Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - Salary zawodników - sezon 2015/16


eMeS

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca. Ja sprawdziłem cenę na forum (3$) i wtedy go pobrałem, bo tak jak piszesz był leszczem więc nie pamiętałem wyceny. W moim pytaniu chodziło: skoro cena była podana na forum to co Cię tknęło żeby sobie z rana go jeszcze przeliczyć ?

Zazwyczaj jak chce pobrać jakiegoś ogóraswa w roto dynasty, to chce też w fbx3.. a tam mcroberts ma jakoś ~ 30FP. Tak na pewno obczaiłem Feltona, którego chciałem pobrać swego czasu tam (z uwagi, że on i tak z dużymi minutami w roto9 może szkodzić, a tam zawsze pomagać).

McRobertsa i Javala kojarzę akurat z tego powodu, że rok temu pomagałem w tankingu LBS-owi z fbx1 i brałem tę dwójkę z uwagi na niskie salary sezonowe, jednak się kapnąłem, że mają < 30meczy i ich wywaliłem ostatnie dnia, jak LBS miał cynk, że jego mocni rywale planują wywalanie na FA mega rodzynów by mu zabrać 1pick..

 

Nie, byłem Ciekawy dlaczego pomimo że cena była podana na forum Ty przeliczyłeś jeszcze raz, tylko tyle. Powyższe to nadinterpretacja.

Spoko, wyjaśniłem chyba powyżej :smile:

 

Nie przeczytałem na czas ale tak czy siak go chyba nie wystawiałem w tej lidz. Jak jest inaczej to podaj gracza którego mam na bench wrzucić na jeden mecz i powinniśmy być kwita.

Nie wystawiłeś, mimo że z lakersami to korci by każdego wystawiać. McRoberts też w ten wystawiony mecz zagrać słaby mecz :smile:

 

Tak czy siak, nadal chyba nie ma w tregulaminie, co się dzieje w takim wypadku jak ten z mcrobetsems.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McRobertsa i Javala kojarzę akurat z tego powodu, że rok temu pomagałem w tankingu LBS-owi z fbx1 i brałem tę dwójkę z uwagi na niskie salary sezonowe, jednak się kapnąłem, że mają < 30meczy i ich wywaliłem ostatnie dnia, jak LBS miał cynk, że jego mocni rywale planują wywalanie na FA mega rodzynów by mu zabrać 1pick..

Heh brawo za przezorność, ale jeśli tak było, to było to dość zbyteczne ;) Pod kątem liczenia picków liczy się wyjątkowo średnia z sezonu nawet jeśli klient rozegrał 1 mecz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Heh brawo za przezorność, ale jeśli tak było, to było to dość zbyteczne ;) Pod kątem liczenia picków liczy się wyjątkowo średnia z sezonu nawet jeśli klient rozegrał 1 mecz. 

 

Akurat ja zauważyłem ten problem i był on zdaje się dyskutywany jeszcze w offseason. Więc przezornośc była wskazana :)

 

Tak czy siak, mam pytania:

1. czy licząc salary na ninja wybiera się opcję 'top players' ?

2. czy do wyliczenia picku liczy się rzeczywista wartość gracza czy ta sztucznie pomniejszona przez nas FT? W sumie imo przepis z pomniejszaniem FT zupełnie zbędny - wystarczy spojrzeć na miejsca osób z niskim FT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, mam pytania:

1. czy licząc salary na ninja wybiera się opcję 'top players' ?

To tylko zmienia co sie wyswietla, a nie cos w wyliczeniach.

 

2. czy do wyliczenia picku liczy się rzeczywista wartość gracza czy ta sztucznie pomniejszona przez nas FT?

W sumie imo przepis z pomniejszaniem FT zupełnie zbędny - wystarczy spojrzeć na miejsca osób z niskim FT.

A to uniewaznia to podejscie? Na tej zasadzie to prawie wszystkie strategie byly do bani... ;-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.