Skocz do zawartości

Elwood

Rekomendowane odpowiedzi

8 pozycja :) znam 69, ale 8 to jak? na bałwanka?

10 miejsce na zachodzie to by było dokonanie w tym sezonie. Zero assetów, brak podstaw do budowy czegokolwiek poważnego. Talent może i jest, jakkolwiek objawia się on losowo u losowych zawodników w losowych meczach. Śmiechy echy z Tysona a on wpada i robi dd w 14 minut. Ale 3 mecze wcześniejsze w dupę. Eric ma zajebisty miesiąc by potem robić Kobe 2.0. MM nie istnieje w tym roku. Knight jest taki nijaki w swej grze, ma teraz przejebany kontrakt i jestem świadom, że nigdzie nas nie zaprowadzi. Ławka żałosna, w przekroju sezonu najrówniej gra Jon Lojer. Jest moc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi nie o nazewnictwo chodziło tylko bardziej o wątek "Suns na 8 miejscu". Ino 4 teamy sobie więcej w dupę wsadzić punktów co noc

also, te możliwości zbycia czyli:

Knight czyli pg co nie kreuje za 13 baniek na rok - weźmie jedynie desperado

Chandler czyli 33 letni środkowy na kolejne 3 lata za 13 baniek na rok - nie weźmie tego nikt trzeźwy

Tucker :D czyli top3 najgorszy starterów na sf dzisiejszej ligi, bezużyteczny u kogokolwiek

MM wiadomo, wartość kartofla i Mirza którego nikt z głową nigdzie nie wyśle - jeden z nielicznych jasnych punktów naszego zespołu

 

generalnie to nie mamy czegokolwiek w relacji kasa/jakość, co by mogło urzec contendera, zespół z przebudowy bądź walczaka o PO. Najszybciej by zszedł Len lecz czy chcemy za 5 baniek wypuszczać nasz 5 pick, naszego asa w rękawie? Serce mówi tak, logika raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marchewka czyli kłam pinokio kłam

kapelusz? niemca w kasku widziałem, ale żeby w kapeluszu...

węgielki Samuela Jacksona spotkało nieszczęście :D

właśnie się jorgłem, że jest olbrzymia szansa by w nowy rok wejść na przedostatnim miejscu na zachodzie... ojp


Wedle Marca Steina stołek Hornaceka jest zagrożony.
Fajnie byłoby gdyby Tuckera w pakiecie kimś dało się puścić za jakiegoś pfa lub Sfa na schodzącym kontrakcie takiego z kalibrem startowym. Taki np. Lu Deng by był spoko. :-)

lol, ale po co? raz, że Pat by musiał być jechany caly tydzień przez czarnucha bez gumy by do reszty oc***eć i wywalić startera nawet tak wujowego jak Deng za Tuckera. dwa, że Deng by na wieść o transferze do Suns z miejsca zrobił sobie złamanie otwarte by mieć season ending - tu by nie miał z kim grać. Also, brać Denga z  kręconym licznikiem by po roku odszedł - what 4? Albo tank albo miernota taka jak teraz. No chyba, że idąc tropem tego lata, jebnelibymy mu 5 lat po 15 baniek co roku na zachętę coby ostatnich 2 żywych fanów zespołu do siebie zniechęcić

 

nie chcę żadnego szrotu. chcę zdolny głodnych walki ludzi i trenera z pomysłem. chcę łysego brata Rona. kuchwa, nawet Marka J jak jebnie batem po plecach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knight wcale nie ma jakieś złej umowy, szczególnie pod nowe salary. Na miejscu Phila brałbym za telefon i wysłał w zamian Calderona i Williamsa. 

 

Pasowałby do tych pseudotrójkątów Fisha, a od biedy mógłby być długodystansowo 6th manem na 1-2. 

 

A nie, sorry, Williams jest takim przecinakiem i assetem, że szkoda go oddać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knight wcale nie ma jakieś złej umowy, szczególnie pod nowe salary. Na miejscu Phila brałbym za telefon i wysłał w zamian Calderona i Williamsa. 

 

Pasowałby do tych pseudotrójkątów Fisha, a od biedy mógłby być długodystansowo 6th manem na 1-2. 

 

A nie, sorry, Williams jest takim przecinakiem i assetem, że szkoda go oddać. 

No way.

 

Na ch*j mi ten kaktus do 2020?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marchewka czyli kłam pinokio kłam

kapelusz? niemca w kasku widziałem, ale żeby w kapeluszu...

węgielki Samuela Jacksona spotkało nieszczęście :D

właśnie się jorgłem, że jest olbrzymia szansa by w nowy rok wejść na przedostatnim miejscu na zachodzie... ojp

 

lol, ale po co? raz, że Pat by musiał być jechany caly tydzień przez czarnucha bez gumy by do reszty oc***eć i wywalić startera nawet tak wujowego jak Deng za Tuckera. dwa, że Deng by na wieść o transferze do Suns z miejsca zrobił sobie złamanie otwarte by mieć season ending - tu by nie miał z kim grać. Also, brać Denga z  kręconym licznikiem by po roku odszedł - what 4? Albo tank albo miernota taka jak teraz. No chyba, że idąc tropem tego lata, jebnelibymy mu 5 lat po 15 baniek co roku na zachętę coby ostatnich 2 żywych fanów zespołu do siebie zniechęcić

 

nie chcę żadnego szrotu. chcę zdolny głodnych walki ludzi i trenera z pomysłem. chcę łysego brata Rona. kuchwa, nawet Marka J jak jebnie batem po plecach

Denga wrzuciłem tylko jako przykład weterana z dobrą defensywą. PJ musiałby być wysłany w pakiecie. Najlepiej atakujcie po Gibsona. :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby w Bulls nie byli tak zakochani w Rozy to moze poszliby na wymiane Knight plus Tucker za niego a w druga strone pick plus Rose. Medialnie by wyszlo to Suns na plus, koszulki by szly jak buleczki. Chandler ma gowniany kontrakt ale moze Cavs daliby za niego Varejao i pick. Mirze I Morrisa wyslalbym do Detroit za Turasa i dodatek i standardowo pick. Sa trzy picki, ktore szalu nie robia ale ta ekipa i tak jest w dupie. Albo to rozgonia albo beda sobie tak grac i walczyc rok w rok o miejsca 8-10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike Longabardi and Jerry Sichting byli kandydatami ale zapewne wykazali się lojalnościa wobec Hornego więc szybko znaleźli się na zielonej trawce. Wygląda na to , że koszykarze maja dość nie tylko Hornego ale i McD bo wczoraj Sarver z McD miał mieć z tym szrotem prywatne spotkanie w celu wyjaśnienia sobie paru kwestii. Wzrośnie na pewno rola Earla Watsona. Nikogo z mocnym nazwiskiem nie widac na horyzoncie więc jesli zwolnią Jeffa na ławce będzie rządził właśnie Watson albo jakiś ogórek.

Bledsoe out jednak na 6 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.