Skocz do zawartości

Elwood

Rekomendowane odpowiedzi

Na rondzie źle skręciliśmy i jakaś świątynia opatrzności cy cuś nas przywitała... przynajmniej mexyki się nawpierdalały opłatków i golębi za darmo

also prowadziliśmy w tym meczu a to dobry znak. Timmey się nas przestraszył tak mocno, że z rana mu się topszpadel pojebał i przybył na spotkanie w garniturze z komunii

also kilka gwoździ programów, czyli oglądając owe spotkanie możesz:

zobaczyć, jak by wyglądało spotkanie zepter-bulls 20 lat temu, czyli to mistyczne zetknięcie 2 światów o którym nikt poza mną nie myślał

poznać, co to znaczy, gdy Twój środkowy wypycha Twojego skrzydłowego z pomalowanego bronionego

spotkać się z mistyką naszego Doctora Strange trenerki koszykowej - tym samym zobaczyć, jak Boban który właśnie dojebał Godzilli jest kryty przez pfa ważącego 96 kg

a potem wyrzuciłem tv za okno

i śniło mi się, że czekam w kastingu do jakiegoś zdzirstwa w deszczu przed hotelem. wkoło same victoria`s fashion biczes a ja żeby komuś tam zaimponować opowiadałem o Jackie Chunie i jego kontuzjach z filmów. potem uciekałem windą przed FBI i wygrałem w lotka więc mieszkałem w namiocie i jeździłem ikarusem na wyjebce

Okay a widziałeś spin Simmonsa i asystę do Bobana który wsadził?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 zbiórek. przeszło 80 punktów w dupę w 2 połowie. Moi dwaj środkowi, potencjał i defensywne doświadczenie roku łącznie dały 2 zbiórki. 

Kiedy mi szczęka opadła:

Warren krył Kuzyna na 5 metrze

Len pod koszem w obronie 3 razy z rzędu zostawił Kuzyna niepilnowanego jakby to Reggie był

3 graczy Suns(w tym nasz DPOTY) zastawiają deskę tak, by tylko 6.4 przeciwnika wślizgnęło się po ponowienie

Either way, jeszcze póki mieliśmy Tysona, mieliśmy Kings na 4 punkty i oba zespoły szły na ok 105-110 pkt w meczu

W 6 minut do końca kwarty Kings nam wsadzili 28 oczek - brawo brawo. Braweran daje mniejszego sztosa

A potem lana banana, kto chciał ten nas ruchał

Dla tych, co jeszcze się przejmują wynikami Suns i myślą, że PO itp:

https://www.youtube.com/watch?v=_WyC7Hyexw4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile dni Hornackowi pracy dajecie jeszcze?

A jaką wina trenera ze od dwóch lat gm robi wszystko by rozjebac skład który fajnie grał dwa lata temu

1. odpuszczenie Freya debilizm

2. kupuję thomasa by szantażować bledsoe i mieć go taniej udało się ale przy okazji wkurwiono dragicia bo mu Thomas zabrał piłkę

3. oddanie dragicia jedyny sensowny ruch ale rok wcześniej on chciał zostać u nich

4. po pół roku oddają thomasa pick Lakers za.... knighta jakby K... A mać ze tak powiem

5. oddanie latem bliźniaka by mieć miejsca na lama

6 wkurwienie tego co został bo tylko razem byli naprawdę skuteczni

7. przeplacanie knighta i Chandler

 

efekt gowniany skład źle dopasowany i przeplacony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką wina trenera ze od dwóch lat gm robi wszystko by rozjebac skład który fajnie grał dwa lata temu

1. odpuszczenie Freya debilizm

2. kupuję thomasa by szantażować bledsoe i mieć go taniej udało się ale przy okazji wkurwiono dragicia bo mu Thomas zabrał piłkę

3. oddanie dragicia jedyny sensowny ruch ale rok wcześniej on chciał zostać u nich

4. po pół roku oddają thomasa pick Lakers za.... knighta jakby K... A mać ze tak powiem

5. oddanie latem bliźniaka by mieć miejsca na lama

6 wkurwienie tego co został bo tylko razem byli naprawdę skuteczni

7. przeplacanie knighta i Chandler

 

efekt gowniany skład źle dopasowany i przeplacony

Ja Hornacka bardzo cenię i zycze mu podjecia pracy z jakims sensowniejsym rosterem. Hornacek wyciagal wiecej z Suns niz oczekiwałem przez ostatnie lata wiec jest dobrym trenerem. Niemniej jednak dzialania bezsensowne z kontraktami niezliczonej liczby PG oraz z Morisami nie zbudowały za dobrze chemii w tym zespole. Ale dni Hornacka w Suns sa juz policzone chyba.

Edytowane przez marceli73x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jem Butterfinger. I tak sobie myślę, gdyby w nazwie "er" zastąpić "in" i zamienić kolejność słów ...

A to Suns przegrało? W sezonie, gdzie nie ma szans na picka ? Ło matko

Phoenix - jedyny zespół tankujący w jednym sezonie bez wyboru w drafcie

Co Ty masz z tymi wyborami? Słońca Arizony mają swój wybór i jeszcze wybór Cavs chronuiony tylko TOP 10 więc oba są Wasze,. Nie wiem tylko po ch.... oddaliście wybór Lakers bo jak tak dalej pójdzie to Phoenix będzie najgorsze na Zachodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sports.yahoo.com/news/goran-dragic-on-suns---they-re-not-like-miami--san-antonio--those-teams-that-are-really-loyal-202336085.html

 

Szczeka toto na byłego pracodawcę mimo, że ma jeszcze ok 5-7 lat grania i istnieje szansa, że ponownie wdzieje trykot Suns. Bo my taaaak lubimy powroty. Spytajcie Ronnego Price, Earla Barrona czy Olivera Millera. Więc Dragic ma szansę na to, by się trochu pokajać w przyszłości 

Hornacek zabrał ekipę na kręgle celem poprawy nastrojów. Me so Horny...

 

Dziś Hornets grające bez 3 starterów. Kto ma siłę kto ma moc.. 10 porażka sama się nie zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.