Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - AKTUALNY REGULAMIN


eMeS

Rekomendowane odpowiedzi

Mozesz sie wycofac z aktualizacji co roku i zaproponowac co kilka lat ;-)

Nie ma co iść na łatwiznę ; ) Za ten rok wyszło mi 27, 10, 9, 8, 8, 6, 3 przy czym 27 jest to pensja Noela. BBmonster ma pełną listę zawodników w offseason tak btw. Na dniach zaktualizuję.

 

 

Dlaczego dopuszczalne mialoby byc calkowite olanie jednego sezonu?

Przy czym pisze o przyszlosci nie wliczajac w to tego zeszlego

 

Pomyślałem, że przydałby się jeden sezon marginesu w razie gdyby drużynę nawiedziła plaga kontuzji, ale może rzeczywiście nie ma to sensu. W końcu jak zostanie założone głosowanie, to i tak nikt nie będzie głosował za wywaleniem GMa, który nie miał kim grać.

 

 

Pobranie zawodnika z waivera powoduje, że dana drużyna otrzymuje najwyższy Waiver Priority [..]

Zmieniłem na najwyższy numer Waiver Priority, żeby nie było wątpliwości, że im bliżej 1 tym lepiej.

 

 

Były tylko negatywne odpowiedzi co do zakładania tematu z naborem w dziale nba (co mnie trochę zdziwiło, bo chyba im większa konkurencja tym lepiej dla nas), więc skorzystam z kolejności przygotowanej przez wiLQa:

 

1) falcao [wieloletnie doswiadczenie w podobnym formacie],

2) thompkins [2 razy awansowal w drzewkowych rozgrywkach],

3) jackoso [raz awansowal w drzewkowych rozgrywkach],

4) Lukacs [2 slabsze sezony w drzewkowych rozgrywkach],

5) puzonyyx [zero znanych mi sezonow]. (LBS chyba pił do tego, że kolegi nie ma już na naszym forum?)

 

I jeżeli ktoś nie zgłosi veta, od początku przyszłego tygodnia będę wysyłał PMy w tej kolejności.

Edytowane przez eMeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pocisnąć mi nie wiedząc ocb to luzik nie?

Przecież napisałem, że nic nie wiedziałem, jakiś sąd kapturowy zamierzasz robić, no bądźmy poważni...

 

Ok, my bad. Pasuje? Jak tak to koniec tematu. A tak na przyszłość to jednak nie wszyscy tu są wtajemniczeni i jak widzisz, takie żarciki mogą się obrócić zupełnie inaczej...

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem, że nic nie wiedziałem, jakiś sąd kapturowy zamierzasz robić, no bądźmy poważni...

 

Ok, my bad. Pasuje? Jak tak to koniec tematu. A tak na przyszłość to jednak nie wszyscy tu są wtajemniczeni i jak widzisz, takie żarciki mogą się obrócić zupełnie inaczej...

 

Easy man, po prostu czytam większość działów fantasy, dzięki temu udało mi się dostać do fbx#1 przecież. To nie był żaden żarcik tylko stwierdzenia faktu, puzona od dwóch tygodni nie ma już na forum, to wszystko.

 

Temat zamknięty, nie mam żalu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Easy man, po prostu czytam większość działów fantasy, dzięki temu udało mi się dostać do fbx#1 przecież. To nie był żaden żarcik tylko stwierdzenia faktu, puzona od dwóch tygodni nie ma już na forum, to wszystko.

 

Temat zamknięty, nie mam żalu ;]

Ok, spoko, po prostu wtedy myślałem, że Twój tekst wynikał z jakichś prywatnych animozji do puzona, dlatego dałem małą nutkę ironii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newsy:


a ) Po aktualizacji pensji rookich o ostatni rok, w tym sezonie nastąpiła lekka obniżka. Wzór : stara pensja -> nowa pensja.


1. pick: $30 -> $28


2. pick: $18 -> $18


3. pick: $13 -> $13


4. pick: $11 -> $11


5. pick: $7 -> $7


6. pick: $6 -> $6


7. pick: $5 -> $5


8. pick: $4 -> $3


9. pick: $3 -> $2


10. pick: $2 -> $1


 pozostali debiutanci: 1$.


b ) Prosiłbym o zamknięcie tematu z deklaracjami.


c ) Wysyłanie PW do zastępców jest w toku, wysyłam w kolejności podanej w ostatnim poście, czekam na potwierdzenia do soboty (już jedno jest!), a w razie braku odpowiedzi będę wysyłał zaproszenia do następnych osób z listy.


d ) Jest GM w naszej lidze, który nie był na forum od kwietnia i lekko mnie to niepokoi. Marthinus - ktoś ma jakiś kontakt? 


Edytowane przez eMeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie chciałbym powitać falcao oraz thompkinsa jako nowych GMów w naszej lidze. Zastąpią oni kolejno januarego oraz L.TMa. Falcao zdecydował się przenieść drużynę z denver do detroit, natomiast thompkins pozstaje w orlando. Sukcesów panowie!

 

z innej beczki:

 

Mamy wymiane:

Dario saric (mac)

Za

MKG (qoniu).

 

Mam nadzieje, ze Koniu potwierdzi jak wytrzezwieje.

nadal bez potwierdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pamietacie dyskusje o deadlinie na wybor draftowy i jak podobno 72h wystarcza kazdemu? Ano wlasnie...

 

Arctus przekroczył limit czasu, w związku z czym zgodnie z umową do jego drużyny trafia

Pierwszy draft rookich, 13 pick...

 

Wg mnie w zasadach na draft powinno byc kluczowe zeby proces nie trwal dluzej niz koniec preseason, ale IMO nie ma znaczenia czy zajmie to 5 dni czy 50. Natomiast ma znaczenie czy wyboru dokonal GM czy automat bo co prawda nie wiem czemu Arctus zaspal, ale jestem przekonany, ze nie bedzie zadowolony z tego co wyszlo...

 

To byla wstawka z cyklu MSPANC ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest 72h to Emes zrobił zgodnie z regulaminem, a to czy Arctus będzie zadowolony czy też nie, to już nas nie powinno interesować.

Mamy czekać do początku ligi aż ktoś się pojawi? Nie mówiąc o tym, iż chyba to byłoby trochę nie fair, jeśli by ktoś wybierał w drafcie już w trakcie preseason, podczas gdy inni mogli patrzeć jedynie na analizy fachowców i bieganie po ligach letnich.

 

Poza tym - ograniczenie być powinno. No nie może być takiej sytuacji, że na jednego gościa czekamy miesiąc, a reszta już się będzie musiała spieszyć, patrzeć na forum co godzinę, czy przypadkiem nie jest ich wybór, bo się nie zdąży zamknąć ligi, wklepać składów itp itd. Jak się da jednej osobie miesiąc, następna równie dobrze też może się tego miesiąca domagać.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba powinieneś się jednak powstrzymać, przynajmniej do jutra do 7.00, bo wydaje mi się, że 96h to też będzie okres czasu za krótki dla Arctusa. Myślę, że to problem słabej aktywności w to lato, a nie regulaminu.

 

Ba, nie wiem nawet czy jest świadomy tego, że odbywa się draft. Dla nowych graczy, niezaznajomionych z tym formatem, nie jest jasne, że 1 września jest początek draftu. W tamtym sezonie nie było tego wpisanego do regulaminu, a przy ustalaniu zmian w offseason Arctus po prostu nie uczestniczył. Mam nadzieję, że za rok będziemy wszyscy na tej samej stronie. 

 

Wg mnie w zasadach na draft powinno byc kluczowe zeby proces nie trwal dluzej niz koniec preseason, ale IMO nie ma znaczenia czy zajmie to 5 dni czy 50. 

To nie różnica pomiędzy 5 a 50 dniami, tylko pomiędzy 60 i 80.

 

Bo ja to widzę tak: mówisz, że kluczowe jest by w zasadach stało, że draft powinien skończyć się przed regularem, a jednocześnie chcesz w regulaminie wpisać 96h na pick, co daje możliwość przekroczenia tego przed chwilą przyjętego przez Ciebie deadlineu. Rozumiem, że szansa jest na to mała, bo raczej większość sprawnie wybiera te picki, no ale po co sprzeczności wpisywać do regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba powinieneś się jednak powstrzymać, przynajmniej do jutra do 7.00, bo wydaje mi się, że 96h to też będzie okres czasu za krótki dla Arctusa. Myślę, że to problem słabej aktywności w to lato, a nie regulaminu.

Teraz mnie zaskoczyłeś...

Miałem poczekać z wyborem Granta, podczas gdy sam ogłaszałeś Lylesa? Zresztą po co, skoro sam przyznajesz, że i 96h to czas za krótki dla Arctusa.

 

Naprawdę skończmy z liberalnością. Zasady powinny być jasne. Wie o drafcie czy nie wie, pracuje, czy jest na Hawajach, ma dostep do neta czy też nie, nie powinno to nas interesować.

 

Zresztą Wilq, trochę mnie też zaskoczyłeś. W ligach roto dbasz o jasny i stały regulamin dla wszystkich, tutaj jedni mogą mieć dłuższy czas, inni krótszy? No trochę to paradoks.

 

Wiem, co piszę, bo sam opiekuję się FBX-ami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mnie zaskoczyłeś...

Miałem poczekać z wyborem Granta, podczas gdy sam ogłaszałeś Lylesa? Zresztą po co, skoro sam przyznajesz, że i 96h to czas za krótki dla Arctusa.

Nie, jasne że nie ; ) To był komenatarz dotyczacy wypowiedzi wiLQa, a konkretnie:

 

To byla wstawka z cyklu MSPANC ;-)

Ja to rozszyfrowałem 'Mogłem Się Powstrzymać A Nie Chciałem' w związku z czym napisałem, że trzeba było się powstrzymać przynajmniej do jutra do 7.00 żeby udowodnić wyższość opcji 96h nad 72h ; )

 

Btw Grant dobry pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos przekombinowaliscie z interpretacja... czepnalem sie tylko starego argumentu z dyskusju o czasie na wybor i jak to wszyscy sie wyrobia w 72h, ale to przeciez nie zmienia przyjetych zasad ;-)

 

Zresztą Wilq, trochę mnie też zaskoczyłeś. W ligach roto dbasz o jasny i stały regulamin dla wszystkich, tutaj jedni mogą mieć dłuższy czas, inni krótszy? No trochę to paradoks.

Przeciez jest jasny, ale jak wspomnialem wyzej, wg mnie jest troche dziwne podejscie do karania za spoznienie bo na picki caly rok sie czeka, handluje, analizuje, a potem pare dni i z automatu go zmarnowales... chociaz sam draft skonczymy jeszcze we wrzesniu.

 

Ja to rozszyfrowałem 'Mogłem Się Powstrzymać A Nie Chciałem' w związku z czym napisałem, że trzeba było się powstrzymać przynajmniej do jutra do 7.00 żeby udowodnić wyższość opcji 96h nad 72h ; )

Dobra reakcja, ale watpie, ze sie pojawi, wiec wolalem wykorzystac moment ;-)

 

Bo ja to widzę tak: mówisz, że kluczowe jest by w zasadach stało, że draft powinien skończyć się przed regularem, a jednocześnie chcesz w regulaminie wpisać 96h na pick, co daje możliwość przekroczenia tego przed chwilą przyjętego przez Ciebie deadlineu. Rozumiem, że szansa jest na to mała, bo raczej większość sprawnie wybiera te picki, no ale po co sprzeczności wpisywać do regulaminu.

To nie jest sprzecznosc - wybor byl miedzy 72, a 96 i nie bylo opcji "inne/wiecej".

Plus wg mnie szanse, ze wszyscy wykorzystaja max czasu sa zerowe.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos przekombinowaliscie z interpretacja... czepnalem sie tylko starego argumentu z dyskusju o czasie na wybor i jak to wszyscy sie wyrobia w 72h, ale to przeciez nie zmienia zasad ;-)

 

To na pewno był skrót myślowy i chodziło o to, że każdy kto wyrobi się w 96h wyrobi się i w 72h ; ) 

 

Kwestią alternatywną do 72-96 h jest jeszcze wybór takiego GM-a wtedy, kiedy się pojawi, ale skutki tego mogą być jeszcze bardziej drastyczne od aktualnych.

Ja mam jeszcze taki pomysł. W tym momencie GM, który ominie swój wybór dostaje pick zgodnie z listą zawodników wybranych w drafcie NBA. Mógłbym przed naszym draftem stworzyć maila, na którego każdy zainteresowany wysłałby stworzoną przez siebie listę 20 picków, które najbardziej go interesują.

 

Jeżeli dany GM nie pokazałby się na drafcie, otwierałbym maila od niego i wybierał pierwszego zawodnika z listy jego priorytetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.