Skocz do zawartości

Co dobrego na Youtube ?


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

którą posiada Majami

Tylko żeby nie on gadał, bo typa nie da się słuchać. 

Od siebie mogę polecić tę serię:

Sześć świetnych odcinków. Niedawno widziałem jeden na TVP Historia i wciągnąłem wszystkie na dwa podejścia. Na yt brakuje pierwszego, ale da się znaleźć. Świetnie zrobiony materiał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jeszcze nie wziął 3miesięcznego dostępu do YT Premium, to k**** polecam. Muza na wyłączonym ekranie i od razu człowiek szczęśliwszy.*

* Wiem, że to można zrobić w biosie koma, ale nigdy mi się nie chciało.

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej wydać 19 zł na miesiąc za Spotify Premium? Wszystko jak na dłoni, bez reklam, bez przerywników. Muzyczne premiery światowe o czasie, ogromna scena podcastów + możliwość tworzenia własnych playlist i tak dalej. Jak wiesz, że nie będziesz mieć sieci, to możesz pobrać pliki do odsłuchu off-line. Jednym słowem "bajeczka". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2020 o 12:48, Przemek_Orliński napisał:

A nie prościej wydać 19 zł na miesiąc za Spotify Premium? Wszystko jak na dłoni, bez reklam, bez przerywników. Muzyczne premiery światowe o czasie, ogromna scena podcastów + możliwość tworzenia własnych playlist i tak dalej. Jak wiesz, że nie będziesz mieć sieci, to możesz pobrać pliki do odsłuchu off-line. Jednym słowem "bajeczka". 

YT to nie tylko muzyka, subuje różne dziwne vlogi i inne takie, poza tym masz 3mce za free, więc póki nie muszę płacić to jestem bardzo zadowolony :)

no i również można pobierać filmy i oglądać/słuchać off-line

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo to, że aplikacja wymusza zakup wersji premium aby działać przy wygaszonym telefonie jest żałosne. A te vlogi mogą być w formie podcastów na Spotify. Wielu twórców migruje na tę platformę. No chyba, że musisz oglądać z wizją, to już nie dyskutuje :)

Edytowane przez Przemek_Orliński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał:

Bardzo zaskakujące dane

Może chodziło o polski Spotify, są może takie dane?

Tak czy inaczej ten wykres bardzo mnie cieszy bo Spotify jest mega

Nie mam pojęcia, ale mój roczny wykres pokazuje, że przywykłem do niego coraz mocniej, dlatego mnie zaniepokoiłeś taką informacją.

Btw. da się jakoś do tego podsumowania wrócić? Bo mam tylko playlistę, a nie widzę dostępu do tej grafiki za 2019

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Cardi napisał:

 

Btw. da się jakoś do tego podsumowania wrócić? Bo mam tylko playlistę, a nie widzę dostępu do tej grafiki za 2019

Na maila którego podałeś podczas rejestracji powinni wysłać link tym podsumowaniem.

12 godzin temu, josephnba napisał:

YT niestety przegina z tym wyskakującym okienkiem o miesiącu gratis. Nie dość że reklam coraz więcej to teraz jeszcze właśnie ta nachalna nagonka na premium

AdBlock i po kłopocie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.