Skocz do zawartości

Fantasy NFL Yahoo!


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Ech Danp, jesteśmy blisko siebie w drafcie, więc musisz dać dupy i nie podpitalać mi sprzed nosa zawodników :P


Masz całą zakładkę "Draft" na stronie ligi. Oprócz tego na głównej stronie ligi pojawi się na 15 minut przed draftem po prawej stronie link do okienka z draftem (tam gdzie obecnie widnieje data i godzina draftu i magiczne zdanie "Draft room will open 15 min before your draft time"). W Draft->Draft results na pół godziny przed startem draftu pojawi się lista z rozlosowanymi numerami picków. Zapinamy pasy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nfl na dobrą sprawę intersuję się dopiero od półtora roku, dlatego się nie zgłaszałem. Ale mam nadzieję, że będziecie dużo pisać, dzielić się wrażeniami z gry, a ja się trochę ,,doedukuję'' z nfl i jak za rok będziecie chcieli zabawę powtórzyć to chętnie dołączę. 

Życzę udanych wyborów i wielu postów o fantasy na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po weekendzie pozwole sobie zrobic moj mini ranking draftu, kto jak wg mnie wydraftowal, jakis podzial na starterow i na lawke. Oczywiscie to sie slrawdza zazwyczaj w jakichs 10% wiec prosze sie nie podniecac i nie przeklinac mojej rodziny do 5-ego pokolenia, plakac, wyzywac i grozic odejsciem z ligi :) I nie wcale nie mysle, ze mam najlepsza ekipe, zobaczymy co z tego mego podsumowania wyjdzie.

Powodzenia, szczegolnie ty Kily... bedzie ci potrzebne :)

ps-jestem na imprezie i nie chce mi sie sprawdzac, gramy na punkty czastkowe? Ze kazdy yard sie liczy czy w starym stylu punkty tylko po pelnych 10 yardach etc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gramy na cząstkowe też.

Ogólnie moim zdaniem draft wyszedł o tyle ciekawie, że na moje oko nie wykrystalizowała się żadna drużyna, o której na tym etapie można by powiedzieć, że zdominuje ligę. Powinno być ciekawie.

Ja sam wybrałem kilku kotów w worku i trudno przewidzieć jak mi pójdzie. Poza tym mam o tyle mieszane uczucia, że wybierałem wysoko w drafcie i głupio było nie brać Petersona, ale z drugiej strony determinowało to brak elity na WR/TE (np. mój przedmówca w tak zwanym międzyczasie zgarnął dwóch totalnych kozaków na tych pozycjach), co mi się nie do końca podoba. Największe możliwości były IMO z ostatnimi pickami, gdzie nawet z 10 pozycji można było mieć na starcie duet A. Brown/Gronkowski i McCoy/Murray (a już zupełnie optymalny był pick nr 7, ale o tym za chwilę).

No nic, trzeba teraz trzymać kciuki za Babatunde, żeby robił jak najlepszą robotę dla Petersona :tongue:

W jakieś rankingi draftowe na razie nie mam czasu się bawić, ale powiem tylko, że na moje w pierwszych dwóch rundach w ciul mocno wygranym jest... Sławek, którego jeszcze wtedy nie było na drafcie. Oba wybory to były dla mnie absolutne pewniaki do pierwszej rundy.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow miałem ostatni pick a dostałem gościa którego wybrałbym z jedynką :)

 

Jak na auto to jestem bardzo zadowolony

 

Btw to średnio się widzę niektórzy przygotowali.. Lacy ponad Rodgersem a Odell, Megatron i Peterson to podobno high risk busty :)

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.