Skocz do zawartości
Borys

Dieta, siłownia, zdrowie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

No hehe ja raczej szukałem czegoś dla laika, za żadne diety i plany nie zamierzam płacić ;) Jak zmieniałem ostatnio diete na tzw. zdrową (zero słodyczy i przetworzonego pieczywa, warzywka, chlebki z ziaren własnej roboty i inne ch.je muje) to skończyło się dwudniową sraką do honolulu, więc póki co tematu odżywiania nie ruszam.

Bardziej chodziło mi o apkę, która w dany dzień powie "zrób tyle a tyle ćwiczeń x, y, z itd", bo łatwiej wtedy sie pilnować i sobie nie odpuszczać. Przynajmniej ja tak mam, bo próbowałem sobie narzucić 100 pompek i brzuszków dziennie to mnie to wynudziło i zacząłem odpuszczać. To samo 6 weidera - jakoś po 3 tygodniach juz rzygałem tymi samymi ćwiczeniami przez prawie godzine dziennie.

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a nie lepiej zapisac sie cross-fit ? min 3 x w tygodniu, zajecia zorganizowane,prowadzi trener,mowi Ci co robic,cwiczenia zroznicowane i co wazne ten sport ksztaltuje kazda partie ciala. nie ma rutyny

alei tak 80 % naszego wyniki to dobre jedzenie,bo nawet jak bedziesz cwiczyl na maxa a po treningu  zjesz pizze czy wypijesz piwko to nie licz na efekty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma nic złego w piwku wieczorem po ciężkim treningu. 

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W pizzy rowniez ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oho, sekta crosficiarzy zawędrowała nawet na to forum :D

Nie trzeba ani jeść super zdrowych chlebków i mieć po nich sraczki, ani unikać jak ognia piwa czy pizzy, ani robić codziennie po 100 pompek. Każdy by miał dość. Trzeba jeść odpowiednią ilość wszystkiego i sensownie trenować. Ludzie lubią sobie komplikować wszystko w życiu.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja tam szanuję crossfit jako urozmaicenie treningu (jak jeszcze bawiłem się w mma, bo teraz przy czystej siłowni nie lubie :P), ale bawi mnie strasznie robienie z tego religii lol

Edytowane przez TuPalnik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kurde zapytałem tylko o apkę na sztangielki, a tu widzę jakaś ideologiczna dyskusja się rozpętała

co do crossfitu to nigdy nie uprawiałem, kojarzy mi się on jedynie z machlojkami w gminie, w której mieszkam, bo te sprzęty do ćwiczenia na wolnym powietrzu to widziałem już w środku lasu, obok starego pegieeru i w paru innych dziwnych miejscach

btw ta apka KFD niestety ma bardzo ubogie plany treningowe i raczej pod siłownię, a nie trening w domu, chyba szukam dalej ;)

a ktoś z Was w ogóle ma jakieś doświadczenia z tabatą? ja kiedyś na nieroztrenowany organizm zapodałem sobie intensywne przysiady i brzuchy to miałem mega zakwasy, choć plusem na pewno jest to, że taki trening jest mało czasochłonny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chcę zakładać nowego tematu na raptem parę postów więc zadam pytanie tutaj.

Potrzebuję kupić smartband. Głównie na siłkę. Warunek konieczny - musi mieć pulsometr i to dokładny bo po prostu muszę siebie monitorować. Drugi warunek - system metryczny bo widziałem smartbandy w dobrej cenie, ale miały system miar imperialny.

Ma ktoś takie coś i może coś z czystym sumieniem polecić? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem fanem garminów. Żonce kupiłem fibita i jest zadowolona. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.04.2019 o 10:08, BothTeamsPlayedHurd napisał:

a ktoś z Was w ogóle ma jakieś doświadczenia z tabatą?

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi