Skocz do zawartości

słucha ktoś metalu?


kaczor50

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też za dzieciaka :smile: Rhapsody oczywiście znam i lubię.

 

Jeżeli chodzi o Hammerfall, to moim zdaniem na dyskografię po Legacy szkoda czasu. Jeżeli miałbym Ci coś polecić z mniej albo więcej takich klimatów, to:

 

Labyrinth - No Limits i Return to Heaven Denied

Athena - A New Religion

Kamelot - The Fourth Legacy i Karma

Evergrey - In Search of Truth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem z internetów nową Metallicę:

 

CD 1: jeszcze jak cię mogę, ale szału nie robi, jak np: nowy Testament, który nie oszukuje nadprogramową długością i wymuszonymi solówkami.

CD 2: ...

CD 3: bo jak kraść to wersje de lux! Dotrwałem do coveru Deep Purple "When a Blind Man Cries" i sam zapłakałem :(  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa Meta byłaby dobra gdyby:

 

1) Było z 8 kawalin, czyli pierwsza płytka plus Spit out the bone i coś jeszcze z drugiej która jest słaba.

2) Kirk grał coś z pomysłem, bo jego solówki to dramat jest

 

Ktoś powiedział gdzieś, że Metallica to takie Gwiezdne Wojny metalu i chyba ma racje, możesz biadolić może się nie podobać ale większość sprawdzi, sporo ludzi też kupi i nawet gdyby była totalna lipa od nich to mimo wszystko zespól ma w sobie jakiś magnetyzm i zawsze chociaż małym smaczkiem połechta ego.

 

W skali 1 do 5 gdzie 6 to plyta legenda jak Master of Puppets to mają u mnie za ten album mocne 3 albo slabe 4.

Edytowane przez Wujek Wójcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

1. Hardwired

2. Mouth Into Flames

3. Now That We're Dead

4. Atlas,Rise

5. Confusion

6. Murder One

7. Halo on Fire

8. Spit out the Bone

 

Polecam zarzucenie sobie Mety w takiej kolejności, z pominięciem 4 najsłabszych utworów. Wchodzi jak tralalala i kasuje wszystko od 1994 do teraz. Ze stoickim spokojem stawiam na półce obok RTL, MOP, AJFA I TBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Hardwired

2. Mouth Into Flames

3. Now That We're Dead

4. Atlas,Rise

5. Confusion

6. Murder One

7. Halo on Fire

8. Spit out the Bone

 

Polecam zarzucenie sobie Mety w takiej kolejności, z pominięciem 4 najsłabszych utworów. Wchodzi jak tralalala i kasuje wszystko od 1994 do teraz. Ze stoickim spokojem stawiam na półce obok RTL, MOP, AJFA I TBA.

Brakuje Dream No more, bo to zacny wałek jest ,a takich wokaliz od Heta to się słucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ciężko tak słuchać w kolejności, ktorą proponujesz, bo geniusze wydali ten album na 2 CD chociaż muzyki jest na jedną płytę. Album trochę zyskał u mnie z czasem, więcej ciężko od nich teraz oczekiwać.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mamy 21 wiek więc i możliwości trochę większe, by własną setlistę sobie stworzyć ;]

 

Generalnie to lubię kupować oryginały, choć troszkę rzadziej niż kiedyś. W sumie to oryginały kupuję raczej po to żeby jakąś płytę fizycznie posiadać, a słucham muzyki w większości w aucie z pendrive.

 

Kolejność którą mam ustawioną na nowej Mecie powoduje, że jest to album który spokojnie zasługuje na mocną 9tkę. I wszystkie te utwory z czasem są co raz lepsze - szczególnie tyczy się to Now That We're Dead, który jest mega growerem. Podobnie Confusion. No i Spit out the Bone, ojp jaki to jest killer, top5 ich najlepszych utworów ever. Napchali tam tyle pomysłów, że niektóre zespoły stworzyłyby z tego płytę.

 

Marketingowo wydanie wszystkiego co się nagrało, jest jak dla mnie zawsze strzałem w stopę, podobnie jak wydanie albumu na dwóch płytach ale jak tak dalej pójdzie i tempo wydawania albumów się nie zmieni, to to może być ich ostatni krążek, stąd też chęć rzucenia gawędzi jak największej ilości muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jankiel po opuszczeniu Acid Drinkers promuje Department, nad którym pracuje od jakiegoś czasu. Nie moja bajka, słychać inspiracje Ministry i Fear Factory.

 

 

W Acids miejsce po lewicy Tyty zajmie Robert "Bobby" Zembrzycki (wcześniej w Corruption). Już niedługo przekonamy się jak u niego z gardłem, ma drzeć ryja w dwóch piosenkach na wiosennej trasie (obstawiam legendarny Slow & Stoned i Diamond Throats z nowej płyty).

 

15894517_10155462215801002_7347390085036

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jankiel poszedł bo się znudził, kwestia chemii czy woli swoje promować?

Jak to powiedział Popcorn, "Jankiel wszedł na wyższy poziom olewu". Z drugiej strony decyzja była taka, że szkic całego albumu robi Pop, więc może Wojtek poczuł się wyautowany? Na koncertach w każdym razie ten olew był widoczny. Kiedyś kolo był pełen energii, a od jakiegoś czasu stał sztywno jak legendarny filar na środku sceny bydgoskiej Estrady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.