Skocz do zawartości

[2023-2024] Draft i Free Agency - komentarze


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

Tankowałem specjalnie po Kobe więc losowanie było dla mnie fatalne. Próbowałem jeszcze pozyskać pierwszy pick od Rockets i złożyłem im masę ofert, w tym kilka w sumie niekorzystnych dla mnie, ale mazik był nieugięty. Z drugiej strony cieszę się, że miałem pick w TOP4, bo jednak ta czwórka odstaję trochę od reszty graczy i Iverson jeśli się dobrze rozwinie to może być najlepszym zawodnikiem tego draftu. 

 

Początkowe podłamanie i brak chęci do kombinowania już przeszło, teraz już mam upatrzonych konkretnych zawodników na FA, którzy zgodzą się grać w Pistons za MLE i minima i w sumie nie mogę doczekać się końca draftu i tego czy Ci zawodnicy podpiszą ze mną i jak rozwinie się Iverson. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tankowałem specjalnie po Kobe więc losowanie było dla mnie fatalne.

Przecież nawet gdybyś został z nr 2, to szanse na KB byłyby małe. Co jak co ale bardzo dobrych SG w tej lidze jest niewielu i raczej mało prawdopodobne aby Kobe nie poleciał w tym drafcie z nr 1. Z tego też względu zdziwił mnie trochę wybór Duncana z nr 2. Bardziej spodziewałem się tutaj T-Maca. Owszem Warriors mają G.Robinsona na SF, jednak T-Mac też z powodzeniem może grać na SG. A w dodatku jest najmłodszym zawodnikiem tego draftu, ze sporymi umiejętnościami i 100 potencjału. Troszkę szkoda, bo liczyłem na Duncana z nr 3. Fajnie by było zobaczyć znowu Robinsona i Duncana razem :smile:. No ale z T-Maca też się cieszę. Mam wprawdzie Mashburna, ale nie mam pewności czy uda się zatrzymać Hawkinsa, więc T-Mac na pewno się przyda. Gdyby brakowało mi PG to brałbym Iverona. No ale mam Stocktona, więc brać Iversona a później szukać na siłę dealu z udziałem Stocktona byłoby głupie. Stąd u mnie taki a nie inny wybór. Zobaczymy jak to dalej będzie wyglądało, bo nazwiska to jedno. A rozwój w simce to drugie. No i nie każdy może się ładnie rozwinąć. A wiem coś o tym, bo zrobiłem tutaj bardzo dużo simek próbnych i wprowadzałem wiele korekt, aby był właśnie element niepewności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd braliście ostatnie wartości kontraktów do podpisania Birdów? bo nie wiem jak zabirdować Stricklanda i Rice'a

W tym temacie trochę wcześniej Cichy napisał ...

No to strona uaktualniona, stare składy z kontraktami mozna znaleść na http://simbasket.com.pl/html/rosters_old/

 

z draftem startujemu jutro o 12, rano utworze temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważę sprzedaż Jordana:

 

1) idę w przebudowę, więc szukam młodych talentów, lub już ogranych graczy na niskich kontraktach, no i jakieś fajne picki z I rundy na przyszły rok.

2) walczę dalej, więc szukam porządnych wzmocnień na każdą pozycję z wyjątkiem sg.

 

W każdym z ww. przypadków do MJ dorzucam Sellersa i nie ma że boli.

 

Czekam na jakieś fajne oferty - każdą szczegółowo rozpatrzę, ba nawet na każdą odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha - błąd (chyba) w drafcie jest: Tonny Battie i Ron Mercer mają jednakowe staty (poza potencjałem)

Jeśli tak, to na pewno jest to błąd przy wklepywaniu. Poprawne wartości są w pliku excelowskim do której podawałem tutaj linka wcześniej. Natomiast dziś późnym wieczorem poprawię skile jednemu z nich i zrobię aktualizację na stronie. Przy okazji w składach pojawią się wybrani do tej pory zawodnicy z draftu. Chyba, że Cichy lub SlaKB zrobią to szybciej? :smile: Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.