Skocz do zawartości

Elwood

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego ten post jeszcze nie ma gwiazdki? Jakieś memey w ciągu godziny zbierają lajki jak pojebane, a coś w co autor włożył ogrom pracy już nie? Czytać się Wam nie chce? Kwiat unii europejskiej  :rolleyes-new:

 

Ja przeczytałem całe dwa razy. Proszę mi wstawić piątkę!

 

A like dam jak Elwood się odniesie do tego co napisałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze fani Mavs to coś więcej niż Roger, chociaż wiem, że ostatni rok zlałem forum ciepłym moczem za co spotka mnie pewnie kara boska.

 

Po drugie Portland to coś więcej niż Lillard i McCollum. Co ty chcesz od Aminu? Świetna defensywa, energizer i w miarę przyzwoity rzut. To zła 3 opcja? Nie mówię, że to nowy Gerald Wallace, ale lubię gościa i nie dam z Niego zrobić kiszoniaka. Plumlee to też mam wrażenie jeden z bardziej niedocenianych graczy na forum. Atak prowadzi lepiej niż Lillard i tu znowu gruba proporcja - Boris Diaw jak się patrzy!

 

EDIT: O już wiem! Naszło mnie w kiblu! Mason Plumlee to taki Marc Gasol dla Grizzlies tylko bez defensywy! Tam Conley też ch**a kreuje i tak samo Lillard w Portland.

A masz, walczę o lajki.

Raz, to może nie tylko Roger, ale tylko Roger mi się z Mavs kojarzy. Twojego ciepłego moczu już nie pamiętam, widać spłynęło to po mnie jak po kaczce :]

Dwa, Aminu wydaje się mieć ograniczenia techniczne w postaci kozła, przyspieszenia a z drugiej strony jest właśnie fajnym wypełnieniem defensywnym. Ale wypełnienie defensywne nie może być trzecią opcją zespołu. Atlanta, Raps, nawet w Suns Tucker to nie opcja nr 3, a bardzie Tony Allen na przesterach. Opcja numer trzy, przy jedynce i dwójce guardów, to powinien być równy nawet średni ale równy wysoki. Śliwa by był dobry, gdyby nie to, że poza wyskokami statystycznymi i tworzeniem przewagi na środku to jest to niższa średnia ligowa. Nie Hibbert czy Tyson, ale nie Jonas czy Nico.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem pójść do kibla żeby to przeczytać... będąc w robocie... dupa boli a jak się szef dowie to będzie boleć jeszcze bardziej i zamieszkam chyba w Tarpanie co to go ostatnio widziałem niedaleko osiedla jak wracałem z Juwenaliów. Ale było warto.

<br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde zajebisty artykul. Bo to juz nie post. Zostawilem sobie na deser, w budzie nawet nie zaczalem czytac jak zlbaczylem dlugosc. Wrocilem do domku i poszedlem na poobiednia kupke. Mama mnie wyrzucila bo za dlugo siedzialem i skonczylem czytac w pokoju. Wciagnales mnie jak dzieci z bulberyn. Pozdrawiam i daja lubie to

 

 

Edit

lool masz posta roku. I proponuje zrzute na zlota spluczke w nagrode. Pol forum czytalo to na kiblu a to najwieksze wyroznienie!!

Edytowane przez MVPrzemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Plotki w nadchodzących dniach zeżrą mi wątrobę

Z racji wypadu Dwighta nowym starterem/wsparciem na środku ma być Tyson. Mają salary, Tyson nie zjada ofensywy więc Harden może szaleć do woli + Clint będzie miał się od kogo uczyć profesjonalizmu.

Rycerz :D też podobno ma mieć branie jako roto g/1 opcja z ławki. 13 baniek w tym roku boli, ale z nowym salary to już nie jest takie hopsa opsa. Poza tym, nie tylko rycerz by szedł w paczce, ale i picki, gdyż...

Suns są idiotami. Dalej chcą patrzeć, jak beznadziejny jest Bogdanovic (6 spotkań z tym baranem obejrzałem, pozdro) i zamiast go próbować komuś wypchnąć będą schodzili z picków. Bo nie chcą w D-League pielęgnować młokosów

 

brace yourself, draft`s coming

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.