Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2015/16


memento1984

Rekomendowane odpowiedzi

Zagraja z Pistons...oj

Ja wiem, że kiedyś te żarty o tym, że 8 seed z 40 winami może powalczyć z pierwszym, ale dżizas, nie znudziły wam się one już?

GSW czy CLE kogokolwiek dostaną, przejdą i nie ma co się tym ekscytować nawet jeśli jakimś cudem się zrobi 1-2 w serii. 

Jedynie odpadały 1# seedy z 50 win team, a i to są ekstremalnie rzadkie przypadki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się trochę obawiam (może niepotrzebnie) o ewentualną serię z Heat. W RS Cavs dostali od nich 2-1 i ogólnie jakoś tak Miami pewniej się czuje ostatnio. Na pewno JJ się też do tego przyczynił. Do starcia może dojść w finale konferencji.

 

Liczę na takie spotkanie, tak jak pisałem już wcześniej. Wbrew pozorom Wschód nie jest taki "pewny" i Cavs wcale nie muszą zagrać w finale. Jest kilka drużyn z którymi możecie sobie nie poradzić w tym powyżej opisane Miami. Czeka nas ciekawa rywalizacja, choć i tak myślę, że w finale zobaczymy powtóreczkę z zeszłego roku - Cavs vs Warriors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie odpadały 1# seedy z 50 win team, a i to są ekstremalnie rzadkie przypadki.

Czy ja wiem...

 

http://www.basketball-reference.com/playoffs/1994-nba-western-conference-first-round-nuggets-vs-supersonics.html

http://www.basketball-reference.com/playoffs/2007-nba-western-conference-first-round-warriors-vs-mavericks.html

 

Po prostu umówmy się, że 8. seed raczej nie jest i nie będzie faworytem.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic, kilku userow sie obrazilo, "ze za ubogo" i "ze nie szanuje" fanow Tlokow piszac o sweepie, ale chcialem zaczac taki temat, ktory tam obcieli.

Mianowicie veterani z CLE. Rok temu mielismy Mariona, Millera, Haywooda i JJa. Marion wygladal calkiem fajnie na poczatku tamtego sezonu, JJ tez dokladal od siebie. Z czasem Marion tak podupadl ze strach. 

Zastanawiam sie co sie stalo z Jeffersonem, wyglada coraz gorzej i gorzej. Kaun wszedl w buty Haywooda. Mo tez mocno podupadl (tutaj mozna dac zdrowie jako czynnik). Zastanawiam sie czy brak wielkich wymagan (realnie) od veteranow wplywa na ich forme w dluzszej perspektywie ? Jak ich rola byla wieksza na poczatku (bez TT, Imana i KI) wygladali "zacnie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie ominęło?

W telegraficznym skrócie. Memento założył temat o serii Cavs - Pistons ograniczając się do posta o treści "Będzie sweep?". Nie dodał w temacie ankiety. Po zwróceniu mu na to uwagi przez kilku userów szedł dalej w zaparte, że wszystko jest w porządku.

Teraz odwraca kota ogonem, że to 'userzy się obrazili'.

Edytowane przez KIJEK_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze ktoś myśli, że ten support Lebrona w Cavs jest dobry, to może mu pomoże rozwiać złudzenia, że Lebron grając przeciw Pistons i tak jest liderem minut w PO. 

 

Toś dowalił argument. W 2012 w każdej serii w PO był liderem minut w Miami. L

 

Lepiej, w tej serii z Bucks też: http://www.basketball-reference.com/playoffs/2013-nba-eastern-conference-first-round-bucks-vs-heat.html

Czy LeBron kiedykolwiek nie był liderem minut w swojej drużynie w seriach w PO? Aaaa, zawsze miał beznadziejny support :D Got it Rappar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telegraficznym skrócie. Memento założył temat o serii Cavs - Pistons ograniczając się do posta o treści "Będzie sweep?". Nie dodał w temacie ankiety. Po zwróceniu mu na to uwagi przez kilku userów szedł dalej w zaparte, że wszystko jest w porządku.

Teraz odwraca kota ogonem, że to 'userzy się obrazili'.

 

uPumwB.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toś dowalił argument. W 2012 w każdej serii w PO był liderem minut w Miami. L

 

Lepiej, w tej serii z Bucks też: http://www.basketball-reference.com/playoffs/2013-nba-eastern-conference-first-round-bucks-vs-heat.html

Czy LeBron kiedykolwiek nie był liderem minut w swojej drużynie w seriach w PO? Aaaa, zawsze miał beznadziejny support :grin: Got it Rappar

Liderem minut w PO, nie swojej drużyny Bez niego z Pistons są w 15 minut -6. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze ktoś myśli, że ten support Lebrona w Cavs jest dobry, to może mu pomoże rozwiać złudzenia, że Lebron grając przeciw Pistons i tak jest liderem minut w PO.

Przeciez sam chcial taki support oddajac Wigginsa za Love, wymuszajac przedluzenie TT i zgadzajac sie na transfery Smitha, Shumpa czy Mozgova. Skoro sam sobie zgotowal taki los, to niech z nim teraz zyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez sam chcial taki support oddajac Wigginsa za Love, wymuszajac przedluzenie TT i zgadzajac sie na transfery Smitha, Shumpa czy Mozgova. Skoro sam sobie zgotowal taki los, to niech z nim teraz zyje

LeBron to taki męczennik ligi NBA, całe życie ze złym supportem i wiecznie nie może zmienić swego losu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.