największy wpływ mają Lowry, Bledsoe i Draymond.

W tym miejscu poklepie sie po plecach bo moj najdrozszy zakup byl #20, a na dzisiaj mam 3 zawodnikow w Top20!

Zwlaszcza zabawny jest Bledsoe, ktorego uwazalem za blad po drafcie [tzn taktyczny bo pensja mi sie podobala], a sie okazalo, ze fajnie pasuje i warto bylo go podbijac.

 

Podium uzupełnia GRB LM, ze sporą już stratą do prowadzących. Drugi team pod względem rozegranych meczy, stąd też średnie wskazują na środek tabeli. Po bardzo dobrym początku GRB trochę z tonu spuścił, ale wystarcza to na tę chwilę do podium. [...] Zdecydowany lider w trójkach (Miles,Redick), lecz słabe osobiste i szczególnie duże braki w asystach.

Wg mnie to mylace, ze piszesz na podstawie totali, a nie srednich bo u druzyny z nadgranymi meczami to robi ogromna roznice i calkiem zmienia obraz.

 

Są też busty, chyba na tę chwilę jeden z największych w lidze, czyli Noah.

Za 8$ to chyba nie moze byc najwiekszy bust ;-)

GMowie z przykladowym Klayem, Paulem czy Aldridge sie pewnie z tym nie zgadzaja...

 

Wall niby powiedział przed sezonem, że za każdy mecz z ilością strat większą niż dwie, daje 100$ trenerowi. Nic więc dziwnego, że Wittman się do Gortata nie odzywa bo siana doliczyć się nie może:)

LOL, jesli taki faktycznie maja uklad to by wrecz sugerowalo by w kazdym meczu gral nim wiecej minut ;-)

 

Ostatni z trójki jest Oh My Gawd!!! Striker przez pierwsze 10 dni rozgrywek dawał czadu, ale później ,tak jak Sooobi, ustatkował się koło 70 pkt. W jego przypadku średnie dają mu pozycję tuż za podium. Steale i bloki do poprawy, bardzo mała ilości strat przy świetnych punktach.

Pewnie sie to zmieni bo klepnal trejd Dirk+Hayward za Reggiego i Greka.

Mam watpliwosci czy to wyjdzie korzystna wymiana, ale zobaczymy.

 

Dotarliśmy do dolnego podium, które otwieram ja (BC Dzidzia). Zacząłem fatalnie, teraz jest mniej fatalnie:) Tak jak większość oscyluję przy magicznych 70 pkt. Wcześniejsze kontuzje (Beal, MCW, Covington) i oczekiwanie na Evansa sprawiły, że mam mało rozegranych meczy.

Ale jednoczesnie z powodu tych kontuzji mozesz z optymizmem patrzec w przyszlosc ;-)

Bo wroca do gry i formy to "nagle" sie pojawi sporo dodatkowej wartosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sie to zmieni bo klepnal trejd Dirk+Hayward za Reggiego i Greka.

Mam watpliwosci czy to wyjdzie korzystna wymiana, ale zobaczymy.

 

Tak z ciekawości - mógłbyś to rozwinąć? Kto wg Ciebie z tych zawodników zaliczy upside, a kto nie? Wiadomo - Hayward będzie w okolicach top50 prędzej czy później, ale ile wyżej? A Dirk? Równie dobrze sezon Dallas może się tak ułożyć, że będą woleli ogrywać Powella.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie czy komentarza do moich wypocin mile widziane.

Dobrze, że nie grasz 1 lidze, bo tam takie podsumowanie mojej drużyny byłoby bardziej bolesne ;)

 

Mac zaczął średnio (pierwsze dni)

Cóz, dokładnie w noc po naszym drafcie wyjechałem na tygodniowy urlop i przez pierwszy tydzień NBA miałem mocno ograniczoną możliwość jakichkolwiek ruchów. Stąd też taki paniczny ruch jak:

 

Jak przystało na Ligę Mistrzów duża aktywność wszystkich graczy. W sumie zrobiliśmy 130 roszad w składach, co daje średnio prawie 9 zmian na drużynę. Z ciekawostek najdroższym pobranym wolnym agentem był Willie Cauley-Stein. Kosztował on Maca 31$.

I pewnie nie jest z tego ruchu szczegolnie dumny ;-)

Miałem ustawionego Sullego za jeszcze jakąś kasę, ale nie wszedł bo ustawiony był ten sam gracz do wyjebki.. Sully już by tak nie bolał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości - mógłbyś to rozwinąć? Kto wg Ciebie z tych zawodników zaliczy upside, a kto nie? Wiadomo - Hayward będzie w okolicach top50 prędzej czy później, ale ile wyżej? A Dirk?

Patrze na ta wymiane sceptycznie bo IMO sprzedales dwoch tzw pewniakow [wg mnie obaj skoncza 25+$, w tym potencjalnie najgorsza czesc sezonu Haywarda byla u Ciebie] za 2 solidniakow [obaj ponizej 25$]. Innymi slowy, kupujesz Greka jak moze udawac Greka przez wysokie procenty [kupujesz te FT%?] ;-)

Oczywiscie moge sie mylic i to moze narodziny gwiazdy, a Dirk sie rozleci, ale wolalbym byc po drugiej stronie wymiany ;-)

 

Równie dobrze sezon Dallas może się tak ułożyć, że będą woleli ogrywać Powella.

Wg mnie dla Mavs juz jest za pozno na tankowanie, wiec o ile zdrowie pozwoli to beda walczyc caly sezon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to mylace, ze piszesz na podstawie totali, a nie srednich bo u druzyny z nadgranymi meczami to robi ogromna roznice i calkiem zmienia obraz.

Poniekąd masz racje, ale totale na koniec i tak wygrywają :smile:

Przed napisaniem pierwszego podsumowania, zastanawiałem się do czego się odnosić, totali czy średnich?

Wiedząc, że będę chciał robić je cyklicznie wybór wydawał się łatwy i wybrałem totale, ponieważ są one dynamiczne i dzięki temu mam o czym napisać i to tak żeby czytający to człowiek się nie męczył. Dodaje też to trochę dramatyzmu (awanse/spadki) i w końcówce sezonu nadal będzie emocjonująco. Oczywiście w opisywaniu drużyn wspominam o tym jak stoją w średnich.

Gdybym pisał podsumowania na średnich, byłyby one nudniejsze i trudniejsze do napisania bo z biegiem sezonu każdy kolejny post opisujący sytuację w lidze przypominałby poprzedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super inicjatywa i super podsumowanie. Myślę, że dla każdego z nas jest to prawie jak porno ;)

Jedyne uwagi jakie mam:

- też wolałbym na średnich (nie dziwota w moim przypadku), ale argumenty za totalami Lwa mnie przekonują

- fajnie byłoby odnosić do przedsezonowych prognoz, ale akurat chyba tu ich nie mieliśmy.

 

Dzięki i pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilgu? To dziwna literowka i chyba zdarzyla sie pierwszy raz ;-)

Poza tym po prostu skomentuje zamiast wrzucac swoja cotygodniowa wersje...

 

 

zadna literowka , po kilku sezonach z Toba w jednej z lig ,mam przed soba obraz  prawdziwego polskiego Wilka  z krwi i kosci ,a nie tam jakiegos mieszanca anglojezycznego Wilq'a.

 

Ciekawostka : Niedawno  potwierdzono w Kampinosie  obecnosc kilku szt. Wilka .

Edytowane przez bigfucker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy kolejny trejd! Horford za Gallo i Crowdera, w ktorym knt poszedl w tankowanie FG% [gdzie juz jest ostatni], a ja zrezygnowalem z tego kierunku i bede musial zmienic nazwe druzyny ;-)

 

Przed napisaniem pierwszego podsumowania, zastanawiałem się do czego się odnosić, totali czy średnich?

Wiedząc, że będę chciał robić je cyklicznie wybór wydawał się łatwy i wybrałem totale, ponieważ są one dynamiczne i dzięki temu mam o czym napisać i to tak żeby czytający to człowiek się nie męczył. Dodaje też to trochę dramatyzmu (awanse/spadki) i w końcówce sezonu nadal będzie emocjonująco. Oczywiście w opisywaniu drużyn wspominam o tym jak stoją w średnich.

Gdybym pisał podsumowania na średnich, byłyby one nudniejsze i trudniejsze do napisania bo z biegiem sezonu każdy kolejny post opisujący sytuację w lidze przypominałby poprzedni.

Jesli takie jest kryterium to zgoda i lepiej rozumiem ta decyzje ;-)

 

zadna literowka , po kilku sezonach z Toba w jednej z lig ,mam przed soba obraz  prawdziwego polskiego Wilka  z krwi i kosci ,a nie tam jakiegos mieszanca anglojezycznego Wilq'a.

To wciaz nie wyjasnia slowa wilgu, ktore nie istnieje ;-P

 

Ciekawostka : Niedawno potwierdzono w Kampinosie obecnosc kilku szt. Wilka .

Rodzina sie rozrasta i niedlugo sie zapisza do Fantasy? ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie, przegralem Tysona z waiverow przy 6$ przez "Lower waiver priority"...

mac, dlaczego dales dokladnie tyle samo co ja? ;-)

 

Swoja droga, jakos mi brakuje weny na nowa nazwe druzyny... czy przy tym skladzie moze byc cos zwiazane ze smallball? Zwlaszcza, ze poza Edem Davisem wszyscy ciskaja glownie jumperki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie, przegralem Tysona z waiverow przy 6$ przez "Lower waiver priority"...

mac, dlaczego dales dokladnie tyle samo co ja? ;-)

Dałeś mi wiele cennych rad i wskazówek na priv przy okazji mojego mega przepłacenia Lamba w Dynasty i chyba wyciągnąłem wnioski?. W zasadzie to wywaliłem Tysona właśnie po to, by przetestować swoje zdolności anal ityczne. Była dobra okazja, bo dzień wcześniej była kwota do wyceny w 1lidze, w której też grasz przecież :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.