Skocz do zawartości

Elwood

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo przegranej z LAC to był nasz najlepszy mecz do tej pory. Kupa walki, dobra obrona, świetny Chandler i Warren. Przy Jordanie i Blake'u mieliśmy 16 ofensywnych zbiórek - jak na nas to super wynik. Tylko jeśli Knight ma 4 na 20 a Morris 7 na 22 to nie da się wygrać.

To był trzeci mecz Morrisa , który pokazuje, że gość zamiast psychologa potrzebuje treningu strzeleckiego. Kompletnie zatracił swoje walory ofensywno-rzutowe z zeszłego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo przegranej z LAC to był nasz najlepszy mecz do tej pory. Kupa walki, dobra obrona, świetny Chandler i Warren. Przy Jordanie i Blake'u mieliśmy 16 ofensywnych zbiórek - jak na nas to super wynik. Tylko jeśli Knight ma 4 na 20 a Morris 7 na 22 to nie da się wygrać.

To był trzeci mecz Morrisa , który pokazuje, że gość zamiast psychologa potrzebuje treningu strzeleckiego. Kompletnie zatracił swoje walory ofensywno-rzutowe z zeszłego sezonu.

Myślę  że obecność Knighta swoje robi. Ja naprawdę nie mam pojęcia do dziś po co Phoenix zrobiło tę wymianę . ODdało lepszego pg dostało gorszego któego przepłaciło i jeszcze oddali wybór Lakers który moze być w TOP5 tego roku. Głupota jedna z większych

 

Brandon Knight jest mega przereklamowanym graczem a za te pieniądze to juz w ogóle nie ma o czym mówić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo przegranej z LAC to był nasz najlepszy mecz do tej pory. Kupa walki, dobra obrona, świetny Chandler i Warren. Przy Jordanie i Blake'u mieliśmy 16 ofensywnych zbiórek - jak na nas to super wynik. Tylko jeśli Knight ma 4 na 20 a Morris 7 na 22 to nie da się wygrać.

To był trzeci mecz Morrisa , który pokazuje, że gość zamiast psychologa potrzebuje treningu strzeleckiego. Kompletnie zatracił swoje walory ofensywno-rzutowe z zeszłego sezonu.

Dłuższe zastanowienie przed rzutem + gościu często nei rzuca w 1 tempie mimo przewagi wzrostu nad obrońcą tylko robi dostawny w lewo. Do tego jak tak gapię piłka mu później dłonie opuszcza, odwrotność zerwania rzutu.

Kolejna kwestia to jego zasłony, miękkie i niepełne. do tego dochodzi sytuacja, gdy ten stawia zasłonę miękką, Knight go objeżdża ale nie stykowo tylko z zapasem ponad metra i obrońca nie ma się gdzie gubić.

Knight to inna sprawa, patyczak wbija w pomalowane, ma kontakt z obrońcą i tak procentowo to on w 90% zmienia trajektorię lotu/ruchu a nie koryguje trajektorii rzutu. Generalnie rzuca jak ja czyli bez pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

9 poszło, są zaskoczenia, pierwsze podsumowania

Primo, to wygrywamy sercem a nie taktyką. Jeff jak był mierny tak mierny jest, roszady, matchupy i trzymanie konwenansów na słabym poziomie. Na moje oko to go ludzie na tajmautach nie słuchają, tylko starają się grać swoje.

Co do tego - EB, Tyson, Jon i Warren chcą PO, grają naturalnie, bez ciskania na siłę, bez symulowania obrony. Mamy czwórkę, którą chce się oglądać i nie męczy to oka. Przeciwnik nie wchodzi na głowę, wykorzystujemy fizyczność(cała czwórka jest silna, nie daje się wypchnąć z pomalowanego lub gdy w nie wchodzi przepycha, nie jest przepychana)

BK gra na siłę, w zamyśle gry dubluje się z EB. 4 asysty rozgrywającego, nie budowanie przewagi, zasłony. Słabo

MM gra tak, jak myślałem - czyli wolniej, mniej siłowo i z minimalną dawką serca. Ławka Panie.

Za mało gry młodymi, Archie i Booger za długo kiszą ogóra. Z 2 strony nasz Jaap Stam co wieczór ma 25 minut bez podawania ręczników. Za wolny, za słaby, za niski. Za to płacimy.

Len nie jest numerem 5, bardziej 15. Z nim na boisku jesteśmy w plecy, częste combo PJ/Len daje się objeżdżać po wyciągnięciu na 4 metr. Mobilność kluczem którego ta dwójka nie ma.

 

10 mecz, Lakers bez Kobego na tapecie. We`ll see

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Co karma zabiera, karma zwraca. Wczoraj przegraną w ostatniej "sekundzie", dzisiaj zwycięstwo.

Nie wiem gdzie byłeś w poprzednim sezonie, ale coś takiego jak karma w przypadku Suns nie isntnieje(chyba, że ta zła tylko), a dzisiejsze zwycięstwo w końcówce odbierał bym bardziej w kategeriach błędu w matrixie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie byłeś w poprzednim sezonie, ale coś takiego jak karma w przypadku Suns nie isntnieje(chyba, że ta zła tylko), a dzisiejsze zwycięstwo w końcówce odbierał bym bardziej w kategeriach błędu w matrixie.

 

Karma istnieje. Bym napisał więcej o karmie, ale robię się przez to głodny. Bulls w ostatniej akcji w obronie skopali, a wcześniejszy atak też był słaby.

 

A we wczorajszym spotkaniu zabrakło strategii SVG "form f%cking wall".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz, to frajerskie przegrywy w ostatnich meczach. Pytanie jak w tym kontekście się Bulls czują. Dwa, to Chandler będzie siedział tak długo jak długo nie będzie 100% więc Len ma swoje 5 minut w sezonie. Różnica na deskach jest widoczna mocno, zwłaszcza przy zastawianiu zbiórek. Trzy, to Morris siedzi i siedział będzie na ławie bo ofensywnie wyglądamy lepiej bez niego. Rox się zgłosili z TJ na wymianę i to by był ciekawy deal dla nas w kontekście utrzymania głowy nad powierzchnią i wzmocnienia sily ognia. Granie niskim składem nie daje właściwego efektu, przykładem ostatnie Wizz - Mavs gdzie z musu musieli walczyć Ottem i Dudleyem na 4. Póki siedziało było bezpiecznie, dzień konia Wesa zrobił swoje. U nas możemy liczyć na Goodwina czy Bookera, ewentualnie Warrena, jakkolwiek dla walki o PO musimy mieć silną rzutowo 4. A Morris nam tego nie daje, a roto Lojera i Mirzy w kontekście osłabionego środka jest słabe i nie wydoli na dłuższą metę.

Orlando tera pany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karma istnieje. Bym napisał więcej o karmie, ale robię się przez to głodny. Bulls w ostatniej akcji w obronie skopali, a wcześniejszy atak też był słaby.

 

A we wczorajszym spotkaniu zabrakło strategii SVG "form f%cking wall".

 

Był taki sezon niedawno gdzie Houston zaczęło chyba z 0-9 i wszystko po close games. Jakoś do nich karma wtedy nie wracała. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol :D

Najpierw kapusta - ok 8 baniek

potem potrzeby - środek mam, obronę mam, potrzebuję pfa/sfa

w zasięgu jest Taj, Jeff G., Ryan Anderson, Dirk :D , Frye, Ersan i Gasola

Gasola i Taja ni c***a nie dostaniemy chyba że Pau ma odejść a bonzobyki chcą rebilding

Greena i Andersona nie chcę, Frye to chuy a Dirk to Dirk

realnie to Taja najbardziej

jeszcze realniej to ktokolwiek da cokolwiek za duet MM-PJ jest wartościowym gościem do rozmowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 scenariusze - czyli PO teraz i PO za rok/dwa

PO teraz czyli Len jest niezbędny dla zajętych metrów kwadratowych pod koszem. 4 gania po łuku, Len/Tyson na roto ALE Tyson mimo obsługi medycznej Pho nie wygląda na 100% + sposób grania obwodowych Pho niestety nie pomagają mu w pełni. Lenowi bardziej zależy, Len mimo wad walczy i ma ku temu możliwości gdyż fizycznie mniej kilometrów zrobił w życiu. 

PO teraz = Len zostaje, MM musi lecieć by nie skończyć jak Rondo w zeszłym roku

czekamy z PO = Lena można poświęcić, MM wyjebać i coś kombinować

Realnie i generalnie to Len, by świecić co noc potrzebuje:

- obowodowego częściej idącego ze słabej strony Lena na kosz, AL jest średnio mobilny i zwyczajnie często nie robi miejsca pg/sg przy wjeździe a moi obwodowi nie do końca to ogarniają

- autorytetu wysokiego gdyż zdaża mu się jak Krzysiowi P machnąć łapą na odlew "bo tak" albo tak wygląda próba przechwytu. Taki Kurt Thomas by się zdał

- skrzydłowych co nie będą udawać że walczą pod koszem, przez co Len musi rotować i kryć 4/3 co z jego możliwościami jest lipnym rozwiązaniem. Tempo, zwrotność, doskok na lewą/prawą, dostawny i gibkość. Len ma być centrem bez pierdół a`la "kryj mojego i leć za nim na 6 metr" bo Len nie da rady wrócić.

 

Chcę rozwoju Lena, a ku temu potrzebuje on trenera z wyrazem.

Also, Len to 4 bańki w salary. Dobry prospekt do dobrego systemu w tej kasie i tu nic mądrego mi do głowy nie przychodzi. Bo za Lexa potrzebuję cokolwiek innego do roto na środku. Żadne Simsy. Żaden Kirk Hammet :] Czyli potrzebny 3 team absorbujący różnicę, biorący ode mnie pick i dający mi centra za 5 baniek mobilnego, który da radę zagrać alleya i jest sprawny na nogach. A jako, że idę w kimę, to nikogo teraz nie wymyślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Len się jednak nieco rozrósł i podczas nauki/asystowania/trenowania u Chandlera znacząco poprawił. Wg mnie nigdzie się nie wybiera.
Wybiera się na pewno całkiem daleko i całkiem prędko Kieff i to w pakiecie z Archiem i Weemsem. Jeżeli dzisiaj Anderson będzie siedział na ławce a Kieff będzie na niej siedział na pewno i obaj nie zagrają ani minuty to będzie jasny sygnał, że zamienią się miejscami. Weems wczoraj został wezwany do locker room przez McD a , że już jutro mogą nim trejdować to może znaczyć wiele.

Ostatnio mocno nasiliły się także plotki o ziemi obiecanej czyli Philly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.