Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga Mistrzów


washko

Rekomendowane odpowiedzi

Przyłączam się do podziękowań za sezon i gratuluję zwycięzcy ! Mimo, że nie taka pozycja w tabeli jakiej bym oczekiwał to cieszę się, że brałem udział w tej rywalizacji zwycięzców i było to na pewno jakieś wyróżnienie. Na drafcie przez 60% czasu miałem kłopoty z internetem i nie mogłem wylicytować może tych co chciałem, ale i tak z efektu końcowego byłem w tej trudnej sytuacji zadowolony. Niestety Parsons, Demarre Carroll, czy Brandon Knight odpadli przez kontuzje, a też nie można się było spodziewać, że Korver i szczególnie Danny Green będą mieli taki smętny sezon... Także zostaje z 12 miejscem i mam nadzieję, powrócić tu jeszcze w przyszłości poprawiając znacznie wynik.

Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj przedsezonowy faworyt w tej lidze nie zawiodl... niestety ;-)

 

Ponowne gratulacje bigfucker/Kriszot za modelowy punt FT%, jak jeszcze kiedys sie spotkam z argumentem, ze tankowanie kategorii w roto nie dziala bede kierowal do tej ligi bo dobrze rozegrane wlasnie dziala pieknie i trudno sie z tym walczy. A probowalem... a propos mojej druzyny to generalnie wyszedl mi dobry draft i kluczowym w nim okazal sie Bledsoe. Ironicznie z dwoch powodow bo najpierw tego zalowalem taktycznie...

 

Niestety w parade weszlo obserwowanie innych druzyn i proby podbijania. Licytacja #92, Eric Bledsoe, ostatni gracz powyzej 30$, 2 GMow z najwieksza gotowka do wydania - ja i Lew. Sam mialem wycenionego Erica na 35$, wiec takie bylo moje ostatnie podbicie... ale Lew wlasnie na tym poziomie odpuscil i zostalem z reka w nocniku. Damn, o jedno podbicie za duzo. To mnie rozlozylo bo juz nie bylo mnie stac na Kembe ani na centrow 10+$, wiec trzeba bylo rzezbic z odpadkami.

 

Wydaje mi sie, ze gdybym odpuscil Bledsoe przy 34$ to dociagnalbym ladnie plan do konca i bylbym baaardzo zadowolony z draftu, a tak w jednym miejscu przesadzilem o dolara martwiac sie o inna druzyne i sytuacja wyglada zupelnie inaczej. Jest lekkie rozczarowanie, spory niedosyt i swoj start uwazam za "tylko" powyzej przecietnej. Choc oczywiscie powalcze...

... pozniej sie cieszylem, ze mam steala, a skonczylo sie na zalowaniu, ze opuscil ponad pol sezonu przez co mi zabraklo amunicji do walki z liderem w kilku kategoriach. Kolejka gorska z tym Bledsoe, ale jak widac po opisie plan byl dobry i to na przyszlosc cieszy pomimo iz nie wygralem.

 

Co do reszty to moze jakies krotkie podsumowanie wg kolejnosci...

Liga III South bigfucker - Peaches N Cream

Liga I wiLQ - Brick Foundation 2

Liga III North szkoda-czasu - Nocna Straż

Liga II West sooobi - sama-sama

Liga IV California barcalover - God of Thunder

Liga III Atlantic pabloboar - Ball Lovin Criminals

Liga IV Florida maro - Brutalne dżdżownice

Liga IV Texas knt - GL Team

mistrz sznurówki I - GRB - GRB LM

Mistrz LM mac - mac

mistrz FB Best - Strikera - Oh My Gawd!!!

Liga III Pacific MTH - InsideTheNBA Crew

Liga II East fluber - Six Sigma

mistrz sznurówki II - Lew - BC Dzidzia

podwójny mistrza lig Dynasty i Keepera - evitacre - Hard Boiled

 

Gratulacje dla szkoda-czasu za wdarcie sie w koncowce na podium. Ogolnie ciekawe jest, ze 2 miejsca na podium to drugi sezonu z rzedu ladny wystep dla poziomu III [czyzby mieli oni najwieksza motywacje by sie wykazac czy to zbieg okolicznosci?]. Niemniej wg mnie najbardziej godne odnotowania jak [znowu!] slabo poszlo GMom z innych rozgrywek. Kwestia motywacji czy przewaga wlasnego boiska odnosnie znajomosci ustawien? To chyba przydatny wniosek przy zaproszeniach... proponuje rezygnacje w pierwszej kolejnosci z keeperow oraz lig wezykowych tak zeby zrobic z tego bardziej specjalistyczna lige jednosezonowych mistrzow roto budzetowego. Co Wy na to?

 

Uff, no to udało mi się utrzymać dzięki dziewątemu miejscu. A nie, czekajcie... ;)

Widzisz jak latwo mozna bylo sobie symulowac motywacje ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za grę Panowie i może kiedyś jeszcze tu zawitam:) Co do słów WilQ "Niemniej wg mnie najbardziej godne odnotowania jak [znowu!] slabo poszlo GMom z innych rozgrywek. Kwestia motywacji czy przewaga wlasnego boiska odnosnie znajomosci ustawien? To chyba przydatny wniosek przy zaproszeniach..." na pewno one mnie nie dotyczą jak i kolegi za mną. Z resztą jak Washo pisze gramy parę lat tutaj i chyba jestem jednym z ostatnich, któremu można zarzucić brak motywacji czy aktywności. Kontuzje w tej lidze mnie dotknęły jak jeszcze nigdy w FB, a kilka ładnych lat gram w to (licząc espn). Teraz pozostaje cieszyc sie palyoffami i czekać na październik:) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym roku wszyscy gmowie z innych rozgrywek grają też tutaj, więc to nie jest kwestia znajomości ustawień.

Dzięki za grę Panowie i może kiedyś jeszcze tu zawitam:) Co do słów WilQ "Niemniej wg mnie najbardziej godne odnotowania jak [znowu!] slabo poszlo GMom z innych rozgrywek. Kwestia motywacji czy przewaga wlasnego boiska odnosnie znajomosci ustawien? To chyba przydatny wniosek przy zaproszeniach..." na pewno one mnie nie dotyczą jak i kolegi za mną.

Sluszna uwaga ;-)

 

Choc trzymam sie propozycji rezygnacji w pierwszej kolejnosci z keeperow oraz lig wezykowych tak zeby zrobic z tego bardziej specjalistyczna lige jednosezonowych mistrzow roto budzetowego. Co Wy na to? Macie jakies inny pomysly jak ograniczyc liczbe zaproszen by zmiescic je w jednej lidze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluszna uwaga ;-)

 

Choc trzymam sie propozycji rezygnacji w pierwszej kolejnosci z keeperow oraz lig wezykowych tak zeby zrobic z tego bardziej specjalistyczna lige jednosezonowych mistrzow roto budzetowego. Co Wy na to? Macie jakies inny pomysly jak ograniczyc liczbe zaproszen by zmiescic je w jednej lidze?

Pomimo, że właśnie z takiej ligi się tutaj dostałem, też wydaje mi się to sensowne. Lecz nie zapominałbym o budżetówakch na sznurówce, co prawda nowe przedsięwzięcie, ale skoro jednosezonowe i w budżecie to też powinniśmy się nad ich zaproszeniem do LM zastanowić (nie jestem w tej trójce:)). Chyba w mniejszości jestem, ale lubię ligi z dużą ilością graczy, podoba mi się "łowienie" FA-sów takich jak Ennis czy Kilpatrick. Marzy mi się udział w 30 osobowej lidze (ale byłby draft:)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w mniejszości jestem, ale lubię ligi z dużą ilością graczy, podoba mi się "łowienie" FA-sów takich jak Ennis czy Kilpatrick. Marzy mi się udział w 30 osobowej lidze (ale byłby draft:)).

W 30-druzynowej lidze tacy zawodnicy byliby pickami w drugiej polowie draftu... takze nie mialbys co lowic z FAsow ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzemy poniższe ligi pod uwagę czy jeszcze jakieś ?

 

1. e-nba roto aukcja - 11lig

2. sznurowadło roto aukcja - 3 ligi

3. sznurowadło roto wężyk - 5 lig

4. e-nba keeper

5. e-nba dynasty

6. sznurowadło keeper

7. FB Best

 

Czekamy na decyzję kto zostanie zaproszony.

Kto będzie decydował o zaproszeniach? Washko jako pomysłodawca LM?

 

 

 

Wysłano z M2 Note przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na prośbę Wilqa, tabela na podstawie top 10 z draftu, średnie:

 

RANK	FG%	FT%	3PM	RPG	APG	SPG	BPG	TPG	PPG	ROTO	GM
1	10	7	7	12	10	15	8	7	9	85	Brick Foundation 2
2	13	1	9	13	14	14	7	6	6	83	Peaches N Cream
3	6	12	5	6	12	8	11	8	13	81	GL Team
4	4	13	14	5	6	6	6	12	14	80	Oh My Gawd!!!
5	9	15	15	1	13	9	1	4	11	78	sama-sama
6	2	14	11	3	15	11	2	5	12	75	God of Thunder
7	15	5	6	14	1	1	15	10	7	74	BC Dzidzia
8	8	9	10	8	9	13	5	3	8	73	mac
9	11	2	3	15	8	12	9	2	10	72	Ball Lovin Criminals
10	7	8	8	10	11	5	3	1	15	68	Brutalne dżdżow...
11	3	4	13	4	7	10	10	9	5	65	GRB LM
12	14	3	4	11	4	3	13	11	1	64	InsideTheNBA Crew
13	5	11	12	2	3	2	12	13	2	62	Nocna Straż
14	1	10	2	7	5	4	14	14	3	60	Hard Boiled
14	12	6	1	9	2	7	4	15	4	60	Six Sigma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Ale moglibyśmy się nimi wymieniać :smile: Oferowałeś komuś kiedyś Kilpatricka? :smile:

Nie i mam nadzieje, ze nigdy nie bede musial ;-)

 

Czekamy na decyzję kto zostanie zaproszony. Kto będzie decydował o zaproszeniach? Washko jako pomysłodawca LM?

Dobrze by było to usystematyzować.

Przypominam, ze probowalem... http://www.e-nba.pl/topic/4398-update-regulaminu-liga-mistrzow/

 

Na ten moment to jest wlasciwie nieokreslone, wiec domyslnie chyba trzeba polegac na Washko.

 

BTW, wpadl mi w rece nowy pomysl odnosnie zaproszen [jak autor bedzie chcial to sie sam ujawni], ktory wg mnie podchodzi do tematu bardzo kreatywnie... tzn zeby do 12 wygranych z drzewka dokladac mistrzow z w/w lig, ktorzy... jeszcze nie grali w drzewku. Wg mnie to eleganckie i sprytne obejscie problemu wybierania lig skupiajac sie na konkretnych GMach.

 

na prośbę Wilqa, tabela na podstawie top 10 z draftu, średnie:

Dzieki! Niestety potwierdza to moje przypuszczenia, ze kontuzja Bledsoe byla glowna roznica miedzy #2, a #1 [albo, ze Kriszot nie mial podobnej u siebie w skladzie]. Z drugiej strony nieustannie mnie bawi, ze draftowalem tankujac FG%, a zebralem ekipe powyzej przecietnej w tej kategorii ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma czego systematyzować, bo dostałem tylko 5 potwierdzeń gry spośród mistrzów naszego drzewka...

Nie widzę więc też sensu rozważać aktualnie, kto zagra,a kto nie.

Pomysł zaprezentowany przez wilqa, tyle mogę napisać, jest sensowny. Jeśli docelowo graliby wszyscy od nas, to 3 dzikie karty nie powinny wzbudzać szczególnych emocji. Ale na razie to trudno o tym dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, bo ja tu czegoś nie rozumiem. To już odchodzimy od idei zapraszania mistrzów innych lig, tylko jakieś dziwne dzikie karty, które na moje jeszcze w żadnych rozgrywkach w realu nie przyniosły pozytywnych emocji tylko same kontrowersje?

Nie mówiąc już o tym, że miały to być rozgrywki z udziałem mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.