Skocz do zawartości

Elwood

Rekomendowane odpowiedzi

39-43
Był trójgłowy smok. Atak klonów. Numer 5. Był elitarny obrońca na skrzydle. Oraz Earl Barron.
Brak smaku, kształtu. Niby doskonałość, niby woda czyli idealna materia wg Bruce`a Lee. A jednak nijakość z tego biła.
Ci, co byli często, widzieli. Ci, co z żadka zagłądali, mówili że świetny trener, fitowy sf oraz naburmuszony EB.
Był offseason. Miał być LaM. Pozbyto się bądź nie przedłużono połowy składu. Podpisano Tysona. All 4 one.
San Antonio


Shit begins here.


Summer L.
Co mamy, z czym działamy
Len, Goodwin,Warren,McNeal - to było w zeszłym roku. Goodwin in plus jak na warunki Pho, Warren z nadzieją. Len i McNeal to nyndza..
A co dalej?
Mike James, człowiek z dziurą roczną w karierze. Pg showcase, mvp 2 ligi włoskiej. Nyndza.
Booker czyli nasz tegoroczny wybór.
Alec Brown czyli nasz wybór sprzed 5 lat. Plus to wzrost. Minusy to cała reszta, włączając zadziwiające 7 punktów na mecz w D-League.
Justin Carter, sf o wzroście Rexa Chapmana. Był za słaby na Turcję, w ciągu 5 lat 5 razy zmieniał klub. Nyndza
Luke Harangody. Z Hiszpanii. Nie było rewelacji :]
Justin Harper, z Włoch
Woody Harrellson z Płerto Riko
oraz zadzior Mickey M z nazistowa

Jest w czym wybierać? Niekoniecznie, może zadzior, Booker i Luke pokażą, że warto inwestować w nich czas na parkiecie. Kosztem kogokolwiek, kto się ostał w rotacji Suns. Gdyż:
obecnie mamy border asg pg, border asg sg, border alldef c oraz border nba squad w postaci reszty. To nie żart, to nie sen - w tym numerze ginie Autobot.
Knight,Bledsoe,Weems,Price,Booker oraz Goodwin i McNeal - to tyły. Realny brak zaplecza dla Knighta, modlitwa o xtra minuty od EB. Co tam MnNeal i Price robią to do tej pory nie wiem.
Morris, Tucker, Warren, Teletovic oraz Leuer - czyli bajka o tym, jak wyglądają skrzydła teamu z expansion draftu
Len i Chandler na śroku. I tu jest jako tako, z tyłu przynajmniej. Nasz numer 5 ma problemy z mobilnością, głowa widać też nie nadąża za superszybkimi czarnymi autami sportowymi.

Nie ma składu do walki o po. Mamy EB, coraz słabszego Tysona, niezadowolonego Morrisa oraz przecenianych Knighta i Tuckera. Nie mamy ławki.
Nie mamy oczekiwań poza jednym. Tożsamość zespołu.
Fight 4 your Right 2 Party

Żadne shine on, house of rising sun.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k****! Jason Kidd grał w tej organizacji, więc to nie byle c***! Szacunek po wsze czasy i miłość pomiędzy Knicks a Suns jak Legia i Pogoń (nie wiem czy jeszcze tak jest, bo jak mnie pedały kopane interesowały, to Marek Citko jeszcze w Widzewie grał!)

 

Dodatkowo pozyskaliście Tysona Chandlera. Ja wiem, że to nie jest człowiek pierwszej młodości, ale dbać o niego i dmuchać i chuchać, a porządek w szatni będzie zachowany. Jeden z niewielu graczy, których darzę bezgranicznym szacunkiem więc dbać o niego, albo się pogniewamy i foch 4 ever k**** jego mać!

 

Sam skład nie rajcuje poza młodzieniaszkiem z draftu oraz Erykiem B. do którego zawsze miałem słabość, ale nie w tykocie Knicks. 

 

To siano na LaMarcusa to macie dalej odłożone?

 

Wybaczcie ale co do wała jest z tym kontraktem dla Knighta? Ja tego pojąc nie mogę po dziś dzień. Miało być jakieś snt i ktoś Was wydymał jak DeAndrzej Dallas? Była gorączka na podpisywanie, ale to trochę chwytania się brzytwy przypomina. 

 

Beastie Boys zawsze spoko (ktoś jak podpisywał Knighta to chyba słuchał Sabotage!) 

 

Ale jeżeli chodzi o muzykę to, mi Panie Blues zawsze możesz ufać. Tekst zmieniony i chyba jeden z najlepszych coverów jakie dane mi było słyszeć! 

 

Go Suns! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei
Salar
TC 14+MM8+PJ5+EB13+BK14
54 w s5
cap room to 70
na ławce Len,Warren i Goodwin za łącznie 9
Mirza 5,5 , Weems 2,9, Price za 1,5.
11 graczy, 72 bańki.
Nie było kasy na Marucsa.
Tajny nietajny plan wyglądał tak:
Tyson się zgodził, kusimy Marcusa
Marcus się zgodzi, robimy z Dallas snt za drugiego Morrisa + pick+Len bodaj wchodził w grę by kasa się zgadzała
Zostawała kasa na Marcusa + MLE, Sre itpe

Nie ma siana, uzupełnianie ławki jakimiś casusami itp
Dalej
Horny
gówniano rotował guardami więc 2 już nie ma
nie miał autorytetu na starcie + potem chciał to nadrobić krzykiem na bliźniaków
+ zamieszanie z pobiciem
+ Morrisy fochowały
rozbił temat, spuścił słabszego do Det
starszy niezadowolony, chce wypierdalać
źle, zwłaszcza, że to jedyna opcja punktująca na skrzydle w słonecznej dolinie
Knight za 14 baniek rocznie - w kontekście tego, co tu ludzie podpisywali - to taki średniak. Kontrakt długi, mogło być 4 lata ale co tam. EB dostał 5, Morrisy po 5 więc się w sumie nie dziwię - idiota w biurze akceptuje te kontrakty

i glut. Booger. Ehh
Takie combo lekkie. W Summer trza obserwować, gapić się, podglądać.
I modlić się. Dziś łoszyngton
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubię Suns (sorry Elwood) jednak co do transferów....

 

Poważnie Brandon Knight za 70mln ?? Mając combo Bledsoe za te same pieniądze podpisują Knighta, który jest overrarted jest gracze minusowym i jakoś w Milwaukee wyglądał w CY. Nie wiem co myśleć o podpisaniu Chandlera (o jakieś 2 lata za późno), ale Len non stop jest połamany więc trochę się nie dziwie,że woleli kogos dodać. Pozbyli się jednego twinsa, który swój charakterek lubił pokazywać więc może trochę w szatni powinno być spokojniej. Mirza Telelotvic i like it, dobry roles i rzuci parę trójek więc obok takiego Chandlera pasuje. 

Devin Booker jedynie chyba jego jeszcze lubię w tym doborowym towarzystwie i już widziałem duo z Bledsoe, ale geniusze z Suns woleli zostawić Knighta.

PO chyba znowu nie dla nich...

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w sytuacji, gdzie Blazers wypadają z PO, a Mavericks nie mają 6 zawodników w składzie - to myślę że okienko na PO dla Suns jest jak najbardziej otwarte.

 

Knight-Bledsoe-Tucker-Morris-Chandler to bardzo fajnie dopasowane s5 - są młode nogi, ma kto biegać, ma kto bronić, ma kto klepać, jest komu rzucić piłkę na izolację i ma kto kończyć picki.

 

Weems, Teletovic, Len na ławce i szanse, że ktoś z trójki Warren, Booker, Goodwin będzie już gotowy z formą na poziomie NBA.

 

 

Nie wiem co chcesz od Lena - to ciągle surowy gracz, ale pomimo tego pokazał że jest jednym z najlepszych defensorów w lidze i jeśli będzie w stanie utrzymać się na boisku przez 30 minut - to będą z niego ludzie.

 

Poza tym zawsze jest szansa, żeby przehandlować Chandlera i zdobyć jakiś asset.

 

 

Suns walczą z Jazz o PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w sytuacji, gdzie Blazers wypadają z PO, a Mavericks nie mają 6 zawodników w składzie - to myślę że okienko na PO dla Suns jest jak najbardziej otwarte.

 

 

 

panie, dej pan spokoj, kto tam jakies punkty zdobywa? to będzie kolejna historia z cyklu  'once overachieved, never reached the potential that  never actually had'

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Len non stop jest połamany więc trochę się nie dziwie,że woleli kogos dodać. Pozbyli się jednego twinsa, który swój charakterek lubił pokazywać więc może trochę w szatni powinno być spokojniej. Mirza Telelotvic i like it, dobry roles i rzuci parę trójek więc obok takiego Chandlera pasuje. 

Devin Booker jedynie chyba jego jeszcze lubię w tym doborowym towarzystwie i już widziałem duo z Bledsoe, ale geniusze z Suns woleli zostawić Knighta.

PO chyba znowu nie dla nich...

Po ilu latach możemy mówić bust zamiast project? 5 pick, Darko Milicic w drugim wcieleniu. Valanciunas przy nim wygląda na szybkiego i wściekłego. I Tyson we trust

 

Przecież w sytuacji, gdzie Blazers wypadają z PO, a Mavericks nie mają 6 zawodników w składzie - to myślę że okienko na PO dla Suns jest jak najbardziej otwarte.

 

Knight-Bledsoe-Tucker-Morris-Chandler to bardzo fajnie dopasowane s5 - są młode nogi, ma kto biegać, ma kto bronić, ma kto klepać, jest komu rzucić piłkę na izolację i ma kto kończyć picki.

 

Weems, Teletovic, Len na ławce i szanse, że ktoś z trójki Warren, Booker, Goodwin będzie już gotowy z formą na poziomie NBA.

 

 

Nie wiem co chcesz od Lena - to ciągle surowy gracz, ale pomimo tego pokazał że jest jednym z najlepszych defensorów w lidze i jeśli będzie w stanie utrzymać się na boisku przez 30 minut - to będą z niego ludzie.

 

Poza tym zawsze jest szansa, żeby przehandlować Chandlera i zdobyć jakiś asset.

 

 

Suns walczą z Jazz o PO.

:)

Clips,Rox,Spurs,Thunder,Golden,Grizzles+Pelikans,Jazz,Minny - jakie PO. 10 miejsce i walka o +94 pkty zdobyte co mecz. To realne cele.

+ Morris/EB wypada i nie ma realnego zagrożenia rzutowego ze strony Suns

 

Elwood czy nie możesz pisać normalnie ciężko się to czyta (albo w ogóle się nie da) żeby zrozumieć.  

To tak jakby prosić DeAndre o naukę czytania albo Rocco, by w dupę nie wbijał. Sie nie da sie.

 

panie, dej pan spokoj, kto tam jakies punkty zdobywa? to będzie kolejna historia z cyklu  'once overachieved, never reached the potential that we've never actually had'

EB, Morris, Knight na skuteczności poniżej 40%. I modły, by Goodwin z Bookerem dali łącznie 25 punktów.

Punkty,zbiórki, spacing i czirliderki - wszystko w dupę na nowy sezon o ile nie będzie trzęsienia ziemi.

Boję się o EB, że go w połowie spuścimy za fryty by tankować i wybrać kolejnego słowiańskiego wojownika z wódki i kości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clips,Rox,Spurs,Thunder,Golden,Grizzles+Pelikans,Jazz,Minny - jakie PO. 10 miejsce i walka o +94 pkty zdobyte co mecz. To realne cele.

+ Morris/EB wypada i nie ma realnego zagrożenia rzutowego ze strony Suns

 

6 zespołów jest "pewnych" + Anthony Davis, który osiągnął już chyba ten poziom, że 48W zdobędzie za same pojawienie się przez 75 spotkań w sezonie.

 

zostaje jedno miejsce, o które Lakers, Nuggs i Blazers nie mają po co walczyć, Timberwolves nie ogolili jeszcze pierwszego wąsa a co dopiero rozmawiać o PO, Kings są tykającą bombą, a Mavericks typowym zespołem na 35W.

 

Jak dla mnie Jazz i Suns będą w bloodbath o ostatnie miejsce - o ile Kings nas mocno nie zaskoczą.

 

 

 

Nie wiem co macie do Lena?

 

Wielki, ogromny

 

Po ilu latach możemy mówić bust zamiast project? 5 pick, Darko Milicic w drugim wcieleniu. Valanciunas przy nim wygląda na szybkiego i wściekłego. I Tyson we trust

 

Draft 2013 był mega cienki jeśli chodzi o śmietankę (praktycznie tylko 2-3 potencjalnych all-starów), ale głęboki  pod kątem fajnych rolesów i Alex Len już teraz jest w tej drugiej grupie z szansami na bycie czymś pomiędzy.

 

nieopierzony 22 letni ogromny pająk z wielkim wingspanem - bardzo mobilny w obronie (Hornacek przecież zmienił go z Plumlee i automatycznie kazał mu biegać po obwodzie na pickach), bardzo dobry rim protector (nie poziom Goberta czy Boguta, ale to żadna ujma na honorze być gorszym od Goberta), solidny finisher i improving jumper.

 

skąd ty wziąłeś, że jest powolny?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

organoleptyczna obserwacja zeszłego sezonu. walka o punkty z ponowienia, szybkość od momentu zbierania się do wyskoku do faktycznego wyskoku + umiejętność zagrania pompki na przeciwniku. ofensywnie nie potrafi zgubić zbyt wiele.

 

Lakers zadziwić mogą. Suns idą na 30-52, a LA mają (przy szczęściu ze zdrowiem #24) dobre roto na 7-8 zawodników. to samo z Timbs, które pięknie wyglądają niemal na każdej pozycji.

 

To, że Horny kazał robić coś komuś - niekoniecznie jest to dobra opcja. Na ten sezon Lenowi zalecił trenowanie trójek, pierwsze efekty mają być w letniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns na razie nie stać na play-offy, tutaj zgadzam się z Elwoodem, że jeszcze za wcześnie na to, a w dodatku idiotyczne kontrakty sprawiają, że po dość pozytywnym drafcie przychodzi znowu ponury okres. Zadanie jest zbyt utrudnione - GSW, Mavericks, Clippers, Rockets i Spurs to pewniaczki. Do tego dochodzą Thunder, gdzie wraca Durant i powalczą może nawet o wygranie Konferencji Zachodniej. To już jest sześć pewnych miejsc w PO. Jakby tego było mało to Timberwolves mają praktycznie dream-team i nie wierzę, że zajmą miejsca w TOP5 Zachodu. Ósme miejsce dla Pelicans lub Grizzlies, Russell to za mało, by od razu LAL wkradli się do pierwszej ósemki.

 

 

Ale skupiając się na Suns - skład niby nie wygląda źle, ale brakuje mi tego "czegoś". I sam za cholerę nie wiem co to jest.

Nie wiem też czy kasa dla Knighta nie jest za duża. No sorki, ale gość będzie zarabiał tyle co Bledsoe, który go zjada pod każdym względem praktycznie.

Cieszę się za to z podpisania Chandlera z tego powodu, o którym ktoś pisał wcześniej  - wreszcie jest w składzie lider. Mam nadzieję, że Tyson zawojuje szatnią. Ostatni sezon miał całkiem niezły, jest już wystarczająco doświadczonym zawodnikiem, by sterować innymi, a nie jest na tyle stary, by już za pięć lat kończyć karierę.

No i sprawa Bookera. Trzeba o niego dbać jak o diament. Bo to jest diament, w Phoenix będzie się po prostu szlifował. $1,773,200 za pierwszy sezon to nic w porównaniu z tym, co Suns będą płacić w najbliższych latach. Na ten sezon mamy jeszcze dziesięć milionów zapasu w salary cap. W sumie to sam nie wiem, o czym myśleli włodarze sprzedając Morrisa, Bullocka i Grangera za drugi pick w 2020, to jakiś żart chyba.  :nightmare: Wiem, że miało to zrobić miejsce dla LaMarcusa, ale bądźmy poważni, Aldridge i tak nie wybrałby Phoenix, nawet jakby mu tu maksa zapewnić.

Jak już pisałem, zostaje 10 milionów. No i co z nimi zrobić? Na razie nie zapowiada się to zbyt dobrze... Według Davida Aldridge'a podpisujemy Teletovica i to za 5,5 miliona! Zmiennik za taką kasę, are you kidding me? Z tymi czterema i tak już nic więcej włodarze Suns nie podziałają, więc nawet nie ma sensu więcej o tym pisać...

Edytowane przez Rijo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku Ci, co widzieli Suns co miesiąc, mówili że spoko def.

A jak to wyglądało po obejrzeniu 45-50 spotkań z jego udziałem:

1na1 w def  niexle, póki nie ma zasłony

obrona w pomocy trochę gorzej, jako że przy dojściu trzeba mieć kondycję na powrót + przyspieszeni. A po PJ widać, że potrzebuje czasu by nabrać prędkości

vertical non existin

z racji braku skoczności coraz częściej kładzie łapę na ryj przez co contest w jego wykonaniu jest optymalny do jego warunków

za ciężki na powazne krycie trójek, za słaby fizycznie na przechodzenie na czwórkę

masa to głownie tłuszcz, gość szybko traci pierwszy oddech podczas pobytu na parkiecie. body fat czy jak zwał gościu jest otyły

gościu ma 30 lat, lepiej juz nie będzie. Mario Elie 2.0 by przeszło, gdyby wokół siebie miał kreatywnych środkowego i obwodowego. O ile EB daje radę o tyle Len jeszcze nie (i długo długo nie) a Tyson - w sumie nie wiem co z nim i odrzucaniem na obwód, graniem picków etc. Sie spece muszą wypowiedzieć od Mavs


Suns na razie nie stać na play-offy, tutaj zgadzam się z Elwoodem, że jeszcze za wcześnie na to, a w dodatku idiotyczne kontrakty sprawiają, że po dość pozytywnym drafcie przychodzi znowu ponury okres. Zadanie jest zbyt utrudnione - GSW, Mavericks, Clippers, Rockets i Spurs to pewniaczki. Do tego dochodzą Thunder, gdzie wraca Durant i powalczą może nawet o wygranie Konferencji Zachodniej. To już jest sześć pewnych miejsc w PO. Jakby tego było mało to Timberwolves mają praktycznie dream-team i nie wierzę, że zajmą miejsca w TOP5 Zachodu. Ósme miejsce dla Pelicans lub Grizzlies, Russell to za mało, by od razu LAL wkradli się do pierwszej ósemki.
 
 
Ale skupiając się na Suns - skład niby nie wygląda źle, ale brakuje mi tego "czegoś". I sam za cholerę nie wiem co to jest.
Nie wiem też czy kasa dla Knighta nie jest za duża. No sorki, ale gość będzie zarabiał tyle co Bledsoe, który go zjada pod każdym względem praktycznie.
Cieszę się za to z podpisania Chandlera z tego powodu, o którym ktoś pisał wcześniej  - wreszcie jest w składzie lider. Mam nadzieję, że Tyson zawojuje szatnią. Ostatni sezon miał całkiem niezły, jest już wystarczająco doświadczonym zawodnikiem, by sterować innymi, a nie jest na tyle stary, by już za pięć lat kończyć karierę.
No i sprawa Bookera. Trzeba o niego dbać jak o diament. Bo to jest diament, w Phoenix będzie się po prostu szlifował. $1,773,200 za pierwszy sezon to nic w porównaniu z tym, co Suns będą płacić w najbliższych latach. Na ten sezon mamy jeszcze dziesięć milionów zapasu w salary cap. W sumie to sam nie wiem, o czym myśleli włodarze sprzedając Morrisa, Bullocka i Grangera za drugi pick w 2020, to jakiś żart chyba.  :nightmare: Wiem, że miało to zrobić miejsce dla LaMarcusa, ale bądźmy poważni, Aldridge i tak nie wybrałby Phoenix, nawet jakby mu tu maksa zapewnić.
Jak już pisałem, zostaje 10 milionów. No i co z nimi zrobić? Na razie nie zapowiada się to zbyt dobrze... Według Davida Aldridge'a podpisujemy Teletovica i to za 5,5 miliona! Zmiennik za taką kasę, are you kidding me? Z tymi czterema i tak już nic więcej włodarze Suns nie podziałają, więc nawet nie ma sensu więcej o tym pisać...

Z tym Bookerem - skąd masz info, że to diament? Co w nim takiego elitarnego men?

Also, 5,5 bańki za zmiennika w tym offseason to niestety norma. salary w górę, każdy chce się nachapać - a z racji gównianej jakości marketingowej + nędznego składu nikt mądry tu nie przyjdzie grać za 2-3 bańki z ławki. Dlatego mamy Ronniego Price`a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z tym tuckerem? dobry hajp był na niego jakiś czas temu

Przehajpowany gościu. Biorąc pod uwagę jak dużo czasu spędzał na boisku w poprzednim sezonie i jakie statsy robił, można mieć wręcz wrażenie, że trener nieco oszalał. To może w miarę dobry zmiennik, ale na pewno nie zawodnik do pierwszej piątki. Te pięć milionów, które Suns mu płaci obecnie, to też troszkę za dużo chyba. W ogóle dziwne to, że taki ktoś się utrzymuje w rotacji. W paincie sobie nie radzi w ogóle, 44% z gry to też porażka...

 

 

Jakiś gracz na miarę chociaż top 50 w lidze na przykład?

To może być to. Cała moja nadzieja jest obecnie skupiona na Devinie, którego chciałem za wszelką cenę. Oglądałem draft live i się modliłem z każdą minutą, z każdym pickiem przed Suns, żeby go nikt nie wybrał. Najgorszy był moment jak Hornets mieli pick i Wojnarowski napisał, że duże szanse ma tam Booker i Kaminsky, na szczęście padło na tego drugiego.

A druga sprawa jest taka, że żeby ściągnąć TOP50 jeszcze teraz(co jest niemożliwe, fantasy booking...), to trzeba wymienić albo Morrisa, albo Tuckera i zachować te 10 milionów. Zresztą nie widzę nikogo, komu kończyłby się kontrakt teraz. Były szanse na Love'a, plotki mówiące o tym, że team z Phoenix będzie agresywny na rynku napawały optymizmem, ale nici z tego...

Z tym Bookerem - skąd masz info, że to diament? Co w nim takiego elitarnego men?

Widziałem mecz z jego udziałem, do tego masa filmików na youtubie. Wnioski wyciągają się same. Nie bez kozery wszyscy porównują go do Klay'a Thompsona, toż to jego wierna kopia. Ma świetne warunki fizyczne, nie jest jakoś mocno masywny, ale radzi sobie spokojnie w defensywie. Do tego dobre trójki, nad którymi wprawdzie musi jeszcze pracować, bo po to go ściągnęli do Phoenix - wreszcie będzie miał kto rzucać z daleka. Do tego ma ogromny wyskok, naprawdę leci wysoko i to z miejsca, więc dobrze radzi sobie przed paintem, blokować też potrafi. No i zwinny jak mało kto, świetnie pracuje w defensywie, bardzo trudno go przejść, kryje kapitalnie wręcz, nie odpuszcza ani na moment. Podobał mi się w tym roku jak mało kto.

 

 

Also, 5,5 bańki za zmiennika w tym offseason to niestety norma. salary w górę, każdy chce się nachapać - a z racji gównianej jakości marketingowej + nędznego składu nikt mądry tu nie przyjdzie grać za 2-3 bańki z ławki. Dlatego mamy Ronniego Price`a.

Wiadomo, że przez coraz większe salary każdy będzie żądał więcej i więcej, ale Suns jak mało kto idiotycznie rozprowadza te pieniądze. Zamiast dać komuś tego maxa, te 10 milionów, to bawią się z cieniutkimi zmiennikami za połowę tego, którzy i tak mało co wniosą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytlumaczcie mi o co tu chodzi 

na PLUS 

- Suns to najbardziej progresywny team w NBA - mieliscie D'Antoniego - jakies 7-8 lat przed wszystkimi

- zatrudniacie najlepszy sztab medyczny - ktory tak naprawde jest niedoscigniony w calej lidze i robi cuda z kazdym dziadkiem i kazda kontuzja (Shaq, Nash)

- zatrudniliscie jako pierwsi NBA agenta w roli szefa zespolu - Babby 

- dobry scouting/draft - znikoma ilosc bustow 

- bezblednie zatrudniacie trenerow

 

a mimo to macie Sarvera ktory wszystko pierdoli - jak trzeba zaluje $$$ na support 

zantypatyzowal - Kerra, Amare, Dragica, Morrissow , prawie Bledsoe, 

cala ciezka praca rozwoj - w gowno sie obraca bo Sarver i jego zagrywki wszystko pierdola 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytlumaczcie mi o co tu chodzi 

na PLUS 

- Suns to najbardziej progresywny team w NBA - mieliscie D'Antoniego - jakies 7-8 lat przed wszystkimi

- zatrudniacie najlepszy sztab medyczny - ktory tak naprawde jest niedoscigniony w calej lidze i robi cuda z kazdym dziadkiem i kazda kontuzja (Shaq, Nash)

- zatrudniliscie jako pierwsi NBA agenta w roli szefa zespolu - Babby 

- dobry scouting/draft - znikoma ilosc bustow 

- bezblednie zatrudniacie trenerow

 

a mimo to macie Sarvera ktory wszystko pierdoli - jak trzeba zaluje $$$ na support 

zantypatyzowal - Kerra, Amare, Dragica, Morrissow , prawie Bledsoe, 

cala ciezka praca rozwoj - w gowno sie obraca bo Sarver i jego zagrywki wszystko pierdola 

u wanna, u have`a

 

ostatnie 15 lat

Tsakalidis :)

Alton Ford :)

Amare in plus

Cabarkapa :)

Deng w Bulls :D

Gortat i Nate

Rondo :D

Rudy, Tucker i truskaw :)

dalej Lopez, Clark,Lawal, Morris, Len, Marshall,Warren i Booker

wybieramy albo nijakich zawodników albo zawodników przydających się innym teamom

nie umiemy dobierać picków do potrzeb

bierzemy gluta by w 5 dni później klepnąć 2 guardów

zespół bez ładu i składu, bez pomysłu zią

 

progres? od ilu lat w PO nie byłem? 5? Od czasów rng brak konceptu na nową tożsamość. Tyson + EB to dobry zaczyn na bimber ale to trzeba obudować. bynajmniej nie Knightem i Tuckerem na łuku.

liczenie na młodzież zostało, że Warren i Goodwin rozkwitną ponad przeciętność. Że Len faktycznie okaże się czymkolwiek wartościowym.

 

Sarver c***. Jerry, Bryan to mój klimat. Chcę powrotu Colangelo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

booker, warren, goodwin, moze z lena jeszcze cos bedzie jak na moje to macie calkiem fajna mlodziez w suns, 

a to wszystko oprocz lena (ale bardzo słaby draft) nie sa gracze wybierani z wysokimi numerami. goodwin to wogole byl 29 pick dobrze ze go przejeliscie od OKC.

chyba az tak zle nie jest, bynajmniej w lidze letniej chlopaki pokazuja mozliwosci ;

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.