Skocz do zawartości

słucha ktoś metalu?


kaczor50

Rekomendowane odpowiedzi

Jaram się niezmiennie każdą ich płytą. Ma to być wypadkowa Are You a Rebel, Infernal Connection i Verses Of Steel.
Zacne tytuły.
01. Let’em Bleed
02. Monkey Mosh
03. Sociopath
04. Become a Bitch
05. Thy Will Be Done
06. 50? Don’t Slow Down
07. The Cannibal
08. God Is (Isn’t) Dead
09. Diamond Throats
10. Heavenly Hellfucker
11. After The Vulture

 

W tygodniu premiera singla. Pasuje!

 

14115420_10155054614241002_8483091033226

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:sulkiness:  :sulkiness:  :sulkiness:

 

Jak to może być nudne???

 

Dokładnie!!! Jak! IMO Audioslave obok Marsvolty i kilku innych perełek było czymś świeżym i skowyrnym w 21 wieku, tak tak zaraz pojda pociski, ze to zlepek starych kotletow RATM i SG ale pierwsza płyta dla mnie klasyk, kazdy kawałek kocur, co do drugiej płyty się zgodze tu już troche wiało nudą, przy trójce znowu bujało miło. Temple od a dog uwielbiam poodbnie jak Mad Season i chętnie posłuchałbym ich na żywo. Nowi Acidzi przesłuchani jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ten teledysk mnie wynudził xD A zresztą nie wiem, mało z tego całego Audioslave pamiętam poza pierwszą płytą, która mnie z początku zainteresowała ale szybko odeszła w zapomnienie. Z dorobku CC lubię jedynie klasyczne Soundgarden i wspomniane ToaD. Rzecz gustu i metryki może.

 

Z innej beczki. Gadałem wczoraj z Tytusem i mogłem posłuchać wszystkich kawałków z nowej płyty. Mocna rzecz. Najlepsze pierwsze wrażenie na mnie zrobiły potężny Heavenly Hellfucker, genialny riff Thy Will Be Done i szalone Monkey Mosh. Całość jest bardzo spójna, inaczej niż na poprzedniku. Zgodnie z opisem jest w tym dużo Internala, VoS i debiutu (szybszych fragmentów), miejscami przypominało mi też trochę RINE. PEEP Show to poważny kandydat do mojej ulubionej płyty Acid Drinkers. Nie mogę się doczekać przyjścia płytki :rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.