Skocz do zawartości

Fantasy NFL Yahoo!


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

była propozycja kilka miesięcy temu, więc odgrzeję: gramy w fantazję w tym roku?

 

Nazwy drużyn w naszej lidze:

rozkurwiators - wowo
Jags4Life - AirForceNine
kucio's Team - kucio
Armored Skittles - Cisza
Slawo's Eagles - Slaw441
Kuce Korwina - tegotamtego
Łagisza Electricians - macias
Sopot 49ers - danp
Częstochowa Raptors - SkoczekS1
Aniołki Kily'ego - Kily
Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nikt się nie wycofał (wowo, Slaw 441?), to mamy ósemkę (jeszcze kucio jest bardzo za). Może ktoś jeszcze się zgłosi. Jakby co zapytam jeszcze kilku osób. Te przynajmniej 10 osób (jak nie, to ruszy się z ósemką, mniej już nie ma sensu) fajnie byłoby zebrać.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam proponuję H2H, co oznacza, że przy okazji każdej kolejki będziemy ułożeni w matchupy i chodzić będzie w pierwszej kolejności o to, żeby wygrać swój matchup (i polepszyć tym samym swój bilans), a dopiero w dalszej kolejności o bezwzględną ilość zgromadzonych przez nas punktów.

Proponuję też bez playoffów, bo to trochę kiszka czasami wychodzi jak ktoś jest cały sezon najlepszy, a przegrywa decydujący mecz przez to, że jego zawodnicy w ostatniej kolejce odpoczywają, mając zapewniony np. 1 seed w konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego Kily 17 weeku nie robisz jako final tylko 16. Gracie w 12, 4 czolowe ida do PO, polfinal w 15, final w 16. Jak masz pytania to wal smialo do speca od FF. Tak tak wciaz pamietam, ze mnie kiedys ograles przez przypadek, podobnie jak kolega kucio :) Pamietam tez, ze ktorys z was olal moja lige, ups :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, mój błąd, dzięki za sprostowanie.

Ale są też playoffy drugiej kategorii dla drużyn z miejsc 5-8 (możesz nie pamiętać, bo tam też się nie załapywałeś ;)), które też zdarzyło mi się wygrać. ;P

A tak poważnie to reaktywujesz swoją ligę? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gramy h2h? Z playoffami czy bez? Kiedy draft? Jaki roster budujemy (proponuję 1 QB, 2 WR, 1 RB, 1 TE, 1 RB/WR/TE, 1 K, 1 Defense/Special Teams i 6 na ławkę)?

Zawsze grałem w takim formacie i uważam, że jest najlepszy.

No a na draft się musimy po prostu wszyscy umówić.

Piszcie jakie daty Wam pasujo to się zgramy jakoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja bym moze i z checia zagral, fajnie to jednak grac z paka ludzi ktorzy raczej nie odpuszczaja zabawe. Jedna podstawowa zasada dla mnie, ja MUSZE byc na drafcie bo dla mnie to polowa zabawy. Jako, ze mieszkam w Stanach to trudniej zgrac to czasowo, chyba ze robicie go w weekend i to nie 14-15 sierpnia bo mnie nie ma. Wiec ja wiem, ze to za duzo tych wymagan, prosb i krecenia nosem, a ze ja skromny jestem czlowiek to nie bede stawial warunkow (ktore juz postawilem).

Umowmy sie tak, jak rzucicie data draftu i mi bedzie pasowac (tylko weekend bo jak wracam z pracy w tygodniu to u was juz polnoc), i nie bedziecie mieli ludzi do grania to z checia pomoge rozkrecic lige.

22 badz 29 sierpnia obojetnie o ktorej godzinie, obie daty to sobota mi wtedy pasuje. Ja moge nawet wstac o 5 rano byle zeby wam w poludnie pasowalo, jak chcecie to zrobic o 19 waszego czasu mi tez pasuje itd. Wiem jednak z doswiadczenia a gram juz w FF chyba 13 badz 14 lat, ze zaraz sie jakis Zdzisiu odezwie ze jego niunka chce go wyciagnac na disco, albo ma imieniny cioci, albo kto to widzial robic draft w weekend, albo ze sa wakacje, upal, jezioro itd, przerabialem to dziesiatki razy. Przy wyborze 60 sekund na gracza 12 z nas uwinie sie w jakas godzine to tak apropo gdybys ktos pytal ile taki live draft zajmuje, no moze jak mamy miec paru mniej doswiadczonych ludzi moze z 70-75 minut, szczegolnie ze widze ze mega rosterow to wy nie chcecie miec, wiec dla tych co chca isc na disco, zaczynamy o 19, konczymy o 20 pelno czasu by sie przygotowac.

ps-Kily i rozumiem ze yahoo fantasy strona?

 

edit:

Kily pamietaj o jednym, wielu ludzi juz po 6-7 weeku odpuszcza granie gdy widzi ze nie ma szans na wygranie ligi, proby wejscia do play offs trwaja praktycznie caly sezon, gdy ktos wystartuje 2-5 to ma to w dupie bo i tak nie wygra, wiem mialem Psychology 101 w lokalnym czarnym "koledzu" :smile:

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.