Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2015/16


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Ale o co chodzi?

 

Jak w 1 lidze Krzemu oddawał Millsapa za Gordona było ok.

 

A kto to Wiggins? Przyszły all-star. Czy Butler jak był wybrany z 30 był mianowany na gwiazdę? A Wiggins to numero uno.

gdzie millsap a gdzie CP3?

co ma do tego butler.

Bennet to też był numer uno.

oddaje maszynę do fp za prospecta tylko dlatego że jest młodszy.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten CP3 to za tanio idzie. On nie bazuje aż tak na atletyźmie, żeby już go rozmieniać na drobne. Lee i Fournier sprawy nie polepszają. 

Wiggins o wiele lepszy w fantasy nie będzie, Barnes też, tym bardziej w GSW. No a fantasy żywot Covingtona wiąże się długościa tankowania Philly. W skrócie - veto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie rozumiem. Chciałem oddać CP3 za prospekt, i to taki który ma szanse być all-starem i ma przyszłość w fantasy a za takiego uważam Wigginsa. Może drugim LBJ nie będzie ale przecież można znaleźć spokojnie kilku zawodników którzy nie wyglądali lepiej a ich kariera wystrzeliła :)

DLee oddaje bo dla mnie to i tak bagaż , tym bardziej że chce osiągnąć coś innego a wysokie FPP CP3 mimo całego szacunku do jego produkcji w tym roku mi by przeszkadzało.

 

Poza tym nawet jak chciałem go sprzedaż wg was "drożej" to nikt nie chciał podjąć rozmowy. Więc sorry ale skoro każda ze stron jest zadowolona to nie wiem o czym tutaj debatować :)

 

No ale okey, każdy ma prawo wyrazić swoją opinie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trejd przechodzi i to nie dlatego, że przeprowadził go komish.

 

Nie widzę jakiegoś nawału głosów sprzecznych, bo takowe zresztą mi trudno zrozumieć. Nie szukajmy na siłę samych równych trejdów, Szulim, mimo, iż jest krótko stażem, to nie jest osoba niedoświadczoną, negocjując z nim, zresztą bardzo niełatwo, można było łatwo odnieść wrażenie, że ma swój pomysł na drużynę i go skrzętnie realizuje, czego dowodem jest kolejny trejd z Benonem.

 

A skąd ten przykład o Butlerze? Butler to nic innego jak tylko jeden z wielu dowodów na to, iż nawet dużo gorzej zapowiadający się swingmani stawali się all-starami. A porównanie Wigginsa do Bennetta co najmniej niestosowne. Wiggins w pierwszym sezonie zrobił 36, stając się liderem leśnych wilków. Bennett nie był nigdy żadnym liderem i nigdy nie będzie. Zresztą rok temu popularne było stwierdzenie: "tankowanie po Wigginsa". Jeśli ktoś kiedykolwiek "tankował po Bennetta", to mogę jedynie pogratulować.

Wiggins będzie all-starem i to raczej prędzej niż później. On ma 20 lat i jeszcze spore rezerwy. Pozostali uczestniczący w wymianie? Lee, Fournier? To nie są żadne łakome kąski, zresztą i ja wzięłem ich na przyczepkę, nie budowałem drużyny, żeby inwestować w Lee. Zresztą jeszcze wiosną każdy by go uznał za szrot, teraz nagle stał się key playerem, bo przeszedł do Bostonu? On ma 32 lata, jeśli Szulim chce budować team, chyba nie na takich zawodnikach, patrzmy też na wizję danego teamu, na taktykę, nie tylko przez suche fppg na tu i teraz.

 

Oczywiście szanuję głosy sprzeciwu, każdy ma takie prawo, ale moim zdaniem po prostu, i do tego chcę dążyć, trejdy będą puszczane konsekwentnie, z wyjątkiem jawnych niesprawiedliwości, tudzież niezrozumiałych decyzji GM-ów, ale w tym gronie chyba o to trudno.

 

Mam nadzieję, że zostałem dobrze zrozumiany. Ten trejd bym zablokował, jeżeli by cała armia forumowiczów zaprotestowała, ale głosy są rozłożone równomiernie. Nie ma powodu dłużej czekać.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.