Skocz do zawartości

Fantasy NFL Yahoo!


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Od mojego "faworyta" to wy sie panowie odczepcie :)

Nie bycie na live drafcie stawia dana osoba w duzo trudniejszej sytuacji, kiedys przez problemy z kompem dopiero zalogowalem sie na 4 runde, 1 runde wzieto mi Alexandra rb z Seahawks wtedy juz slaby, druga runda jakis rb z Broncos ktorzy jak Pats co mecz mieli innego bohatera, trzecia runda jakis kolejny pierdola rb, sam jak wlazlem i mialem pol sec na wybor wzialem R.Wayne'a ktorego Payton zajebiscie wywindowal na elite i to mi uratowalo dupe. Koncowy efekt 8 miejsce na 12 ekip. Waivers i trajdy cos pomoga oczywiscie ale duzo zalezy od szczescia kto stanowi szkielet ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś napisać zakładka po zakładce, jak zrobić własny mock na draft?

Chodzi mi o taki draft order, który automatycznie wybierze pod moją nieobecność najbardziej pożądanego przeze mnie zawodnika.

 

Tutaj są jakieś zabawy w mocka ale k**** nie ma czegoś takiego o czym ja piszę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie nie chcę wybierać z jedynką, bo w NFL nie ma takiego LeBrona, który wiadomo, że będzie cyferki robił, a za to czekanie na swój pick w drugiej rundzie przeciąga się w nieskończoność i możecie zakosić wielu dobrych grajków (aczkolwiek mam nadzieję, że będziecie c***owo wybierać :)). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz całą zakładkę "Draft" na stronie ligi. Oprócz tego na głównej stronie ligi pojawi się na 15 minut przed draftem po prawej stronie link do okienka z draftem (tam gdzie obecnie widnieje data i godzina draftu i magiczne zdanie "Draft room will open 15 min before your draft time"). W Draft->Draft results na pół godziny przed startem draftu pojawi się lista z rozlosowanymi numerami picków. Zapinamy pasy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałeś mnie, Danp. :P A tak serio to z wczoraj:

 

Dobra zaczynamy jutro o 18:30. Jest już przyszykowany najgorszy pick dla Danpa, reszta zostanie wylosowana o 18. AF9 szykuj komputer, co by Ci nikt Geno nie zakosił.

Miało być w sumie o 18, ale Skoczek marudził i jest 18.30 (przez pomyłkę wklepałem przez chwilę 19).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.