Skocz do zawartości
kucio

Space Jam powraca!

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

Najlepszy film w historii dostanie swoją kontynuacje. Dla mnie to święto większe niż by Hornets zdobyło mistrza. Jaram się jak Bugs marchewkami. LeBron podpisał jakieś kwity z Warnerem. Jeśli film z LeBronem będzie tak samo dobry jak jedynka to wybaczam mu wszystko i staje się jego fanem numer 1.  Kogo stawiacie w obsadzie? Ja stawiam Blejka na sto procent i powrót Jordana na ekrany jako puszczenie oczka do fanów takich jak my! Chce też Billa Murray'a i jego angdoty np jak ta o Larrym " Larry nie jest biały jest przezroczysty" Chryste Panie - cudowny dzień :D

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Liczyłem na taki temat! Jaaaaram się

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CP3 musi wystąpić w tym filmie ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym scenariusz widział tak:

Monstars wracają na ziemię i chcą rewanżu. Bugs i ekipa proszą Jordana o pomoc, ale ten mówi, że nie może bo musi opchnąć komuś Sir Lancelota i nie ma czasu na pierdoły. Zdesperowani Looney Tunes postanawiają wprowadzić w życie plan awaryjny i poprosić LBJ. Ten się godzi i zaczyna treningi. Dochodzi do meczu gdzie Mosntars rozpierdalają w drobny pył swoich przeciwników, bo LBJ nie grał już po pierwszej kwarcie bo bolał go łokieć. Po meczu pyta się kosmitów czy mają miejsce dla niego w składzie. Oni potwierdzają i wszyscy razem wygrywają nie jeden, nie dwa, nie... no dobra 2 mistrzostwa inter galaktyczne, po czym LeBron wraca na ziemię do drużyny Bugsa i usiłuje wmówić Animkom, że zrobił to wszystko dla nich...

Dla mnie jak na razie to profanacja znakomitego filmu z dzieciństwa, ale z oceną wstrzymam się do premiery o ile powstanie...

• Like 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To był pierwszy film na którym byłem w kinie jak gnojek i to będzie mój ulubiony spektakl filmowy. Niech tego nie zjebią, albo w sumie w dupie to mam. Ważne, że zobacze Tunes Squad na boisku once again.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacznijmy od tego, że jak zakładasz taki temat to dajesz jakieś linki na potwierdzenie, bo czym jest twoje słowo? A po drugie jak nie będzie Kobiego to nawet nie ściągne tego

nie no żartuje, ale wolałbym żeby Kobe był

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wg mnie w filmie pojawią się goście, którzy są w czołówce jeśli chodzi o popularność ale też tacy, którzy są w stanie zaakceptować drugoplanowe role jak kiedyś Barkley czy Ewing.

Dlatego wydaje mi się, że np Kobiego może zabraknąć.

Też stawiam na Griffina i CP3. Do tego widziałbym Howarda i może Melo/Wade?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie tylko o czym miałoby to być skoro cały skład Monstars został wchłonięty przez Looney Tunes. No chyba, że to miałoby wygladać tak, że Mr. Swackhammer siedząc na górze kretynów przez lata planował zemstę na Tune Squad i tym razem zamiast wykorzystać kosmitów do skradnięcia talentu graczom NBA sam by się za to zajął i  wyprał mózgi prawdziwym zawodnikom i dzięki temu to oni stanęliby naprzeciw LBJ'owi i reszcie zwariowanych melodii. Oczywiście MJ i reszta gwiazd z jedynki mogłaby się epizodycznie pojawić (np LeBron trenował by wsady na Bradleyu troll_icons_2_28891_7697_thumb.png).

Edytowane przez Pepis21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież fabuła nie musi być ściśle powiązana z jedynką.

Może producenci znajdą innych przeciwników dla Bugsa i LeBrona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie,

Najlepszy film w historii dostanie swoją kontynuacje.

5 część Żołnierzy Kosmosu?

• Like 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja myślę, że LBJ podejmie The Decision 3 i przejdzie do drużyny monsterów bo tam gra szczena flash i długi rex.

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5 część Żołnierzy Kosmosu?

Bo Cię usunę z kolegów na forum :panda:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jordan Srordan - bez Barkleya to może nie być to samo - jak dla mnie to Charles ukradł MJowi ten film tak samo jak igrzyska w Barcelonie.

Bawimy się w typowanie nowych monstars? To ciekawsze niż typowanie PO teamów (gdzie i tak 12-14 teamów się stale powtarza, różnice są tylko w 8ych miejscach):

dla przypomnienia oryginalni monstars:

Muggsy Bogues

Larry Johnson

Patrick Ewing

Charles Barkley

Shawn Bradley

moje typy:

Stephen Curry

Jeremy Lin (jeśli do reszty nie zdziadzieje)

Blake Griffin

Dwight Howard (mój typ nr jeden)

Dirk Nowitzki (jesli nie pójdzie na emeryture)

rezerwowe typy:

Chris Paul

Anthony Davis (chyba nawet ja bym umiał go przerobić na monstara :D)

Oczywiście Lin (Chiny) i Novik (Niemcy, Europa) to zabieg markietingowy - ale czego innego możemy się spodziewać AD 2016? ;)

Dodatkowo obstawiam, że w epizodach zobaczymy Jordana, Barkleya, O'Neala (on się wszędzie wkręci - no i ma doświadczenie aktorskie :D), Popovicha, ogólnie ekipę 'Inside NBA' (czyli poza Chuckiem i Shaqiem Ernie i Kenny), może Magica.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To był pierwszy film na którym byłem w kinie jak gnojek i to będzie mój ulubiony spektakl filmowy. Niech tego nie zjebią, albo w sumie w dupie to mam. Ważne, że zobacze Tunes Squad na boisku once again.

Króla Lwa nie widziałeś? nie miałeś dzieciństwa :P

widzieliście jak sobie poradził LBJ w tej nowej komedii? ponoć całkiem zajebiście zagrał

nie jestem jego loverem ale chyba to sobie zobaczę 

poza tym muszą wkręcić do tego biznesu MJ i Shaq'a! must be! 

oprócz tego myślę, że na fali popularności to Curry i Harden może będą no i pewnie Wade, Howard no i Blake, może CP3

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądałem Króla Lwa, ale 1 film jaki pamiętam z kina (chyba 1 wizyta w kinie) to był właśnie Space Jam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Był pokurcz = Nate

Była grandma - Milsap albo inne otyłe kombo

Był Ewing - kongo zair madafaka - tu widzę alfabeta, niech się bugs łamie z nazwiskiem

Był Barkley - Tucker z masy i kiełbasy

i Shawn Bradley - drugiego takiego przejebanego przez ramię przez niższego o 30 cm zawodnika nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że film będzie oparty o siłę sentymentów tak mocno, jak tylko się da :) MJa pewnie zobaczymy, a kto wie, czy nie Barkleya i innych.

Podobnie jak Julekstep sądzę, że dadzą kogoś z Azji i Europy w celach marketingowych. Może wykorzystają braci Gasol? :)

Co do LeBrona to żałuję, że główną gwiazdą nie będzie Kobe, ale wybór twórców jest jak dla mnie zrozumiały. Facet sam wygląda trochę jak Monster :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat w celach marketingowych najlepszym wyborem byłby Kobe w Azji jest numerem 1, a to mógłby być największy rynek zbytu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat w celach marketingowych najlepszym wyborem byłby Kobe w Azji jest numerem 1, a to mógłby być największy rynek zbytu.

ta już widzę jak Kobe godzi się grać rolę drugoplanową w takim filmie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi