Skocz do zawartości

Nagrody Forum e-NBA


kore

  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wznowienie zabawy ma sens?

    • Tak
      25
    • Nie
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś z dawien dawna był taki jeden wyjątkowo poczytny i fajny temat, w którym co pół roku przyznawaliśmy nagrody na kształt nagród z ligi userom forum (zamiast statuetek realną nagrodą była odwieczna satysfakcja nagrodzonego i wszechobecny fame). Był MVP jako user który najwięcej wnosi do tego forum, MIP jako user który w ciągu ostatnich miesięcy najbardziej zaktywizował się w pozytywnym sensie, Największa Wiedza (tu wiadomo), Firestarter jako user który najbardziej prowokuje itd itp.

 

Po pewnym czasie temat padł (przepraszam z góry; nie chciało mi się szukać, czy powrócił / istnieje itd), pytanie czy nie chcielibyście z okazji sezonu ogórkowego wziąć udziału w podobnej zabawie?

 

Przygotowałbym kategorie (w ew. konsultacji z Wami), rozpisał zasady głosowania itd.

 

Może zróbmy tak, że urządźmy pseudo-ankietę i kto jest "za", niech zlajkuje tego posta i ew. doda jakieś swoje propozycje w swoim wpisie. Powiedzmy przy 15 lajkach uzbieranych do jutra uznam to za aprobatę społeczności. Czas start :smile:

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może zróbmy tak, że urządźmy pseudo-ankietę i kto jest "za", niech zlajkuje tego posta i ew. doda jakieś swoje propozycje w swoim wpisie. Powiedzmy przy 15 lajkach uzbieranych do jutra uznam to za aprobatę społeczności. Czas start :smile:

Sprytny pomysł na zbieranie lajków. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I lewe biedro za najlepszy nick. Jedno pytanie mnie nurtuje od paru lat - czemu nie prawe?

 

bo jestem mańkutem (a serio to  nie wiem, jak wymyślałem to "coś" nie miałem pojęcia, że będę pisał)

 

a tu masz PBS (nie ja to zrobiłem, jakiś psychofan chyba :D)

 

http://www.e-nba.pl/user/4144-prawebiodrosmoka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknąłem właśnie do archiwum i wychodzi na to, że od 7 lat dzierżę tytuł DPOTY, więc jak dla mnie może już tak zostać. :D A tak już zupełnie serio to ten pomysł się po prostu kiedyś wypalić (z edycji na edycję było coraz mniejsze zainteresowanie, aż w końcu nie było woli rozpisania kolejnych nagród). Teraz też nie widać entuzjazmu, więc może to po prostu nie ten czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mamy też wielu nowych userów na forum, całkiem aktywnych którym ten temat jest obcy. 

 

Nominacja na MVP: Adminy - bo oni wnoszą najwięcej, albo usuwają najwięcej. A na serio muszę dłużej pomyśleć. Podobają mi się wygrzebane z czeluści neta ciekawostki barcalovera. Nominował bym jeszcze Elwooda za to że jak nie raz coś napisze to albo go nie zrozumie, albo zaleje się łzami ze śmiechu. PraweBiodroJaszczury też lubię czytać.

 

MIP - nie wiem, za krótko jestem, nie mnie oceniać

 

Wiedza - Chytruz, Ignazz

 

Firestarter - jezioraki, Rappar,

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mvp,mip,dpoty,cancer - all eyes on me

najgłębsze gardło, najlepszy ślunzak, największy fun mangi - szukam kogoś innego niż Raper

człowiek z największa ilością tematów z dupy który wsiunkł - venglas ;)

człowiek wiszący kasę - Bastyl

mr creatywny - był taki jeden co go na zjeździe chcieli ludzie poznać

best puzonyx on forum - Kily

 

pomysł spoko ale na czas trwania na miesiąc przykładowo. po temacie karty na stół widać, że część czepie niemca w kasku albo na urlopie siedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja piszę najlepsze posty na forum jakby co

 

ale inni też czasem mnie pozytywnie zaskoczą. szczególnie chciałem tutaj skierować moje pochwały w kierunku użytkownika barcalover, który nie kojarzył mi się jeszcze jakiś czas temu z rozgarniętymi myślami, a teraz jest jednym z najlepszych użytkowników i to w wielu tematach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.