Skocz do zawartości

Snapback Mitchell & Ness


sarkon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

zamierzam spełnić jedno ze swoich marzeń z lat dzieciństwa (lata 90te) i kupić sobie Snapbacka do chodzenia na codzień jako taki causual.

 

Przeglądam mnóstwo stron i oprócz bólu głowy odnośnie tego jaką czapkę wybrać zwróciłem uwagę na jeszcze jedną kwestię: materiał z jakiego są zrobione.

 

Większość czapek jest zrobiona w 100% z wełny. Ale zauważyłem, że duża część czapek ma również pewien procent bawełny, poliestru bądź akrylu...

 

Zasadnicze pytanie: w jakie ,,czapajki" się ,,pakować"? 100 % wełny?

 

dzięki za poświęcony czas,

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich "100% wełna" bardziej poci się czaszka w ciepłe dni :grin: Przy M&N uważaj na rozmiary. Niby uniwersalny, a w praktyce wypadają bardzo różnie. Szczególnie Hardwood Classic. Zamówiłem sobie np. klasyczne Hornets to zapiętej w ogóle na łeb nie mogłem wsadzić i musiałem odsyłać. Jakby co nie jestem jakimś ogrem, noszę czapy rozmiar 7 5/8 czyli nic specjalnego. To chyba nie jest jakiś częsty problem (jednak występuje, w ogóle są dość spore różnice pomiędzy seriami capów M&N w materiale, obwodzie, grubości nadruku).

Rozważ jeszcze czapkę firmy New Era. Mają bardziej "klasyczne" modele, tzn. grafika (bardzo grube nici, na moje lepsza jakość nadruku niż w M&N) z przodu, jakieś innego logo (na przykład) NBA z tyłu, małe logo New Era z boku i to wszystko. M&N na moje często za bardzo udziwnia, za dużo tego. Nie wiem co lubisz, ale moje taka abstrakcja autorstwa M&N na czaszce wygląda dziwnie: http://preorder.pl/odziez/brooklyn-nets-eu665-snapback?from=listing&campaign-id=14 :grin: Dokładny wymiar heada w ich fullcapach New Era też bardzo pomaga i spokojnie można zamawiać czapę z nata bez obawy, że będzie się trzeba pitolić ze zwrotem.

Gdzie chcesz kupić? I jaka grafa, z logo jakiejś drużyny NBA czy coś innego? :smile:

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Moje pytanie dotyczy czapek tzw Finals, czy widzieliście gdzieś do kupienia czapke Cavs z tegorocznego championship? nie jestem wielkim fanem Cavs ale sama batalia i powrót warty zapamiętania plus to, że działo się to w zakręconym dla mnie czasie i nie pogardziłbym taką czapą choć spodziewam się kosmicznej ceny ale nie chce czapki prosto z głowy LB;) spokojnie. Jesli namierzyliście jakieś inne czapy "Finals" zapodajcie lineczkami. Zimówke widziałem kiedyś Miami Heat Finals ale chodzi mi o czape z daszkiem,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie dotyczy czapek tzw Finals, czy widzieliście gdzieś do kupienia czapke Cavs z tegorocznego championship? nie jestem wielkim fanem Cavs ale sama batalia i powrót warty zapamiętania plus to, że działo się to w zakręconym dla mnie czasie i nie pogardziłbym taką czapą choć spodziewam się kosmicznej ceny ale nie chce czapki prosto z głowy LB;) spokojnie. Jesli namierzyliście jakieś inne czapy "Finals" zapodajcie lineczkami. Zimówke widziałem kiedyś Miami Heat Finals ale chodzi mi o czape z daszkiem,

Pozdrawiam

 

http://store.nba.com/Cleveland_Cavaliers_Gear/Mens_Cleveland_Cavaliers_adidas_Black_2016_NBA_Finals_Champions_Locker_Room_Snapback_Adjustable_Hat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.