Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2015/16


memento1984

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy pierdolicie za przeproszeniem ?
To ze ma zły support to jest wytłumaczenie fanów 

Czy on mówi co mecz że przegralismy bo mam Irvinga zamiast jakiegoś Chrisa Paula ?
I ile można z tym Wigginsem
gośc jest tu uważany za jakiegoś boga, następnego Jordana a pewnie nawet all-starem nie będzie.

Niby jak by on miał do systemu Cavs pasować z takim żałosnym rzutem ?

rzuciłby te 2-3 trójki na mecz?

Może tak, ale by musiał mieć ze 12 prób.

 

Love jeszcze nawet playoffów nie grał, a tutaj to jest coś w stylu "NO Z WIGGINSEM TO LEBRON BY PEWNIE MISTRZE JUŻ ZE TRZY W JEDEN SEZON MIAŁ"
takie rozważnie to ewentualnie po sezonie, jak ze zdrowym KL nic nie wygrają, chociaż wątpie żeby Wiggins był tutaj takim zbawcą, że nagle by wartość drużyny podskoczyła o 50%.

Edytowane przez jadowitazmija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez sam chcial taki support oddajac Wigginsa za Love, wymuszajac przedluzenie TT i zgadzajac sie na transfery Smitha, Shumpa czy Mozgova. Skoro sam sobie zgotowal taki los, to niech z nim teraz zyje

Wiem, że on to zjebał(jeśli faktycznie on podejmował te decyzje), co nie zmienia faktu, że oceniając przez pryzmat boiska, to ma słaby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noel,Wiggins, moze jeszcze Rubio i Luc Mbah a Moute a potem by grali jak jakies Utah Jazz.

 

2014 pierwszy pick, Noel był kontuzjowany ale i tak był z tej klasy najlepszy

2015 pierwszy pick, biorą Wigginsa i pakują pakiet Noel i Wiggins w wymianie

 

Spokojnie jest w tej lidze z 15 zespołów, którym taki pakiet by pasował nawet kosztem oddania najważniejszego gracza zespołu

 

 

Wiem, że on to zjebał(jeśli faktycznie on podejmował te decyzje), co nie zmienia faktu, że oceniając przez pryzmat boiska, to ma słaby. 

 

Wg mnie każdy ruch Cavs jest z nim konsultowany, za bardzo się srają, że da im nogę po raz drugi żeby go olali teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

Cielawe jakis beds ruchy w off season. Jesli love nie ma jakiegos zapisu Cavs moga zrobic mu psikusa I wyslac na jakas pustynie bez senssu, cos pomiedzy minny z ktotej przyszedl a ponizej contendera. Sign and trade mozgova, tylko co w zamian I od kogo? Czy oba ruskie w pizdziec (reka w gorze u mnie)?

JR do przedluzenia, znowu dla poniektorcy "zaskoczenie" (dla mnie w posezonowych to byl absolutny top, ciesze ze sie nie pomylilem I udalo sieznalezc rozwiazanie).

Jefferson wycisnac ostatni rok jeszcze I modlic sie zeby nie bylo jak z "dziadkiem z suns".

JJ zostaje.

Nie dac szabsy McRae za Te jego grosze to bylony totally Cleveland, gosc ma to cos, czego w CLE nie ma (Harris, Livingston?)

Maurice, zostaje.

Potrzebna jest alternatywa dla zTristana co nie bedzie jeczec. Kasa na jakiegos rozsadnego zawodnika sie znajdzie, jak spadna ruskie (prawie dyszka razem). Sa jeszcze trade exceptions ktore byly przedluzone. Ja jestem ciekawy, Bo "duzych" moze byc troche dostepnych w to lato, Dan nie lubi oszczedzac...

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cielawe jakis beds ruchy w off season. Jesli love nie ma jakiegos zapisu Cavs moga zrobic mu psikusa I wyslac na jakas pustynie bez senssu, cos pomiedzy minny z ktotej przyszedl a ponizej contendera. Sign and trade mozgova, tylko co w zamian I od kogo? Czy oba ruskie w pizdziec (reka w gorze u mnie)?

JR do przedluzenia, znowu dla poniektorcy "zaskoczenie" (dla mnie w posezonowych to byl absolutny top, ciesze ze sie nie pomylilem I udalo sieznalezc rozwiazanie).

Jefferson wycisnac ostatni rok jeszcze I modlic sie zeby nie bylo jak z "dziadkiem z suns".

JJ zostaje.

Nie dac szabsy McRae za Te jego grosze to bylony totally Cleveland, gosc ma to cos, czego w CLE nie ma (Harris, Livingston?)

Maurice, zostaje.

Potrzebna jest alternatywa dla zTristana co nie bedzie jeczec. Kasa na jakiegos rozsadnego zawodnika sie znajdzie, jak spadna ruskie (prawie dyszka razem). Sa jeszcze trade exceptions ktore byly przedluzone. Ja jestem ciekawy, Bo "duzych" moze byc troche dostepnych w to

lato, Dan nie lubi oszczedzac...

A gdybyś miał handlować Lovem to jakiego typu gracza byś widział w Cavs? Defensywnego centra ( np. T.Chandler), centra bardziej ofensywnego ( np. Vucevic) czy PFa a nawet PF/SF? Oczywiście nie przywiązuj się do nazwisk w nawiasach to tylko przykłady ale chodzi mi o jakich typu gracza byś w pierwszej kolejności uderzał jako kibic( biorąc pod uwagę tylko wymiany 1 za 1 bez grubszych pakietów które ciężko przewidzieć) ? Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdybyś miał handlować Lovem to jakiego typu gracza byś widział w Cavs? Defensywnego centra ( np. T.Chandler), centra bardziej ofensywnego ( np. Vucevic) czy PFa a nawet PF/SF? Oczywiście nie przywiązuj się do nazwisk w nawiasach to tylko przykłady ale chodzi mi o jakich typu gracza byś w pierwszej kolejności uderzał jako kibic( biorąc pod uwagę tylko wymiany 1 za 1 bez grubszych pakietów które ciężko przewidzieć) ?

Realnie to by trzeba bylo brac jakiegos weterana FA na jego pozycje (horford?) a w wymianie szukac czegos rownie drogiego z jakims felerem, i raczej do rotacji. Poniewaz ten sezon bedzie rekordowy $, wogole ruszanie Lovea nie ma sensu, ale jakas presja moze sie pojawic, lub 3way za kogos o zupelnie innym bb skillsecie.

Ja bym go nie ruszal, Bo on ssie grubo tylko w 1 matchupie z jedna druzyna w lidze,

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realnie to by trzwba bylo grac jakiegos weferana FA na jego pozcje (horford?) a w wymianie szukac czevos rownie droviego z jakims felerem do rotacji. Poniewaz ten sezon bedzie rekordowy $, wovole ruszanie Lovea nie ma sensu, ale jakas presja moze die ponawic, lub 3way za logos o zupelnie innym bb skillsecie.

Ja bym go nie ruszal, Bo on ssie grubo tylko w 1 matchupie z jedna druzyna w lidze

Ogólnie to ten sezon jest na tyle fajny, że nie ma chyba sensu ruszać wiele w s5. Czyli ogólnie zgoda chyba, żeby coś niesamowitego pojawiło.

Tak z innej beczki. Kyrie Irving będzie największym wygranym powrotu lbja do Cavs? Czasem tak jest, że młody gracz potrzebuje superstara obok do pełnego rozwoju do roli lidera. Bardzo mnie ciekawi czy Kyrie wykorzysta do końca doświadczenie Lebrona do własnego rozwoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to ten sezon jest na tyle fajny, że nie ma chyba sensu ruszać wiele w s5. Czyli ogólnie zgoda chyba, żeby coś niesamowitego pojawiło.

Tak z innej beczki. Kyrie Irving będzie największym wygranym powrotu lbja do Cavs? Czasem tak jest, że młody gracz potrzebuje superstara obok do pełnego rozwoju do roli lidera. Bardzo mnie ciekawi czy Kyrie wykorzysta do końca doświadczenie Lebrona do własnego rozwoju.

Kyrie się już nie rozwinie i właśnie przeżywa swój prime. Kyrie gra bazując na swojej fizyczności, a nie na fundamentach i gdyby trafiła mu się kontuzja, to skończyłby jak Rose - role player, który wciąż chciałby mieć dużo piłki w rękach bo wtedy jest efektywny ale ciało nie pozwala mu już być tak efektywnym jak kiedyś więc niewiadomo co z nim zrobić. Gwiazda to jeszcze czy prawie cancer ? Naprawdę trudno mi zdefiniować kim jest w tej chwili Derrick Rose w tej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi sie by kyrie w tym samym stopniu co rose funkcjonował dzieki fizycznosci. Rose mial zajebisty 1 krok oraz genialnie dostawał sie pod obrecz. Sama różnica w jakosci rzutu powoduje ze po takiej kontuzji moglby sie odnalezc w ofensywie. Z resztą czy takie gdybanie ma sens? Prawie o kazdym moznaby takie cos napisać bo nie ma gracza na pg z topu na ktorego taka kontuzja nie wplynelaby w znaczacy sposob

Edytowane przez lepos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyrie się już nie rozwinie i właśnie przeżywa swój prime. Kyrie gra bazując na swojej fizyczności, a nie na fundamentach i gdyby trafiła mu się kontuzja, to skończyłby jak Rose - role player, który wciąż chciałby mieć dużo piłki w rękach bo wtedy jest efektywny ale ciało nie pozwala mu już być tak efektywnym jak kiedyś więc niewiadomo co z nim zrobić. Gwiazda to jeszcze czy prawie cancer ? Naprawdę trudno mi zdefiniować kim jest w tej chwili Derrick Rose w tej lidze.

Przecież Kyrie jest mocno średnio fizyczny jak na standardy NBA. Kyrie to przede wszystkim technika użytkowa, to z jakich kątów potrafi wcisnąć lay upy, ma mało wspólnego z fizycznością. Po poważnej kontuzji pewnie siadła by mu produkcja scorera, ale wciąż potrafiłby przymierzyć zza łuku, czy nie dać sobie odebrać piłki byle obrońcy. O ile poukłada sobie w głowie, po ewentualnej kontuzji i zamiast punktami zacznie się zajmować dostarczaniem piłki odpowiednim graczom, może być przydatny do późnych lat kariery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyrie gra bazując na swojej fizyczności, a nie na fundamentach

Na jakiej podstawie tak sądzisz?

 

Koleś jest w ścisły topie nba jeśli chodzi o czysto fundamentalne skille jak rzut i ball handling (chyba tylko Curry jest jednoznacznie lepszy w połaczeniu tych skilli).

 

Nawet przed draftem taką miał opinię:

http://www.nbadraft.net/players/kyrie-irving

 

Za atletyzm dostał bardzo przeciętne(jak na czołowego guarda w NBA) 7/10, size i strength też średnio. Za to czysto fundamentalne skille jak passing, jump shot, ball handling 9/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.