Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga Mistrzów


washko

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

co prawda dopiero sierpień, ale skoro Yahoo! już odpaliło ligi, to nie ma na co czekać i możemy zaczynać 2. sezon Ligi Mistrzów Fantasy Basketball. Jako że mimo zachęt nie otrzymałem namiarów na żadne nieznane rozgrywki, to pozwoliłem sobie w miarę samodzielnie zdecydować, kim uzupełnimy podstawowy skład.

Liga zasadniczo opiera się na lokalnym systemie zorganizowanym przez Wilqa. W tym roku zaproszenie otrzymali zatem mistrzowie poziomów I-IV i, co pokazuje na rosnące znaczenie LM - wszyscy je przyjęli!

Zagrają zatem [po myslniku nazwa druzyny]:

Mistrz LM mac - mac

Liga I wiLQ - Brick Foundation 2

Liga II East fluber - Six Sigma

Liga II West sooobi - sama-sama

Liga III Atlantic pabloboar - Ball Lovin Criminals

Liga III North szkoda-czasu - Nocna Straż

Liga III Pacific MTH - InsideTheNBA Crew

Liga III South bigfucker - Peaches N Cream

Liga IV California barcalover - God of Thunder

Liga IV Florida maro - Brutalne dżdżownice

Liga IV Texas knt - GL Team

mistrz FB Best - Strikera - Oh My Gawd!!!

mistrz sznurówki I - GRB - GRB LM

mistrz sznurówki II - Lew - BC Dzidzia

oraz

podwójny mistrza lig Dynasty i Keepera - evitacre - Hard Boiled

 

Gracie zatem w 15 i pewnie stanie się to jakiegoś rodzaju świecka tradycją, póki telewizje nie wymuszą za odpowiednia opłatą zwiększenia ilości drużyn ;]

 

Link do ligi: http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/1291

 

Grać będziemy oczywiście wg zasad tutejszego roto, jakby ktoś miał wątpliwości. A ja po zorganizowaniu wszystkiego pozwolę sobie przekazać sprawy administracyjne wiLQowi.

 

EDIT: Draft odbyl sie 26.X. o godzinie 21.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Washko za ogarniecie zaproszen, ale teraz sie sam wypros ;-)

 

A skoro juz jest komplet w lidze to jedziemy z data draftu... link do Doodle jest w watku w lidze na Yahoo.

 

BTW, celowo wycialem jeden dzien bo 4 GMom juz na pewno nie pasuje, wiec nie ma szans by byla to najlepsza opcja.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również wypełnione, chociaż wiadomo, że jeszcze się może coś w tych zaznaczeniach zmienić - zwłaszcza, że nieznane są terminy draftu z poziomu drzewka. W sumie to mogłoby to być w odwrotnej kolejności, że wybieramy z dni wolnych od innych draftów :P Co by nie było jak zwykle jestem za terminem możliwie najbliższym rozpoczęcia sezonu .. Pn byłby idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi że jeszcze jedna osoba musi wypełnić ankietę i będzie jasne kiedy mamy draft. Kilka osób podało inne nazwy niż te z forum i nie bardzo wiem kto jeszcze nie zagłosował?

Mac. Zeszloroczny mistrz ligi karze na siebie czekac? ;-)

 

Ale na tym etapie to trudno sobie wyobrazic inny wybor niz poniedzialek 26.X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.