Skocz do zawartości

Co dobrego na Youtube ?


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ignazz napisał:

Skrzynecka jak sama zrobiła duet tez było dobre. Plus Armstrong Lou . 

Oglądałem, to było tak dawno temu, że było z 10 lepszych wykonań

Monika Dryl jako Amy Winehouse, Ziółko jako wokalista Scorpions i jako Don Vasyl, Maria Callas, Rodowicz i Fogg Kacpra Kuszewskiego, prawie każda kreacja Marii Tyszkiewicz, Axl Rose, Doda, Górniak, Rihanna, Alicja Majewska, Szpak, Ewelina Lisowska jako młoda Chylińska i Kylie Minogue, Sławomir (!) jako Freddie czy Turnau, Ellie Goulding nie pamiętam w czyim wykonaniu, Rafał Szatan jako Tanita Tikaram, a na pewno o wielu jeszcze zapomniałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spora cześć ludzi to jest niesamowity talent i trzeba to docenić. W sumie staram się czekając na nba obejrzeć ten weekendowy blok konkursów jednym okiem bo poziomy uczestników w zależności od konceptu różne. 
od dawna twierdze ze świat parszywieje i ze jest społeczeństwo coraz głupsze mniej potrafiące ale za to bardziej roszczeniowe. 
poziom chociażby milionerów mnie załamuje bo widzę ze obecnie ludzie nie posiadają wiedzy ogólnej i pomyłki są przekomiczne. A i tak mimo poziomu blisko mułu ludzie maja o sobie mniemanie wysokie. 
wracajac do głównego tematu najwiecej talentu widzę w Voice of Poland gdzie masa utalentowanych dzieciaków śpiewa lepiej niż nasze „gwiazdy” a i tak zero szans na przebicie się. 
co fajne te zestawy trenerów fajnie odsłaniają kulisy sceny a i polubić można ich bardziej.. np Afromental. 
 

mi zaparkowało jedno z wielu wykonań lepszych niż oryginał / obie wokalistki i tak przepadły w czeluściach. 
zobaczcie. 
 

TTbrzmi tez trzyma poziom. 
mam talent to od zawsze zderzenie pdeudoutalentowanych freakow z lzawymi historiami niewidzących/niepełnosprawnych/kogoś z tragedia rodzinna w tle/ promowanymi dzieciaczkami ma u mnie bardzo niskie noty. 
konkursy kulinarne i taneczne obecnie są na bardzo niskim poziomie i nie ma tam tej jakości co kiedyś. ( różnice są masakryczne). 
 

ale kto co lubi;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak lubię tego posta :) The Voice regularnie przeglądam skacząc z jednego utworu Related na drugi, nie tylko po polskim The Voice, Mam Talent to nieporozumienie, szczególnym nieporozumieniem był/jest (nie wiem czy X-factor dalej działa) fakt, że mimo istnienia X-factora śpiewacy dalej pojawiają się w Mam Talent. Sam poziom talent-showów trafnie podsumował Pacześ w swoim stand-upie, mimo że jest to program humorystyczny to celnie jak nikt nigdy:

 

 

Nie wiem czy się włączy od danej sekundy, czasem jest z tym problem także 6:30 się zaczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hey. Pytanko do historycznych maniaków. Macie do polecenia na youtube lub netflixie lub do ściągnięcia jakieś naprawdę fajne, dobrze przedstawione serie historyczne na tematy: powstanie nazizmu, druga wojna światowa oraz historia zimnej wojny, muru berlińskiego?? Musza być po angielsku najlepiej jeszcze z angielskimi napisami. Moja Filipinka nie wie nic o naszej historii Europy i po wizycie w Berlinie postanowiła się doedukować... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Hey. Pytanko do historycznych maniaków. Macie do polecenia na youtube lub netflixie lub do ściągnięcia jakieś naprawdę fajne, dobrze przedstawione serie historyczne na tematy: powstanie nazizmu, druga wojna światowa oraz historia zimnej wojny, muru berlińskiego?? Musza być po angielsku najlepiej jeszcze z angielskimi napisami. Moja Filipinka nie wie nic o naszej historii Europy i po wizycie w Berlinie postanowiła się doedukować... 

 

Na Netflixie widziałem ostatnio i nawet obejrzałem 1,5 odcinka dokumentalny serial o II wojnie światowej w kolorze. Zapowiada się dobrze a i pamiętaj że dubbing i napisy możesz na netflixie włączać i wyłączać.

Wpisz w wyszukiwaniu na Netflix "II wojna światowa" i wyskoczy Ci od razu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lorak napisał:

o wojnie jest „the world at war” z 70s. duzo odcinków, świetnie zrealizowane, powinno być na youtubie.

Obejrzeliśmy 1. Odc i dla mnie spoko, ale dla niej bedzie ciężko przebrnąć ze wzgledu na jakość dźwięku i nagrań, jednak dokument z1973 ciężko się ogląda w 2020. Coś nowszego by się przydało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Obejrzeliśmy 1. Odc i dla mnie spoko, ale dla niej bedzie ciężko przebrnąć ze wzgledu na jakość dźwięku i nagrań, jednak dokument z1973 ciężko się ogląda w 2020. Coś nowszego by się przydało. 

Wprawdzie o I ws ale warto obejrzeć - Peter Jackson They should not grow old - polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Obejrzeliśmy 1. Odc i dla mnie spoko, ale dla niej bedzie ciężko przebrnąć ze wzgledu na jakość dźwięku i nagrań, jednak dokument z1973 ciężko się ogląda w 2020. Coś nowszego by się przydało. 

to ten z netfloxa polecany przez Eda (II WW w kolorze) jest spoko, choć jeśli chodzi o sprawy polskie to trochę zawalili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lorak napisał:

to ten z netfloxa polecany przez Eda (II WW w kolorze) jest spoko, choć jeśli chodzi o sprawy polskie to trochę zawalili.

No właśnie tam z kolei z opisów odcinków widzę, że głównym wątkiem są najważniejsze bitwy, ale nie ma całej historii jak to się wszystko rozpoczęło i dlaczego.

 

a ten krąg hitlera z netflixa warto,? bo chyba tam bedzie więcej opowiedziane wszystko od początku. 

 

Szkoda ze czas honoru nie wyszedł z angielskimi napisami, najlepszy polski serial dla mnie, a tam są swietnie sprawy polskie przedstawione. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2019 o 11:31, RonnieArtestics napisał:

Hey. Pytanko do historycznych maniaków. Macie do polecenia na youtube lub netflixie lub do ściągnięcia jakieś naprawdę fajne, dobrze przedstawione serie historyczne na tematy: powstanie nazizmu, druga wojna światowa oraz historia zimnej wojny, muru berlińskiego?? Musza być po angielsku najlepiej jeszcze z angielskimi napisami. Moja Filipinka nie wie nic o naszej historii Europy i po wizycie w Berlinie postanowiła się doedukować... 

 

 

inglorious basterds

 

 

:P :P :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.