Skocz do zawartości

[2023-2024] Draft i Free Agency - komentarze


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko kto miałby być tym userem? Trzeba by było znaleźć kogoś kto nie gra w simbasket. Chyba, że wszyscy zgodziliby się wysyłać i tym samym ułatwić grę komuś z simbasketu.

 

Poza tym dlaczego mielibyśmy nie znać ofert innych zespołów? W NBA te oferty są mniej więcej znane przed podpisaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dostawałby user spoza gry - to konieczny warunek by wykluczyć jakieś niedomówienia, ewentualnie ktoś z simki, ale warunkiem byłoby nie posiadanie przez niego kasy na fa.

 

No dokładnie są znane dopiero w momencie dogadania się zawodnika z daną drużyną, przecież wcześniej nikt się nie licytuje o zawodnika na zasadzie "dam sto, a ja dwieście" - na tym polegałby cały urok fa, że tak naprawdę decydowałoby wyczucie GMa ile jest w stanie poświęcić na gracza x, nie mając żadnej pewności, czy poświęca za dużo, czy za mało.

 

Nie wiem jak Was, ale nie irytowało mnie nigdy nic bardziej w simce niż przebijanie gracza o 200 tysięcy przez 3 dni. Tutaj jest prostya sprawa - chcesz dać zawodnikowi x 10 milionów, to tyle dajesz, jak ktoś da więcej, mniej, czy w ogóle nie będzie bidów na danego gracza - szczęście/pech/jakbyśmy tego nie nazwali. Wychodze jednak z założenia że skoro chcesz danego gracza, to płacisz mu tyle ile sobie tam wymyśliłeś.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , to przebijanie po 200 k jest strasznie męczące i strasznie sie wlecze.

Lepiej jak kazdy wysłałby swoje oferty do wyznaczonej osoby, a do publicznej wiadomosci wpisywac tylko ze :

 

Cleveland Cavaliers złożyło oferte kontraktu dla Michela Jordana

 

bez ujawniania szczegółów kontraktu . Gdy minie 3 dni na składanie ofert wyznaczony user odkrywa karty kto ile zaoferował danemu graczowi i wtedy juz bez mozliwosci zmian robimy simke.

Edytowane przez mazik77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest kwestią dogrania szczegółów.

 

Oczywiście w przypadku RFA trzeba byłoby pozwolić właścicielowi praw do zawodnika wyrównać ofertę i to bez względu na to czy zaproponował temu zawodnikowi mniej podczas bidowania, czy w ogóle nie dał mu propozycji. Ewentualny niższy bid posiadającego prawa zostałby anulowany, a właściciel praw do zawodnika miałby możliwość wyrównania oferty, ale bez mozliwości jej przebicia.

 

Tak naprawdę nie za wiele to zmienia, bo pozyskanie rfa wiąże się obecnie ze szczęściem. Fakt faktem jest że mozna by było podpisać zawodnika który jest rfa za mniejsze pieniądze, bo zespół nie posiadający do niego praw dałby mu np. kontrakt 32/4, a zespół posiadający do niego prawa pierwotnie zaproponowałby mu niższy kontrakt, więc jedyną opcją która by mu została to wyrównanie oferty, a nie jej przebicie.

 

junołłatajmin

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój ten pomysł z userem spoza gry jest nie do zrealizowania, to szalenie korupcjogenne :), skąd  wogóle pomysł żebyśmy nie znali swoich ofert ? FA w takiej formie to sól tej gry, a przebijanie o 200 tys. nie jest uci\azliwe od kiedy mamy deadline ...


a Ty Ice nie chciałbyś zostać komiszem ? zawsze marudzisz, że wolne, że nie tak, może wesprzyj chłopaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy cos mnie ominelo, ale przeciez w simce nie ma RFA - zamiast tego mamy qualifying offer (czy jakos tak) nie wiem czy przyspieszanie FA ma sens (powolnosc to naczelna zasada simbasketu - i ma to swoj urok), ale fakt pt 20:00 to kiepski deadline (moze robic etap pon-czw 20ta, jak sie komiszom uda w pt wklepac to potem mozna zrobic przyspieszony etap weekendowy z deadlinem w ndz o 20:00 , jak nie to od poniedzialku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, k**** juz nic nie pisze i odpierdolcie sie ode mnie

 

epic :D

nie wiem czy cos mnie ominelo, ale przeciez w simce nie ma RFA - zamiast tego mamy qualifying offer (czy jakos tak) nie wiem czy przyspieszanie FA ma sens (powolnosc to naczelna zasada simbasketu - i ma to swoj urok), ale fakt pt 20:00 to kiepski deadline (moze robic etap pon-czw 20ta, jak sie komiszom uda w pt wklepac to potem mozna zrobic przyspieszony etap weekendowy z deadlinem w ndz o 20:00 , jak nie to od poniedzialku)

 

nooooo mówię, piątek wieczór w lato to jest PORAŻKA. ustalmy każdy inny wieczór niż piątek i sobota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.