Skocz do zawartości

Elwood

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza piątka w meczu z Indianą piękna: Booker, Archie, Big Mac, Leuer i Tyson. Momentami to była groteska jak nie wiedzieli czy mają rzucać, podać, ustawić się czy pójść się odlać. Plus tego całego burdelu jest taki, że w kolejnym sezonie Booker to będzie gość , ktory z Warrenem będą mogli pociągnąć ten wózek. Gość ma naprawdę zadatki na All Stara i tak jak mówiliście podczas zabawy w Draft przed wakacjami najlepszy rzut z wchodzących do ligi.
Aby tankowanie uczynić bardziej optymalnym małolaci powinni grzać ławę a weterani grać bo stety albo niestety wygrają oni nam na pewno jeszcze parę meczów.

Bigmac 1-8 z gry ale Horny trzyma go cały czas na boisku czekając nie wiadomo na co. Archie z kolei - gość z pozycji 1/2 - trafia z osobistych 4 na 10 a w sezonie ma 59% z linii. O co tutaj chodzi?

4 kwarta to podsumowanie tego sezonu i strata 36 punktów co podbija naszą średnią traconych w tej odslonie punktów - do tej pory było to 27,4.
Dobrze , że Kieef się fajnie pokazał to może ktoś się na niego w końcu skusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devin Booker (19 yrs, 81 days) is the 3rd-youngest player ever to have a 30-point game. He joins LeBron James & Kevin Durant. #SunsVsPacers

 

Na szczęście Horny i Knight zrobili wszystko aby TANK MODE nadal był włączony.

Knight!! Co to jest "k**** za imbecyl". Tak jak są dowcipy o czarnych tak mam wrażenie, że 100% jest właśnie o nim. Zabiera piłkę koledze. Gdy nie trafia za 3 a piłka wraca do Bookera ten macha do niego i jest wkurwiony, że młody oddaje celny rzut.

Rozgrywający? W ostatnich 4 meczach ma 13 asyst i 22 straty podczas gdy Paul (równajmy w górę a co) odpowiednio 42a i 12t.

Nie , on jest SG no dobra niech będzie. Więc jak wygląda w ostatnich 4 meczach? 43% za 2, 26% za 3 i 20 rzutów na mecz.

No dobra ale dzisiaj zdobył 21 punktów. Jasne ale rzucał 8/22 przy 9/16 Bookera i do tego stawał od młodego ponad 2 razy rzadziej na linii. Ja rozumiem, że jest on idealny do tego abyśmy bili się o pierwszy numer draftu ale nie wierzę, że nie ma ani jednej osoby w Arizonie, która może go odstrzelić.

 

Osobny akapit dla Warrena, który zagrał całe 3 minuty :) Trener twierdzi, że siedział bo nie hastlował podczas walki z Georgem o piłkę. Pitu pitu.

 

Teraz czekam aż McD stwierdzi, że nie jest źle bo strata do 8 seeda to tylko 7 meczów :)

Edytowane przez Sharif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teletovic wypada z racji kontuzji kostki

Świątynia Piwa z Ursusa ma zayebiste ciemne z nalewaka, nawet uwzględniając fakt, że 30 sekund temu skończyłem robotę

w stopy mi zimno

nawet nie myślałem zakładając ten temat jak bardzo "prostytutki" będą prawdziwe. te wszystkie dziwy z tagów mniej w dupę biorą od konglomeratu słonecznego

w papierach Knight ma sg, co w jego nomenklaturze odpowiada "srający guard" - taki kolo, co to w każdym teamie się znajdzie w annałach jako jedyny, który na dysce nie ruchał a dziwka jemu jako jedynemu zaproponowała, by zostali przyjaciółmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoczta mi na pukiel, dziś was wieziemy na taczkach po niskopiennych kaktusach

a Tyson robi DD

 

I co z tymi taczkami? huh?

 

 

Musze się przyznać jednak że się lekko denerwowałem, ze was nie odstawiliśmy na boczny tor wcześniej i  jeszcze ta beszczelna trójka na koniec. Ale Simmons napierniczył wam akcje fantastico! No i Maryjan też wsadzał chociaż w pierwszej połowie był przygaszony.

 

Ogólnie Spurs zagrali niezbyt dobrze, ale momenty dobrej własnie gry wystarczyły na Słońca ja emocjonowałem sie do końca!   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ogólnie Spurs zagrali niezbyt dobrze

 

Nie grał TD. Nie grał Parker. Gino 5 min. Drugie najlepsze +/- w SAS jakiegoś McDonalda + linijka 11/4/3/1 wyciągniętego nie wiadomo skąd wystarcza na pokonanie słońc w jednej z najlepszych dyspozycji od sporego czasu. 

 

Rzeczywiście tragedia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grał TD. Nie grał Parker. Gino 5 min. Drugie najlepsze +/- w SAS jakiegoś McDonalda + linijka 11/4/3/1 wyciągniętego nie wiadomo skąd wystarcza na pokonanie słońc w jednej z najlepszych dyspozycji od sporego czasu. 

 

Rzeczywiście tragedia. 

 

Atak się nie kleił i sporo niedociagnięć. McCallum zagrał swoje w sumie. Bez fajerwerków, ale dobrze że miał sposobność pogrania trochę z 'lepszym' składem.

 

Nie tragedia, ale to jeszcze nie to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety gamewinner Goodwina zapewnił nam wygraną z Hawks. Ale ja nie o tym ani nawet nie o tym, że Chandler miał 27 zbiórek i to jego drugi z rzędu mecz z ilością ponad 20. Jedno zdanie pierwszego wymienionego przeze mnie osła opisze lepiej niż 40 stronicowy esej sytuację/burdel , który jest obecnie w Arizonie :smile:

"The play was originally drawn up for Alex (Len) to come off and shoot the 3, but I wasn't going to let him do it. I was going to shoot it all the time,'' Goodwin said. ''I was looking at the play like, 'Yeah right, I am shooting this".

Pięknie ;)

Edytowane przez Sharif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.